Taleworlds parayı vurup gitti mi?.

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
son mesajlarımı kontrol etmeden yazıyorum. son mesajım net 4 ay önce felendir. uzun süredir foruma giriş bile yapmıyorum. uzaktan bakıyorum. oyunu çiviliyorum çünkü hak ediyor. eleştirimi sert yapıyorum ÇÜNKÜ HAKEDİYOR ! her seferinde flame yok kötü söz uzaklaştırıp duruyorlar. en son 2 hafta mı ne atmışlardı muteyi. gönder gelsin mod
Sert eleştiri herkes yapıyor? Eleştiride TWye veya çalışanlarına hakaret ediyorsan veya dolandırıldık, dolandırıcı TW falan gibi şeyler dersen mutelanman gayet doğal. En basitinden, @Makaveli23 bayağı sert eleştiriler yapıyor ve mutelandığını görmedim

Uygunsuz içerik
gerek yok ss felen atmaya. açıkcası size atmakla uğraşamam(yanlış anlaşılmasın kanıtlamaya gerek duymadığımdan). işine gelmeyen şeyleri güzelce silip mutelediler. nese takibim hiç yok 6 7 patchdir notlara bile bakmıyorum o yüzden geri kaldım forumda :grin:

gerek yok ss felen atmaya. açıkcası size atmakla uğraşamam(yanlış anlaşılmasın kanıtlamaya gerek duymadığımdan). işine gelmeyen şeyleri güzelce silip mutelediler. nese takibim hiç yok 6 7 patchdir notlara bile bakmıyorum o yüzden geri kaldım forumda :grin:
Herhangi bir kanıta dayanmaksızın boş iftira atmaktan dolayı banlansan şuanda haksız olmaz modlar. Boşa günah.

hmm yancı tayfa
Bu forumun kurallarını hiç okumamış olsan bile birileri ile konuşurken saygılı olman gerektiğini bilmen lazım. Eğer bu forum için uğraşan moderatorlere ve oyuncular için uğraşanlar developerlara ve diğer forum üyelerine hakaret,iftira,kötü söz vs... gibi etik olmayan davranışlar sergileyen bir kişi banlanırsa veya mutelenirse yönetim haklıdır

Aynen forumda bir tane bile eleştiri yok, herkes oyunu sıvazlıyor ya zaten :smile:

Forumda başından beri, bir kere adam gibi oyunu övmedim sayılır, en çok eleştirenlerden biriyim oyunu ve bir kere bile ceza almadım. Eğer eleştiriden kastınız "sövmek" ise, mute az bile. Başka forumlarda nokta-virgül hatasından 2023'e kadar uzaklaştırma alıyorsunuz, bu forumda adam ağzına geleni söyleyerek konu açıyor bir şey olmuyor. Bence fazla zorlamayın.

hmm yancı tayfa
Bir kanıt bile gösteremeyen kişiyi, hadi silindi dedin. Ne yazdığını bile söylemeyen bir kişiyi mi savunalım, yoksa gördüğümüzü mü savunalım? Buranın moderasyonu hayatımda gördüğüm en rahat forum moderasyonu, bazı forumlarda bırak çalışanlara veya şirkete hakaret etmeyi, oyuna kötü dersen mute yiyorsun.

Bu forumun kurallarını hiç okumamış olsan bile birileri ile konuşurken saygılı olman gerektiğini bilmen lazım. Eğer bu forum için uğraşan moderatorlere ve oyuncular için uğraşanlar developerlara ve diğer forum üyelerine hakaret,iftira,kötü söz vs... gibi etik olmayan davranışlar sergileyen bir kişi banlanırsa veya mutelenirse yönetim haklıdır
Aynen forumda bir tane bile eleştiri yok, herkes oyunu sıvazlıyor ya zaten :smile:

Forumda başından beri, bir kere adam gibi oyunu övmedim sayılır, en çok eleştirenlerden biriyim oyunu ve bir kere bile ceza almadım. Eğer eleştiriden kastınız "sövmek" ise, mute az bile. Başka forumlarda nokta-virgül hatasından 2023'e kadar uzaklaştırma alıyorsunuz, bu forumda adam ağzına geleni söyleyerek konu açıyor bir şey olmuyor. Bence fazla zorlamayın.
Ben zaten bu konunun halen silinmemesini bile @zeduser10 'a bir lütuf olarak görüyorum :grin: . Saygıdeğer bir firmaya yersiz ithamlarda bulunduğu yetmemiş gibi bir de oyuna yapıcı eleştirilerde bulunan, bir iyi şey söyledi diye "yancı" olarak niteleyen birisinin ban yemesi müstehaktır bence :grin: . Bu bile firmanın eleştirenleri banlamadığı, mute'lamadığının canlı bir kanıtıdır. Tamam, oyun sorunlu olabilir, ama bu konunun açılması için bir sebep kesinlikle olamaz.

Arkadaşın mesaj geçmişine baktım da, "bu"na karşılık mesaj vermek sadece zaman kaybı dostlar boşa kendinizi yormayın.

Kanıtlamaya ihtiyacın yok çünkü kanıt yok, attığın iletilerin silindiğini biliyorsun. Defalarca söyledik. Burada forumun düzeninden sorumluyuz. Oyunla ilgili ne söylenmiş bizi ilgilendirmiyor, nasıl söylendiği ilgilendiriyor. Davranışa, kullanılan dile vesaire bakıyoruz. 7 tane uyarı almışsın; 2 spam, 3 flaming, 2 bozuk üslup. Ben senin yerine ss atayım, iyice bak.

İşimize gelmeyen şeyler nerede burada? Güzelce silip muteledeğim şeyler nelermiş, bir bak. Onca uyarı verdim, akıllanmıyorsun. Daha fazlasını vereceğim ki forumdan uzak dur. İletilerini okumak midemi bulandırıyor.

Kanıtlamaya ihtiyacın yok çünkü kanıt yok, attığın iletilerin silindiğini biliyorsun. Defalarca söyledik. Burada forumun düzeninden sorumluyuz. Oyunla ilgili ne söylenmiş bizi ilgilendirmiyor, nasıl söylendiği ilgilendiriyor. Davranışa, kullanılan dile vesaire bakıyoruz. 7 tane uyarı almışsın; 2 spam, 3 flaming, 2 bozuk üslup. Ben senin yerine ss atayım, iyice bak.

İşimize gelmeyen şeyler nerede burada? Güzelce silip muteledeğim şeyler nelermiş, bir bak. Onca uyarı verdim, akıllanmıyorsun. Daha fazlasını vereceğim ki forumdan uzak dur. İletilerini okumak midemi bulandırıyor.
buna sadece gülünür :grin:

Bu şey değil mi, benim sevmediğim bir şeyi nasıl seversin

Arkadaşlar oyundan şikayetiniz varsa bari doğru düzgün dillendirin sıkıntınızı yoksa çaldı mı çarptı mı bizi mi yoldu bu yetkililer ne gibi ifadelerle gelirseniz ciddiye alınmazsınız bu, bu başlıkta gördüğüm kaçıncı konu artık yazık

katılıyorum.biz de aylardır eleştiriyoruz,yeri geliyoruz oyunu gömüyoruz,hatta benim direkt armağan yavuzu eleştirmişliğim bile oldu forumda.kimse gelip ceza falan vermedi.eleştirmek başka şey,adamları sanki dolandırıcıymış gibi lanse etmek başka birşey.bu yüzden de burada doğruyu söyleyen kişilere ''avukat'' damgası vurmaya çalışmak saçmalık.

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom