Resolved Kardeşimin Zırhını neden değiştiremiyorum?

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.4
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
1.5.4 yamasıyla birlikte kardeşimin zırhını değiştiremez oldum. Kendi partimde olmasına rağmen envanter ekranından kardeşime erişimim yok. Ayrıca kardeşim parti de kuramıyor. Biz ağır zırhla takılırken kardeşim çapulcu gibi aramızda dolanıyor. İnşallah bugdur çünkü böyle bir şeye TaleWorlds karar verdiyse cidden şaşırırım. Zamanla daha işlevli olsun diye beklediğimiz aile fertleri zamanla daha işlevsiz oluyor.

Ekran-Goruntusu-116.png

Fotoğrafta da göründüğü üzere "Bu kahraman bir görevle meşgul" diyerek parti oluşturmasına ve envanterde görünmesine engel oluyor.

Edit: benzer konu daha önce açılmış. Nedir bunun ilerleme durumu?

Edit2: dosyaların bütünlüğünü kontrol edip tekrar denedim ve hata devam ediyor. İşin kötü yanı 1.5.4 versiyonu kullanıyorum.

Last edited:
Benzerini yaşamıştım, tımarlar kısmından bir yere vali atadıktan sonra birliğime aldığımda sorun çözülmüştü.

Benzerini yaşamıştım, tımarlar kısmından bir yere vali atadıktan sonra birliğime aldığımda sorun çözülmüştü.
Ne yani kardeşime zırh verebilmek için toprak sahibi olmayı mı beklemeliyim? Açık net bug bu. Düzelemsi için destek ekibini bekliyorum.

Merhaba, geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Bu sorunla hala karşılaşıyor musunuz?

Back
Top Bottom