banner_key ve konum öğrenme hakkında yardımcı olur musunuz?

Users who are viewing this thread

Merhabalar. Öncelikle oyun içinde yapmış olduğum bir banner'ın tam olarak banner_key'ini nasıl öğrenebilirim? İkinci sorum ise şu. Haritada konumumu, veya herhangi bir noktanın konumunu x ve y kordinatları bazında öğrenmemin bir yolu var mı? Cevap verecek olanlara şimdiden çok teşekkür ederim. Yine bir şeylerin peşindeyim.

@scarface52 üstadım her şeyi biliyorsunuz. Cevabınızı bekliyorum. :smile:

1) Bannerpaste modu ile oyun içinde banner_key'i kopyalayabilirsin ama modun hala çalışıp çalışmadığından emin değilim.

2) campaign.get_main_party_position komutu ile oyun içinde bulunduğun noktanın koordinatlarını öğrenebilirsin.

1) Bannerpaste modu ile oyun içinde banner_key'i kopyalayabilirsin ama modun hala çalışıp çalışmadığından emin değilim.

2) campaign.get_main_party_position komutu ile oyun içinde bulunduğun noktanın koordinatlarını öğrenebilirsin.
İkisini de kesinlikle deneyeceğim. 6 saattir mod geliştirmeye çalışıyorum ve modun çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum bile. Büyük ihtimalle hayal kırıklığı olacak ama aşırı eğleniyorum :smile: sabah 9'da dersim olmasa sabahlayacaktım bunun için. Bu arada her şey için teşekkür ederim.

İkisini de kesinlikle deneyeceğim. 6 saattir mod geliştirmeye çalışıyorum ve modun çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum bile. Büyük ihtimalle hayal kırıklığı olacak ama aşırı eğleniyorum :smile: sabah 9'da dersim olmasa sabahlayacaktım bunun için. Bu arada her şey için teşekkür ederim.
Rica ederim. Ben bu konularda pek bilgili değilim aslında ama bir sorun çıkarsa sor, bir bilen çıkar illaki.

Rica ederim. Ben bu konularda pek bilgili değilim aslında ama bir sorun çıkarsa sor, bir bilen çıkar illaki.
Bannerpaste 1.4.x ve üzeri çalışmadığını yazmışlar buglar kısmında. Daha farklı yollar bulmam gerekiyor. Bilen diğer kişilerin cevaplarını hâlâ bekliyorum. Veya belki de internetten custom banner bulup onu kullanırım en kötü.

Back
Top Bottom