Epic Games Ve Steam

Users who are viewing this thread

utkucuk

Recruit
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış bölümde açtıysam şimdiden özür dilerim. Epic Games üzerinden oyunu almak istiyorum fakat Steam'den satın alan arkadaşlarım ile oynayabiliyor muyum bilmiyorum kafama takıldı bu soru bazı forum sitelerine sordum fakat pek cevap veremediler buraya sormamı önerdiler. Ve bir de modlar var tabii ki acaba Steam atölyesinden farklı mı olacak... Cevaplayan arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim :smile:

Epic'te bildiğim kadarıyla atölye özelliği yok. Oynamak istediğiniz arkadaşlarınızı ise oyunun Multiplayer'ına girdikten sonra Lobide ekleyebiliyorsunuz. TaleWorlds kısmından.

Epic'te bildiğim kadarıyla atölye özelliği yok. Oynamak istediğiniz arkadaşlarınızı ise oyunun Multiplayer'ına girdikten sonra Lobide ekleyebiliyorsunuz. TaleWorlds kısmından.
Steam ve Epic Games ile Multiplayer kısmında sunucular aynı anladığım kadarıyla. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :smile:

Steam ve Epic Games ile Multiplayer kısmında sunucular aynı anladığım kadarıyla. Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için :smile:
Bir şey değil ne demek :smile: . Evet sunucular aynı. Oyunun ana arkadaş ekleme platformu Steam, onun dışında dediğim gibi arkadaşlarınızı TaleWorlds üzerinden de ekleyebilirsiniz oyun içinden.

Back
Top Bottom