TR_Battle [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Yasaklama Talebi
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: KARAHAN
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)bilmiyom ama kesin ban yicek
Neden Yasaklanmalı?: hile
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: wisher ile takılıyor
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

birşey daha belirtiyim kesin kendisi itiraf etti yani bu kişi banlanmalı kendisi söledi kesin banlancak kendi ses kaydımı kestim ama kesmemiş gibi yalanlar uydurmadım yani wisher ile takılıyo (oda aimbot yani) kendisi kesin ban yicek hani

Videoda herhangi bir kanıt yok.

Oyuncu Adınız: ~Hexx
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271960323/
Yaşınız: 18
Mensubu Olduğunuz Klan: Letheria
GUID: 4008874
Neden Yönetici Olmalısınız?:
Siz de biliyorsunuz ki Warband eski bir oyun olmasına rağmen yeni yeni oyuncular başlıyor. İlk kez multiplayer oynayan bir kişiye bile küfür edip kişinin veya kişilerin hevesini kırıp oyundan soğutan tabiri caizse "toxic,troll" dediğimiz kişiler yüzünden oluyor. Bu olayların birkaçı benimde başıma gelmiş bulunuyor ve ben de bu durumdan çok rahatsızım. İnsanların küfürsüz ve güzel bir ortam da oynamasını istiyorum. Oyuncuları doğru yola yönlendireceğim den şüpheniz olmasın. Teşekkürler.

Yönetici Tecrübeleriniz: Yok, fakat sunucu kurallarını biliyorum. Başaracağımdan eminim.
Referans: (En az 2 kişi) Yönetici kadrosundan referansım bulunmuyor.

Oyuncu Adınız: ~Hexx
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271960323/
Yaşınız: 18
Mensubu Olduğunuz Klan: Letheria
GUID: 4008874
Neden Yönetici Olmalısınız?:
Siz de biliyorsunuz ki Warband eski bir oyun olmasına rağmen yeni yeni oyuncular başlıyor. İlk kez multiplayer oynayan bir kişiye bile küfür edip kişinin veya kişilerin hevesini kırıp oyundan soğutan tabiri caizse "toxic,troll" dediğimiz kişiler yüzünden oluyor. Bu olayların birkaçı benimde başıma gelmiş bulunuyor ve ben de bu durumdan çok rahatsızım. İnsanların küfürsüz ve güzel bir ortam da oynamasını istiyorum. Oyuncuları doğru yola yönlendireceğim den şüpheniz olmasın. Teşekkürler.

Yönetici Tecrübeleriniz: Yok, fakat sunucu kurallarını biliyorum. Başaracağımdan eminim.
Referans: (En az 2 kişi) Yönetici kadrosundan referansım bulunmuyor.

Şu anlık admin alımları kapalı.

Yasaklama Talebi
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Ramsei
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) ---
Neden Yasaklanmalı?: 2v1 oynadığımız oyunda saklanıp duruyordu sonrasındaki diyalog ekte. (Küfür)
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 15.10.2020 saat 13:50

Yasaklama Talebi
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Ramsei
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel) ---
Neden Yasaklanmalı?: 2v1 oynadığımız oyunda saklanıp duruyordu sonrasındaki diyalog ekte. (Küfür)
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 15.10.2020 saat 13:50

Şikayet edilen oyuncu yasaklanmıştır.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Allah,Pedofili,El_Pheonx
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)
Neden Yasaklanmalı?:2 tanesinin zaten ismi sıkıntılı fakat hepsinin ortak yönü ailevi sövmeleri.Fakat eklemem gereken birşey var bunların hepsi TR98eDM de oldu ama onun forumun bilmediğim için buraya atıyorum.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:19.10.2020 - 23 48 gibi

Last edited:
Oyuncu Adınız: RebeLLion
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/id/AsiAslan
Yaşınız: 16
Mensubu Olduğunuz Klan: Iron Warriors
GUID:4403788
Neden Yönetici Olmalısınız?: Aktif olarak warbandı oynuyorum ve oyunda aşırı toxsit var. Özellikle benim ismimi görünce; "Youtuba video atan o mal senmisin, herkeze hile diyen senmisin ft gel oç" tabirler kullanılıyor. İnsanlara daha iyi ve kaliteli oyun deneyimi yaşatmak için adminlik istiyorum.

Yönetici Tecrübeleriniz: pek yok ama nasıl bişey olduğunu biliyorum.
Referans: Malesef herhangi bi referansım yok. çünkü yöneticileri tanımıyorum
Not: oyunda pek admin görmüyorum o yüzden adminlik başvurusu attım. Alımların açılmasını bekleyemedim çünkü gerçekten çok fazla toxsit var

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:yavaslankactanealiyon
Neden Yasaklanmalı?:mesajlarında boşluk bırakarak isim yazıyor ve küfür ediyor örnek [yavaslankactanealiyon]sa [örnek]as allaha da küfür ediyor loglardan bakabilirsiniz dün etmişti ben ss almadım
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:12:40 12:42
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): https://hizliresim.com/u0a1rg
örnek veriyorum

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı:Allah,Pedofili,El_Pheonx
Neden Yasaklanmalı?:2 tanesinin zaten ismi sıkıntılı fakat hepsinin ortak yönü ailevi sövmeleri.Fakat eklemem gereken birşey var bunların hepsi TR98eDM de oldu ama onun forumun bilmediğim için buraya atıyorum.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat:19.10.2020 - 23 48 gibi
Şikayet edilen oyuncular yasaklanmıştır.

Neden Yönetici Olmalısınız?: Aktif olarak warbandı oynuyorum ve oyunda aşırı toxsit var. Özellikle benim ismimi görünce; "Youtuba video atan o mal senmisin, herkeze hile diyen senmisin ft gel oç" tabirler kullanılıyor. İnsanlara daha iyi ve kaliteli oyun deneyimi yaşatmak için adminlik istiyorum.

Not: oyunda pek admin görmüyorum o yüzden adminlik başvurusu attım. Alımların açılmasını bekleyemedim çünkü gerçekten çok fazla toxsit var
Yönetici alımları şu an kapalı. Alımlar açıldığı zaman forum üzerinden duyuru geçilecektir.

Steam Adresiniz: 890087305
Yasaklandığınız Karakterin Adı: Butt_Sniff_Suat
Yasaklandığınız IDniz: -
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 11/11/2020 Saat: 12-12.30 arası
Neden Yasaklandınız?: MOCKINGBIRD isimli admin arkadaşın TR_Deathmatch isimli ölüm kalım sunucusunda eline verdiğimden dolayı yediremeyip beni TR_Battle sunucusundan banladı. Yasaklanma gerekçem olarak boş vote olduğunu söyleyecektir ki hiçbir sunucuda boş vote nedeniyle kimseye perma ban atılmaz. Arkadaş adminlik yetkilerini suistimal ediyor linki ekte paylaştım görebilirsiniz.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Sebepsiz perma ban.

EK: https://hizliresim.com/yGjKUM

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: AHMETPRO , HUSNUPRO
Neden Yasaklanmalı?: ALLAHA KÜFÜR VE İNSANLARI GEREKSİZ YERE BEKLETMEK!
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 11.11.2020 17:00

Steam Adresiniz: 890087305
Yasaklandığınız Karakterin Adı: Butt_Sniff_Suat
Yasaklandığınız IDniz: -
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 11/11/2020 Saat: 12-12.30 arası
Neden Yasaklandınız?: MOCKINGBIRD isimli admin arkadaşın TR_Deathmatch isimli ölüm kalım sunucusunda eline verdiğimden dolayı yediremeyip beni TR_Battle sunucusundan banladı. Yasaklanma gerekçem olarak boş vote olduğunu söyleyecektir ki hiçbir sunucuda boş vote nedeniyle kimseye perma ban atılmaz. Arkadaş adminlik yetkilerini suistimal ediyor linki ekte paylaştım görebilirsiniz.
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Sebepsiz perma ban.

EK: https://hizliresim.com/yGjKUM

Haklı veya haksız olabilirsin, fakat bu üslupla atımlış bir talebi değerlendirmiyeceğim.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: AHMETPRO , HUSNUPRO
Neden Yasaklanmalı?: ALLAHA KÜFÜR VE İNSANLARI GEREKSİZ YERE BEKLETMEK!
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 11.11.2020 17:00

Bu tarihte böyle bir olay yaşanmamış. Lütfen sunucunun doğru olduğundan emin ol.

Haftaya video atar şimdi ADMİN OLDUM (ÇOK RİSKLİ OLDU)

Back
Top Bottom