Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Mod araçlarını kullananların sayısı oyundakilerin sayısına etki etmiyor. Mod araçlarını kullananlara buradan bakabilirsin. Ama oyuncu sayısının arttığı reddedilemez.

image.png
Direkt Bannerlordu açıyor ya oyun olarak, oradan düşündüm ama bu daha iyi bir haber

Yapılabiliyor evet. Campaign Map zaten normal sahnenin daha kompleks bir hali gibi bir şey ki çoktan haçlı seferleri ile alakalı haritaya başlayanlar var
unknown.png

Performans ile alakalı hala sorunlar olsa da yine de ilk zamanlara göre çok yol kat ettiler o konuda hak vermek lazım. Yine de ana unsurlar olan kuşatmalar veya sahne sayısına bağlı savaş alanları gibi durumlar beni rahatsız ediyor. Warband'ın otomatik savaş alanı sistemini tercih ederim buna. Bunlar dışında törpülenmesi gereken/eklenmesi gereken şeyler de var tabi ama onları zamanla ekleme kararlarını anlıyorum. Oyunda sancak yokken gidip berber eklemeleri garip ama yine de...
Harita baya iyi bu arada...

Yapılabiliyor evet. Campaign Map zaten normal sahnenin daha kompleks bir hali gibi bir şey ki çoktan haçlı seferleri ile alakalı haritaya başlayanlar var
unknown.png
Harita çok başarılı ama kıyıya paralel uzanan dağlara yer verilse ve doğu anadolu kesimine biraz daha yükselti ve engebe katılsa çok şahane olabilirmiş. Yine de şahane bir çalışma biz iki tane objeyle oynayınca seviniyoruz millet neler yapmış.

unknown.png

Performans ile alakalı hala sorunlar olsa da yine de ilk zamanlara göre çok yol kat ettiler o konuda hak vermek lazım. Yine de ana unsurlar olan kuşatmalar veya sahne sayısına bağlı savaş alanları gibi durumlar beni rahatsız ediyor. Warband'ın otomatik savaş alanı sistemini tercih ederim buna. Bunlar dışında törpülenmesi gereken/eklenmesi gereken şeyler de var tabi ama onları zamanla ekleme kararlarını anlıyorum. Oyunda sancak yokken gidip berber eklemeleri garip ama yine de...
Oha çok iyi. Warband de kısıtlı şartlarda modlar yapanlar bun ida yenide oyun tasarlarlar.

unknown.png

Görüyorum, bir beylikler dönemi modu görüyorum. Veya medieval total war 2 crusader ile aynı dönem moduda olabilir. Harika olur valla.

Çok iyi bu ama. Skyrim'e benzer bir haritada mage classları, yeni tarz savaş teknikleri, ateşli silahlarla süper ötesi rol ögeleri eklenebilir. Bir de bunların olduğu multiplayer dengeli bir rol modunu düşünemiyorum bile. Misal o sonundaki atın görünmez kısmı yerine uçan süpürge falan konulabilir, cadı rolleri;kurt adam rolleri ve daha niceleri. Tabi seven olur sevmeyen olur da, bir an önce yeni bir sistem toplayıp bu mod toolsa
aşina olmam lazım :smile:

Şu tarz değişik şeyler deneyenler de mevcut, bu tarz patlama efektleri @Lucon 'un daha çok hoşuna gidebilir tabi :razz:

Bunu yapan arkadaş ile sürekli iletişim halindeyiz hatta bunu yaptıktan sonra ilk bana attı diyebilirim. Modlarımız ayrı bile olsa gayet etkileyici.

Bizim de ilk model yapım videomuz yayınlandı.

Şu tarz değişik şeyler deneyenler de mevcut, bu tarz patlama efektleri @Lucon 'un daha çok hoşuna gidebilir tabi :razz:

Ooooh daha neler neler yapılacak acaba :grin:
Bunu yapan arkadaş ile sürekli iletişim halindeyiz hatta bunu yaptıktan sonra ilk bana attı diyebilirim. Modlarımız ayrı bile olsa gayet etkileyici.

Bizim de ilk model yapım videomuz yayınlandı.

Sizin modda çok güzel olacak gibi reis, bekliyoruz...

Kingdoms of Arda çıksa da oyunu yeniden indirsem, Warband'da çok modlu oynamadım biraz yapmacık geldiği için; ama Bannerlord'da eklenen şeyler öyle oturmuş ki oyunun içine hiç sırıtmıyor. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Back
Top Bottom