Konuşunca Spam yiyoruz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
söylemeden gene duramayacağım arkadaş gelen her güncellemede neden türkçesini paylaşmıyorsunuz yöneticilere sesleniyorum hayır forumda buna dair konu başlığıda var ama yönetici bile iplemiyor artık ne özellik geldiğini formda x kişisinin şu özelliği gelmiş demesiyle öğreniyoruz ingilizcem yok işte çeviriye yapıştırıncada yarım yumalak anlaşılmaz şeyler çıkıyor artık şuna bi el atsanız

söylemeden gene duramayacağım arkadaş gelen her güncellemede neden türkçesini paylaşmıyorsunuz yöneticilere sesleniyorum hayır forumda buna dair konu başlığıda var ama yönetici bile iplemiyor artık ne özellik geldiğini formda x kişisinin şu özelliği gelmiş demesiyle öğreniyoruz ingilizcem yok işte çeviriye yapıştırıncada yarım yumalak anlaşılmaz şeyler çıkıyor artık şuna bi el atsanız
Bi ara yayınlanıyordu forumda şuan yok maalesef.

Artan işler yüzünden çevirileri yetiştiremiyorum maalesef. En yakın ve müsait zamanda eksikleriyle beraber tamamlayarak yeni bir konuda daha düzgün bir formatta foruma koyacağım.

Spam yeme muhabbetine katılıyorum. Son yorumumun üzerinden 22 saat geçmesinden dolayı, editlediğimde yeni mesaj geldiğini farketmeyeceklerinden 22 saat sonra yeni bir mesaj daha attım ve anında ceza aldım. Halbuki o mesajı attıktan sonra konu tekrar canlandı ve üzerinden yeni bir muhabbet döndü. Aynı şeyi MArdA' da yaptı raporu gönderdim. Eğer yöneticiler bu işte samimilerse kendi çiğnedikleri kuraldan da sorumluluk alırlar. Eğer forum kuralları askeri disiplin şiarında uygulanmıyorsa (Art niyet olmadan aynı şeyi yapanlar veya Global Forumda "****ing" diyenler ceza almıyorsa) art niyet olmadan yaptığımız en ufak konuda ceza almamızın arkasında başka bir sebep arayacağım.

Bu kuralda bence esneklik gösterilmeli kişi mesaj yollar gibi arka arkaya yazarsa tabi ki ceza verin ama bir kaç saat geçtikten sonra yeni yazı yazıyorsa bence görmezden gelinmeli, hangimiz foruma girince önceki yazılara tekrar bakıp yazılar düzenlenmiş mi düzenlenmemiş mi kontrol ediyor? Forum düzenlendiğine dair bir bildirim göstermiyor o yazının görülme şansı oldukça düşük.

Global forumla ile Türkçe forum bir değil. Kural farkı var, kültür farkı var. Burada o kelimeyi yazarsan cezası ağır olur. Global foruma git, o kelimeyi kullan, ceza almazsın. Burada kullanırsan iş aileye kadar gidebilir, anlatabiliyor muyum? Art arda ileti mevzusunda ise ince bir çizgi var. MArdA'yı rapor ediyorsun ama kendisi şirketin bir çalışanı olarak oyuncuları bilgilendiriyor, yorumlarına cevap veriyor. Kendini nasıl bir görebilirsin onunla? Ben art arda iletiye her şekilde uyarı veririm, başkası vermez. Spesifik durumlar hariç, uyarı verirken iletinin içeriğine bakarım. Senin iletini sildim mi? Silmedim. Hala görünüyor ve okunuyor mu? Evet. Ancak benim bakış açımdan konunun gündemini değiştirmiyor. Saat ve gün farkını göz önünde bulunduruyoruz, emin olun. Aradan saatler ve günler geçmiş bir şeye uyarı verilmez zaten.

Bakın arkadaşlar, kimse burada art niyetli bir iş yapmıyor. Kimse size düşman değil, arkadaş da değil. Aldığınız uyarıyı yanlış bulabilirsiniz, size haksızlık yapıldığını düşünebilirsiniz. O cezayı veren moderatör ile konuşur, hakkınızı ararsınız. Duygusal ve asabi davranıyorsunuz.
Makaveli23, haksız yere ceza aldığını düşündüğünde benimle niye iletişime geçmiyorsun abi? Ben iş yerinde çalışırken bir yandan da forumla ilgileniyorum. Ben bu cezayı hak etmedin dersin, tekrar bakar hallederim. Burada niye şikayet ediyorsun? Bana ceza verdiniz, ona da ceza verin gibi şeyler doğru değil. Art arda ileti konusunda esneklik gösteriyoruz ama spam başka. Bizlerin başka hayatları yok zannetmeyin, hata yapamayız zannetmeyin.

Global forumla ile Türkçe forum bir değil. Kural farkı var, kültür farkı var. Burada o kelimeyi yazarsan cezası ağır olur. Global foruma git, o kelimeyi kullan, ceza almazsın. Burada kullanırsan iş aileye kadar gidebilir, anlatabiliyor muyum? Art arda ileti mevzusunda ise ince bir çizgi var. MArdA'yı rapor ediyorsun ama kendisi şirketin bir çalışanı olarak oyuncuları bilgilendiriyor, yorumlarına cevap veriyor. Kendini nasıl bir görebilirsin onunla? Ben art arda iletiye her şekilde uyarı veririm, başkası vermez. Spesifik durumlar hariç, uyarı verirken iletinin içeriğine bakarım. Senin iletini sildim mi? Silmedim. Hala görünüyor ve okunuyor mu? Evet. Ancak benim bakış açımdan konunun gündemini değiştirmiyor. Saat ve gün farkını göz önünde bulunduruyoruz, emin olun. Aradan saatler ve günler geçmiş bir şeye uyarı verilmez zaten.

Bakın arkadaşlar, kimse burada art niyetli bir iş yapmıyor. Kimse size düşman değil, arkadaş da değil. Aldığınız uyarıyı yanlış bulabilirsiniz, size haksızlık yapıldığını düşünebilirsiniz. O cezayı veren moderatör ile konuşur, hakkınızı ararsınız. Duygusal ve asabi davranıyorsunuz.
@Makaveli23, haksız yere ceza aldığını düşündüğünde benimle niye iletişime geçmiyorsun abi? Ben iş yerinde çalışırken bir yandan da forumla ilgileniyorum. Ben bu cezayı hak etmedin dersin, tekrar bakar hallederim. Burada niye şikayet ediyorsun? Bana ceza verdiniz, ona da ceza verin gibi şeyler doğru değil. Art arda ileti konusunda esneklik gösteriyoruz ama spam başka. Bizlerin başka hayatları yok zannetmeyin, hata yapamayız zannetmeyin.

genelde seni itici biri olarak bulurum ama bu yazın hoşuma gitti
içerlerde biyerlerde bişeyler var yavaş yavaş çıkıyor mu yoksa ben mi yavaş yavaş görüyorum :wink:

MArdA, şirket çalışanı olan, çalıştığı yere karşı sorumlulukları bulunan bir üye kimliğiyle burada. Doğrudan şirkete bağlı. Forumda geçirdiği sürenin, yazdığı mesajların amacı sizlerden çok farklı. Yazdığım şey itici ve bomboş olarak görülebilir, eyvallah. Ancak ortada doğruluk payı da var. Konu tartışmaya gitmesin, kilitleyelim. Herkes bir nefes alsın. Özel mesajla bana ulaşabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom