Birlik Hızındaki Anlayamadığım Neden

Users who are viewing this thread

Selamlar,
image.png
Birlik hızım şu "Sürü" neden olay yüzünden acayip yavaşlıyor. Bunun sebebi nedir? Sürü'yü nasıl azaltabilirim?

Atlarla alakalı değil sanırsam, at attıkça sürüde değişiklik olmuyor. Aksine hızım azalıyor. Sorunu çözdüm galiba: birliğimde seviyesi yüksek çok asker var ama seviyesi düşük çok az asker var. Bunları dengeleyince düzeliyor. Yani seviyesi az asker daha çok olması gerekiyor.

Atlarla alakalı değil sanırsam, at attıkça sürüde değişiklik olmuyor. Aksine hızım azalıyor. Sorunu çözdüm galiba: birliğimde seviyesi yüksek çok asker var ama seviyesi düşük çok az asker var. Bunları dengeleyince düzeliyor. Yani seviyesi az asker daha çok olması gerekiyor.
Envanterinde gerekenden fazla at olursa direk hızını kırıyor benim bildiğim kadarıyla. Senin dediğin de doğru olabilir bilmiyorum.

Envanterinde gerekenden fazla at olursa direk hızını kırıyor benim bildiğim kadarıyla. Senin dediğin de doğru olabilir bilmiyorum.
Aa evet, ikisi de işe yarıyor. At çok olunca sürü artıyor, ama seviyesi az birlik alınca sürü azalıyor. Birkaç at sattım düzeldi. Teşekkür ederim. :smile:

Aa evet, ikisi de işe yarıyor. At çok olunca sürü artıyor, ama seviyesi az birlik alınca sürü azalıyor. Birkaç at sattım düzeldi. Teşekkür ederim. :smile:
Sanırım adam alınca düşmesinin sebebi atların kullanılıyor olması. Adam aldıkça boşta at kalmıyor yani ondan dolayı.

partinizdeki asker sayısının çok üstünde olmasın atınız. Birliğinizdeki yaya askerler kadar normal at sahibi olun (yük beygiri ve katır dışındaki atlar). Buna ek olarak yük beygiri ve katır toplam 20-30 tane olursa yeterli...

Back
Top Bottom