TR_Meydan [AKTİF]

Users who are viewing this thread

Yasaklama Talebi
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: KARAHAN
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel)bilmiyom ama kesin ban yicek
Neden Yasaklanmalı?: hile
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: wisher ile takılıyor
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):

birşey daha belirtiyim kesin kendisi itiraf etti yani bu kişi banlanmalı kendisi söledi kesin banlancak kendi ses kaydımı kestim ama kesmemiş gibi yalanlar uydurmadım yani wisher ile takılıyo (oda aimbot yani) kendisi kesin ban yicek hani

*Olay TR_98e_Meydan sunucusunda yaşanmıştır, forumda servera ait ayrı bir konu bulamadığım için burdan ticket atıyorum.*

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Laubali
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: -
Neden Yasaklanmalı?: Nickimi taklit edip serverda küfür ediyor ve sebepsiz kick oylaması açıyor.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 28.08.2020 ; 18.30-18.45 arası

*Olay TR_98e_Meydan sunucusunda yaşanmıştır, forumda servera ait ayrı bir konu bulamadığım için burdan ticket atıyorum.*

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: Laubali
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: -
Neden Yasaklanmalı?: Nickimi taklit edip serverda küfür ediyor ve sebepsiz kick oylaması açıyor.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 28.08.2020 ; 18.30-18.45 arası

Şikayet ettiğin kişi yasaklanmıştır.

Oyuncu Adınız:Miss_N
Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/id/EfekanTE/
Yaşınız:17
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel)Pomerania LadyandGentleman
GUID 4137815 :
Neden Yönetici Olmalısınız?:günümün yarısından çoğunu bu oyunda geçirdiğim için bir faydamız dokunur ayrıca bazı toxic kişilerinde önüne geçmiş olruuz çok küfür eden yapmaması gereken şey görüyorum belki ufakta olsa önüne geçmiş olruuz
Yönetici Tecrübeleriniz: birkaç pk eventinde adminlik ve troll oyunculu klanımızı bir arada tutabiliyorum
Referans:sad:En az 2 kişi) Axrinn grynn chosen

Şu anlık admin alımları kapalı.

Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: LionPR
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi:
Neden Yasaklanmalı?: Ailevi küfür ve tahrik.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 1.09.2020 / 16.00-17.45 arası
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz): [https://hizliresim.com/5sCXPJ]

Bi anlık gafletle küfür ettiğim için hiç tanımadığım şuan nickini bile hatırlamadığım insanlardan özür diliyorum. Bunun sonucunda da malesef zevkle oynadığım bu serverden ban yedim. Üstelik tr_duel ve tr_deatmatch serverleride bana kapılarını kapatmış durumda. Kaliteli vakit geçirmemi sağlayan bu serverlerden uzak kalmak açıkçası beni üzüyor, serverlerinize tekrar katılmak için can attığımı belirtmek istiyorum, sağlıcakla kalın.

İlk sayfada bulunan yasak kaldırma talebi formunu doldurup yorum olarak atmalısın.

Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561198271953691/
Yasaklandığınız Karakterin Adı: BORTECINE
Yasaklandığınız IDniz: (Opsiyonel)
Yasaklandığınız Tarih ve Saat: 15.09.2020 15:00-19:00 arasında
Neden Yasaklandınız?: Küfür dolayısıyla
Yasaklayan: Miss_n
Süre: Sınırsız
Yasağınız Neden Kaldırılmalı?: Ettiğim küfür veya argo kelimeler yüzünden sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum, bundan sonra dilime hakim olacağım, üstelik bir klana katıldım ve daha yapacaklarım var.

Tr_Duel için o konuda da bir mesaj atmam gerekir mi? Teşekkürler.

Miss_n isimli kişi sunucularımızda admin değil seni banlamış olması imkansız. Ayrıca şuan iki tane TR_Meydan sunucusu var. 64 slotlu olan bizim sunucumuz diğeri ile ilgilenmiyoruz. Hangisinden ban yediğini kontrol et.

5GTh8v.png
Merhaba, forum hesabı olmayan bir arkadaşımın adına bu şikayeti açıyorum.
Jhoony isimli kişi creative nicki ve karakteriyle tr sunucularında oynuyor, başkasının ismiyle girip yazı yazmanın suç olduğunu burada okudum, dün 11 gibi tr meydan ya da duel sunucusunda olduğunu düşünüyoruz lütfen kontrol edip gereğini yapın

5GTh8v.png
Jhoony isimli kişi creative nicki ve karakteriyle tr sunucularında oynuyor, başkasının ismiyle girip yazı yazmanın suç olduğunu burada okudum, dün 11 gibi tr meydan ya da duel sunucusunda olduğunu düşünüyoruz lütfen kontrol edip gereğini yapın

Şikayet edilen kişi yasaklanmıştır.

5GTh8v.png
creative abi çok korkunç düt düt ♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿♿

YASAKLAMA TALEBİ
Olay TR_98e_Meydan sunucusunda gerçekleşmiştir.
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun Adı: bursali
Yasaklanmasını İstediğiniz Oyuncunun IDsi: (Opsiyonel):-
Neden Yasaklanmalı?: Kick oylaması başlattığım için anneme ve Allah'a sövdü.Kick başlatmamamın sebebi oyunla alakasız mesaj atması ve saçmalaması.
Olayın Gerçekleştiği Tarih ve Saat: 08.11.2020 16:00-17:30 civarı
Kanıtlarınız (Ekran Görüntülerini Spoiler İçerisine Koyunuz):https://cdn.discordapp.com/attachments/763096229600559118/775026597724028968/ssseee.PNG

Last edited:
YÖNETİCİ BAŞVURUSU
Oyuncu Adınız: Fukhan
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561199031554611/
Yaşınız: 17
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel): KoR
GUID: bilmiyorum :?:
Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyundaki çoğu kişinin aksine oyunu uzun zamandır oynamış ve artık sıkılmış değilim yani anlayacağınız günümün yarısından fazlasını bu oyunda geçiriyorum haftasonları bir aksilik çıkmassa bütün gün oyundayım (12:00-03:00) oyunda bu kadar çok aktif olunca sürekli küfür eden/toxic insanlarla karşılaşıyorum ve bu hem benim hemde server da bulunan diğer oyuncuların oyun zevkini büyük ölçüde düşürüyor.Bu tür kişilerin önüne geçmek için admin olmak istiyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz: Herşeyin bir ilki vardır :grin:
Referans: Ya aga sözü geçen bir tanıdığımız yok ki bizim :sad:

YÖNETİCİ BAŞVURUSU
Oyuncu Adınız: Fukhan
Steam Adresiniz: https://steamcommunity.com/profiles/76561199031554611/
Yaşınız: 17
Mensubu Olduğunuz Klan: (Opsiyonel): KoR
GUID: bilmiyorum :?:
Neden Yönetici Olmalısınız?: Oyundaki çoğu kişinin aksine oyunu uzun zamandır oynamış ve artık sıkılmış değilim yani anlayacağınız günümün yarısından fazlasını bu oyunda geçiriyorum haftasonları bir aksilik çıkmassa bütün gün oyundayım (12:00-03:00) oyunda bu kadar çok aktif olunca sürekli küfür eden/toxic insanlarla karşılaşıyorum ve bu hem benim hemde server da bulunan diğer oyuncuların oyun zevkini büyük ölçüde düşürüyor.Bu tür kişilerin önüne geçmek için admin olmak istiyorum.
Yönetici Tecrübeleriniz: Herşeyin bir ilki vardır :grin:
Referans: Ya aga sözü geçen bir tanıdığımız yok ki bizim :sad:
Yönetici alımları kapalı

Back
Top Bottom