Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

Açıkçası Epic'in hala main bir platform olabileceğine dair şüphelerim var.
1- Hala Launcher adına bir değişiklik, bir optimizasyon bilimum başka bir şey yapılmadı. Hala donan, kasan, hantal bir uygulama, menü geçişlerine sahip.
2- Hala mod,başarım,ekran görüntüsü kolaylığı vb içeriklere sahip değil, hatta ekran kaydı, canlı yayın vb özelliklerini de getirebilir.
3- Hala çoğu oyunun cross-platform multiplayer özelliği bozuk. Killing Floor 2, FM20, GTA V, ARK sorunlu bir şekilde bağlanıyor, bazen bağlanmıyor bazen sunucuları görmüyor vs vs.
İnsan sorguluyor yani evet beleş oyun iyi hoşta, oyunları yükleyesim gelmiyor benim yahu. Odyssey, Detroit, Metro (Eylülde de dağıtılmıştı), Subnautica, RDR2 falan yatıyor hesapta ama yok yani.
Firmalar %30 falan diye ağlıyorda bir yanda Steam veya GOG dururken kimse Epice gitmez. Steam DRM var diye almayanlar oluyor onlar GOGdan alıyor varsa. Ama şu an oyuncuların %95'i bir oyun Epicde ve Steamde varsa direkt Steam seçer. Steam zaten şu an her açıdan daha iyi ve ben açıkcası Epicin platformu geliştirdiğini göremiyorum sadece exclusive yapıyorlar oyunları o oyunlar ölüyor zaten :grin: Crysis Remastered 2 ay sonra %50 indirime falan gitti hatta.Çoğu epic exclusive olan oyun PCde ölü doğuyor. Fortnite yaşadığı sürece EGS yaşarda eğer Fortnite bir şekilde ölürse EGS mobil oyun platformuna döner bence. Şu an Fortnite parası ile exclusive falan yapıp yaşıyorlar bir şekilde. Tabi bide Unreal Engine var

Satisfactory ölü doğmadı, halen hayatta ve mis gibi gelişmeye devam ediyor. Eğer bu yıl ödül alırsa şaşmam.

Fortnite gitse başka oyun gelir, bir paragon geri dönüyor deseler bile yeter. EGs bu saatten sonra kolay kolay yıkılmaz. Şak diye Steam ayarına gelmeyecek tabi zaman lazım.

Steam'in yerini alamaz. Tencent varken seyyar tuvalet işine girseler yine yıkılmazlar öyle kıstas mı olur?
Ah, ben Tencenti unuttum ya. Lanet firma
Satisfactory ölü doğmadı, halen hayatta ve mis gibi gelişmeye devam ediyor. Eğer bu yıl ödül alırsa şaşmam.

Fortnite gitse başka oyun gelir, bir paragon geri dönüyor deseler bile yeter. EGs bu saatten sonra kolay kolay yıkılmaz. Şak diye Steam ayarına gelmeyecek tabi zaman lazım.
Hocam arada 3-5 oyun tutacak zaten, çoğunluğa göre konuşuyorum.

Bunları hatırlattığın çok iyi oluyor. Hep unutuyorum ben, Long Dark falan öyle kaçtı. :smile:
Epic'in launcher'ı açık tuttuğum her saniye bilgisayarıma bilinçli kötülük yapıyorum gibi hissediyorum. Bu kadar optimizasyondan uzak, takıla takıla çalışan bi uygulama görmedim. Sıkıntı 4kda sanırım gerçi, küçültünce kasmıyor

Neyse ki siteden alınıyor, tarayıcıdan giriş yapıp tanıtmak yeterli. Launcher kullanma hatasına girmiştim beleş oyun furyası ilk başladığında. Samsung 860 EVO SSD var oyun indirirken %100 kullanıyordu şaka gibi HDD günlerine vintage dönüş yaşattı Epic. O zamandan beri bir kez Ubisoft oyunlarını Uplay'e aktarmak için açtım bir daha da girmedim. Bu launcherla, para basıp exclusive yapmakla, para basıp beleşe oyun dağıtmakla, para basıp cebinden 60 lira ödeyerek indirim yapmakla Steam'le rekabet edilmez. Hiçbir zaman da edemeyecek.

Neyse ki siteden alınıyor, tarayıcıdan giriş yapıp tanıtmak yeterli. Launcher kullanma hatasına girmiştim beleş oyun furyası ilk başladığında.
Güzel sistem, ben de yapayım. Aslında Launcher böyle kanser olmasa bildirimleri vs açınca daha kolay oluyor pat diye önüme düştüğü için. Ama en azından şu bedava furyası varken siteyi sık kullanılanlara falan ekleyim günde bir kere girsem yeter galiba. Launcher konusunda haklısın, Steam ile rekabet etme şansı yok ama düşününce hiçbirinin launcher iyi değil zaten. Ne Origin, ne Uplay Launcher. Hepsi çöp. Know-how olmadığı için sıkıntı çekiyorlar sanırım. Origin zaten 4K neymiş hiç duymadım diyerek ya minicik başlatıyor ya da bulanık. Üç yıldır millet bas bas bağırıyor adamların zerre hevesi yok değiştirmeye :smile:

Güzel sistem, ben de yapayım. Aslında Launcher böyle kanser olmasa bildirimleri vs açınca daha kolay oluyor pat diye önüme düştüğü için. Ama en azından şu bedava furyası varken siteyi sık kullanılanlara falan ekleyim günde bir kere girsem yeter galiba. Launcher konusunda haklısın, Steam ile rekabet etme şansı yok ama düşününce hiçbirinin launcher iyi değil zaten. Ne Origin, ne Uplay Launcher. Hepsi çöp. Know-how olmadığı için sıkıntı çekiyorlar sanırım. Origin zaten 4K neymiş hiç duymadım diyerek ya minicik başlatıyor ya da bulanık. Üç yıldır millet bas bas bağırıyor adamların zerre hevesi yok değiştirmeye :smile:
Aslında origin aralarında en iyi olanı bence, Steamin tırnağı olamaz yine :grin: Adamlar daha topluluk eklemeden Steam ile yarışamayacaklarını anlamadılar, Epicde dahil buna. Adamların düşüncesi şu.
-Oyun satılabiliyor mu?
+Satılıyo abi
-Tamam çıkar gerisini beleş oyun vererek hallederiz

Haklarını yemeyeyim ama, Civ 6 bayağı oynadım epic verince :grin: Neyse, artık bilgileri kim alıyo Çine mi gidiyor yoksa bitcoin mi minelanıyo PCden bilemem

şu bedava furyası varken siteyi sık kullanılanlara falan ekleyim günde bir kere girsem yeter galiba.
Zaten bitti sayılır, yarın Torchlight 2 sonraki gün de Jurassic World Evolution verilecek. Değişimler 19:00'da oluyor. Sonra önceki düzene dönerler onda da takip çok kolay her perşembe günü akşam 19:00'da açılıyor yeni oyun.

Bir kaç oyunu kaçırdım onun dışında hepsini mario'da altın toplar gibi topluyorum. Kontrol edeyim dedim 2 dakika sonra yeni oyun verilecek diyor.

Jurassic World Evolution verdi allah bereket versin.

Back
Top Bottom