Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar daha çok buraya giriliyor diye yazıyorum ama multiplayere giremiyorum ben windows system32 de bir dosya engelliyor gibi bir hata veriyor battleeye.Daha önceden böyle bir sorunum yoktu son patch ile oldu.

daha hızlı seviye atlaması ve bazı özel birliklerin sadece kalelerde eğitilmesi güzel olurdu.
Bu fikre sonuna kadar destek veriyorum. Çok da basit bir mekanik zaten. Koy yeni alınan askerleri kaleye T5ler ile, eğitsinler. Çapulcularla köşe kapmaca yaşamaya gerek kalmaz böylece.

Arkadaşlar daha çok buraya giriliyor diye yazıyorum ama multiplayere giremiyorum ben windows system32 de bir dosya engelliyor gibi bir hata veriyor battleeye.
Antivirüs programın varsa ondan kaynaklı olabilir. Sorun şöyle bir şey ise
unknown.png
Şuraya bakabilirsin https://forums.taleworlds.com/index...f-file-bannerlord_be-exe.435950/#post-9599743 Ardanın önerisi, Steam üstünden dosyaları tekrardan verify etmek

@Bloc tüm -başkentleri- ele geçiren factiona özel olarak, yeni üstün bir kültürel sınıfın askerleri açılsa ve bunlarla bir sınıf oluşturulsa nasıl olur?
Tüm başkentler olmasa da bazıları, veya tüm şehirlerin yarısı, veya tüm kültürel merkezlerden en az 1er tane şehir elinde bulunduran bir krallık:

özel askeri sınıftan birimler yetiştirip ordusunda vs kullanabilir olsa... Nasıl olr?

@Bloc tüm -başkentleri- ele geçiren factiona özel olarak, yeni üstün bir kültürel sınıfın askerleri açılsa ve bunlarla bir sınıf oluşturulsa nasıl olur?
Tüm başkentler olmasa da bazıları, veya tüm şehirlerin yarısı, veya tüm kültürel merkezlerden en az 1er tane şehir elinde bulunduran bir krallık:

özel askeri sınıftan birimler yetiştirip ordusunda vs kullanabilir olsa... Nasıl olr?
Bu bahsettiğin şey için önce oyunda başkent sistemi olması lazım. Bunun da yapay zekaya işlenmesi lazım çünkü başkentin değeri diğerlerinden daha yüksektir. Bunun Bannerlord içinde olacağını sanmıyorum. Bunun yerine, senin dediğinden de yola çıkarak, bazı şehirlere/bölgeye özel ünitler olabilir. Mesela:
Askar - Jawwal veya Ghilman unitleri recruit edilebilir
Varcheg - Forest people unitleri recruit edilebilir olsun vs. Ana fikri anladınız. Şehre özel olmasına gerek de yok, sadece bu kültürden unit veren bir noteable da olabilir.

Evet sorunum gösterdiğin gibi antivirüsten özel izin mi vermem gerekiyor.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335&l=turkish öncelikle şunu yap, eğer olmazsa antivirüsü kapatıp tekrar dene. Daha da olmuyorsa yardım kısmına konu açman gerekiyor.

Bu bahsettiğin şey için önce oyunda başkent sistemi olması lazım. Bunun da yapay zekaya işlenmesi lazım çünkü başkentin değeri diğerlerinden daha yüksektir. Bunun Bannerlord içinde olacağını sanmıyorum. Bunun yerine, senin dediğinden de yola çıkarak, bazı şehirlere/bölgeye özel ünitler olabilir. Mesela:
Askar - Jawwal veya Ghilman unitleri recruit edilebilir
Varcheg - Forest people unitleri recruit edilebilir olsun vs. Ana fikri anladınız. Şehre özel olmasına gerek de yok, sadece bu kültürden unit veren bir noteable da olabilir.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335&l=turkish öncelikle şunu yap, eğer olmazsa antivirüsü kapatıp tekrar dene. Daha da olmuyorsa yardım kısmına konu açman gerekiyor.

Tamam teşekkürler ilgilendiğin için.Umarım çözerim

Back
Top Bottom