Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

Redux verdiler.
İyi olmuş. Ama benim Epic hesabımda bile varmış lolz. Neyse dediğim gibi 2033+LL Redux 15 liraya falan satıldı son yıllarda ama hala elinde olmayan mutlaka alsın kesinlikle çok güzel oyun.

Eph9DLDWMAED82x.png
Hehehe
unknown.png

Artık bu noktada liste kesin doğru emin olduk. Yarın Tropico 5 çıkacak şu görselden de teyit edebiliriz. Defense Grid hariç hepsinde belliydi zaten çok bariz logolar koyuyorlar. Muhtemelen bunlar başladığında siteye koydular hepsini ve birileri data mining yaparak bunları bulup sızdırdı.

İyi olmuş. Ama benim Epic hesabımda bile varmış lolz. Neyse dediğim gibi 2033+LL Redux 15 liraya falan satıldı son yıllarda ama hala elinde olmayan mutlaka alsın kesinlikle çok güzel oyun.

Hehehe
unknown.png

Artık bu noktada liste kesin doğru emin olduk. Yarın Tropico 5 çıkacak şu görselden de teyit edebiliriz. Defense Grid hariç hepsinde belliydi zaten çok bariz logolar koyuyorlar. Muhtemelen bunlar başladığında siteye koydular hepsini ve birileri data mining yaparak bunları bulup sızdırdı.
Defense grid bile azıcık o tarz oyun oynayanlar direkt anlardı bence, direkt oradaki şekilden kesinleştirdim mesela ben :grin:

"Yılbaşı Tatili İndirimi'nden 10 USD (60 TL) değerinde bir Epic Kuponun varsa, bu kupon 14,99 USD (79,99 TL) ve üzeri değerindeki bir sonraki uygun oyun satın alımında uygulanacak ve ilave bir 10 USD (60 TL) değerinde Epic Kuponu alacaksın."
Sanırım dediğin şey hala geçerli? Ana sayfada da 7 Ocak'a kadar sınırsız kupon yazıyor.
O zaman yapıştır. Bayağı iyi fırsat, daha ucuza inmez bu oyunlar. AC Origins'i ben Odyssey'i oynadıktan sonra oynadığım için oyun beni hiç sarmamıştı, hızlıca ana hikayeyi yapıp bitirmiştim. Odyssey oynamadan önce oynasaydım rahatsız olmazdım belki.

O zaman yapıştır. Bayağı iyi fırsat, daha ucuza inmez bu oyunlar. AC Origins'i ben Odyssey'i oynadıktan sonra oynadığım için oyun beni hiç sarmamıştı, hızlıca ana hikayeyi yapıp bitirmiştim. Odyssey oynamadan önce oynasaydım rahatsız olmazdım belki.

Bunun aynısını bende yaşadım ya. Önce Odyssey'i bitirdiğim için Origins çok sarmadı. Çabucak hikayeyi bitirdim saldım oyunu.

Bunun aynısını bende yaşadım ya. Önce Odyssey'i bitirdiğim için Origins çok sarmadı. Çabucak hikayeyi bitirdim saldım oyunu.
Bence bunun sebebi Odyssey'in daha iyi görselliğe sahip olması. Çayır, çimen, deniz koşturuyorsun, ohh be manzaraya bak diyorsun, sonra Origins'e bir dönüyorsun her taraf sapsarı kum. İnsanın içi sıkılıyor. Dövüş mekanikleri, skill ağacı falan da pek iyi olmayınca insan bayıyor. DLC'leri falan hiç oynamadım o yüzden.

Bi de bu yeni forum sisteminde cevapla seçeneği ile cevap yazınca keşke alıntı yapma zorunluluğu olmasaymış. Cevapla seçeneğini kullanmadan yazarsak da cevap yazdığımız kişiye bildirim gitmiyor. Donanımhaber'deki gibi olsa daha iyi olurmuş.

Cevapla seçeneğini kullanmadan yazarsak da cevap yazdığımız kişiye bildirim gitmiyor.
Bunun için menşın atabiliyorsun yalnız. @DempseyRoll böyle.

Yani çoğu kişi benzerini diyor ben de katılırım haklı bakış açısı ama normal değil mi bu? Sonraki oyunu oynayıp öncekine dönmek çok mantıklı bir oynama şekli değil. Ben Origins oynayıp Odyssey geçtim içerik harici AC2-ACB geçişi gibi iki oyun ama içerik olarak Odyssey hem çok dolu ve büyük hem de Yunanistan coğrafyası haritası estetik olarak çok daha iyi. Doğal yani Origins'in bundan sonra kuru gelmesi. Muhtemelen Valhalla oynayıp geri gelen de Odyssey'de biraz sıkılacak, Origins geçerse hiç oynayamayacak.

Bu yüzden seri oyunlarda mümkünse geriden başlanılmasını savunuyorum ben. Witcher 3'ten başlayıp Witcher 2'ye ya da 1'e dönünce beğenmeme ihtimali aşırı artıyor, doğal olarak.

Bence bunun sebebi Odyssey'in daha iyi görselliğe sahip olması. Çayır, çimen, deniz koşturuyorsun, ohh be manzaraya bak diyorsun, sonra Origins'e bir dönüyorsun her taraf sapsarı kum. İnsanın içi sıkılıyor. Dövüş mekanikleri, skill ağacı falan da pek iyi olmayınca insan bayıyor. DLC'leri falan hiç oynamadım o yüzden.

Bi de bu yeni forum sisteminde cevapla seçeneği ile cevap yazınca keşke alıntı yapma zorunluluğu olmasaymış. Cevapla seçeneğini kullanmadan yazarsak da cevap yazdığımız kişiye bildirim gitmiyor. Donanımhaber'deki gibi olsa daha iyi olurmuş.

Ya aslında Origins manzaraları sıkıntı yaratmadı bende. Odyssey benzeri manzaralara sahip olan daha önce çok oynadım, o yüzden biraz daha çöl ortamı görmek açıkcası hoşuma bile gitti. Odssey'in DLC'leri ve hikayesi beni çeken şeydi sanırım.

Ya ben bu epice 1 lira bile yatırmadım bir sürü oyunum oldu bu nasıl bir ortam abi? adamlar üzerimize oyun fırlatıyor. Bu sefer benden olsun abi diyorum, senin paran burada geçmez aslan diyip bir tane daha oyun veriyor. Valla garip ortam ha :grin:

@Cioss Epic agamıza lafım yok, güzel oyunlar alıyoruz da, acaba süpriz yaşanırda listeden sapılır, çok daha iyi oyunlar verilir mi.. Buna umutlu bir ihtimal vererek öyle dedim. Sonuçta liste epic'i baglamıyor.

Liste epici bağlamıyor değil konu zaten. Epic'in vereceği oyunları datamine etmiş çıkarmışlar. İlk 2 oyun tuttuktan sonra belli oldu zaten listenin sağlam kaynak olduğu. Bundan önce sızdı denilen her yerde paylaşılan liste mesela inandırıcı değildi hiç ama ilk 2 oyun tutsa aha gerçek galiba derdik.

Bir de beleş bok beleş boktur keşke Cyberpunk beleş verseler falan demeye gerek yok ne veriyorsa ekliyorsun hesaba adam da tık kazanıyor, müşteri kazanıyor, Winnie the Pooh reyize bilgi kazanıyor.

Açıkçası Epic'in hala main bir platform olabileceğine dair şüphelerim var.
1- Hala Launcher adına bir değişiklik, bir optimizasyon bilimum başka bir şey yapılmadı. Hala donan, kasan, hantal bir uygulama, menü geçişlerine sahip.
2- Hala mod,başarım,ekran görüntüsü kolaylığı vb içeriklere sahip değil, hatta ekran kaydı, canlı yayın vb özelliklerini de getirebilir.
3- Hala çoğu oyunun cross-platform multiplayer özelliği bozuk. Killing Floor 2, FM20, GTA V, ARK sorunlu bir şekilde bağlanıyor, bazen bağlanmıyor bazen sunucuları görmüyor vs vs.
İnsan sorguluyor yani evet beleş oyun iyi hoşta, oyunları yükleyesim gelmiyor benim yahu. Odyssey, Detroit, Metro (Eylülde de dağıtılmıştı), Subnautica, RDR2 falan yatıyor hesapta ama yok yani.

Back
Top Bottom