Bannerlord Battle Royale eklenecek mi?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar oyuna Battle Royale modu gelecek mi bir bilginiz var mı? Kalradyada 100 adam, 4 atlı ekip ok, yay, kılıçla sona kalmak için vuruşmak falan. Ne dersiniz?

Oyun çıkmadan önce battle royale modunu dahi düşündüklerini duymuştum. Şu aşamada zor ama ileride bu mod olmasa da çeşitli oyun modları gelebilir. Çünkü BR modası çoktan geçti.

Oyun çıkmadan önce battle royale modunu dahi düşündüklerini duymuştum. Şu aşamada zor ama ileride bu mod olmasa da çeşitli oyun modları gelebilir. Çünkü BR modası çoktan geçti.
Battle royale modunun gelmesi demek aynı zamanda co op demek değil mi? Co op için kesin olarak hayır gözüyle bakıyorlardı sanırım.

Bannerlord için her türlü popüler çağrışıma/moda ihtiyaç var.

daha iyi bir siege
battle
battle royale
hide and seek
vs vs
aklınıza ne geliyorsa.. Umarım çeşit çok olur.

Bugün deep rock oynadım, 2 yeni görev tipi eklemişler oyuna. (Ee zaten haritalar ve haritalarda bulunacak özel görev/nesne/canavarlar da rassal, sıradanlık az). İlk günkü gibi oynattı kendini.

Battle royale modunun gelmesi demek aynı zamanda co op demek değil mi? Co op için kesin olarak hayır gözüyle bakıyorlardı sanırım.
Hayır SP gibi harita üzerinde düşünme büyük bir savaş alanında gibi düşün. Warband'a bile yaptılar çok zor değil. Hatta KoA'nın yanında falan lafı bile geçmez. Tabi çok kaliteli yaparlarsa o zaman başka.

Bilmiyorum direkt birbiriyle alakası var mı Co op ile, bu biraz daha faklı gibi.

Şahsen çok kullanılmış olsada hala Battle Royalın oynanabilirliği var diye düşünüyorum. Şuanki multiplayer kısmından çok daha eğlenceli ve talep göreceğine eminim. Hala deli gibi oynanıyor çünkü battle royaller. Ne diyelim, inşallah gelir yani.

Back
Top Bottom