Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Umarım tahmin ettikleri 1 yılın 6 ayını optimizasyon ve buglara diğer 6 ayını içeriklere ayırmışlardır çünkü neredeyse oyunu aldığım ilk günden bugüne değişen tek şey yarım yamalak hatta olmayan optimizasyonu tamamlamaları.Oyunun şuanda en temel özellikleri bulunuyor 2 3 sene önce söylenen şeyler bile yok bomboş resmen

Umarım tahmin ettikleri 1 yılın 6 ayını optimizasyon ve buglara diğer 6 ayını içeriklere ayırmışlardır çünkü neredeyse oyunu aldığım ilk günden bugüne değişen tek şey yarım yamalak hatta olmayan optimizasyonu tamamlamaları.Oyunun şuanda en temel özellikleri bulunuyor 2 3 sene önce söylenen şeyler bile yok bomboş resmen
Firmanın verdiği zamana güvenilmemesi gerektiğini az çok herkes biliyordur. Erken erişimden 6 ay içinde kurtulamayacağı kabak gibi ortada bence. Senelerce beklemeye devam, artık kimlerin umrunda gerçi de neyse.

Eğer bilmediğimiz bir gizlilikle tüm özellikleri hazırlamışlar eklemeyi beklemiyorlarsa (böyle olmadığı bariz ama neyse) en erken 2022 başında çıkar bu hızda. TWnin verdiği zamana güvenilmez

Ana sürüm güncellemem bitti, modding kiti de indirdim sayılır, 2-3 saate hazır.. Burada uffacık da olsa sceneler hazrlayıp paylaşsak sorun olmaz sanırım. Hatta kiti biraz özemsedikçe güzel, büyük ve tehlikeli haritaları paylaşıp bizzat oynayarak deneyebiliriz diye düşünüuyorum.

güncelleme ne zaman gelir acaba
içimde bir his bu güncelleme ile oynanabilirlik açısından birşeyler değişecek diyor?
5 günün şafağında, doğuya bakın... Khuzait lideri Armağan han yavuz elinde güncelleme parşomeni ile bizleri kurtaracak...

Ooo bende Balıkesir liyim
Toplanalım iş bankası önünde meydanda tw yi protesto edelim balıkesir e temsilcilik açılması hk :grin:
Forumun yarısı blk diye

Osmanlı Modu mu geliyor yoksam?

Ooo hacı sende 2 günde bir osmanlı modu isteye isteye yaptırcan sonunda ?
Bana bi spoiler ver özelden kolları sıvayayım ipucu : mevcut 5 olan zırh , 4 olan silah 2 olan at yuvasını artırabiliyor muyuz? :smile:

Yeni dev. update

Ben şahsen beğendim. Quick talk,perkler ve yeni haritalar beni mutlu etti açıkçası. Tabii ki daha fazla şey beklermiydik? Evet beklerdik.

Edit: Warband crosshair'i baya mutlu etti bu arada :grin:

Oyun ansiklopedisnde Vakken ve Darshi var. Üç dört ay önce reddit üzerinde yayınlanan Mount and Blade dünya haritasında Vakken adında yer vardı onu hatırladım. Sizce nedir bunlar , biraz fikir yrütelim. Kalradyayı gelecekte işgal falan mı edecekler gibi sorular geliyor aklıma

Back
Top Bottom