Pazartesi Yeni Güncelleme

Users who are viewing this thread

u30as.jpg

Hadi bakalım, yeni güncelleme geliyor, ama acaba sadece 1.4.2 mi full sürüme geçecek 1.4.3 beta gelmeyecek mi?

1.4.3 betasinin geleceğini zannetmiyorum, çünkü haftaya 1.4.3 hakkında konuşuruz diyor.

Valla ben 1.4.1'de başladım oyuna de yaklaşık 700 gündür oynuyorum 1 kere crash aldım hikayede bir de özel savaşta 500 kuzait atlı 500 imparatorluk atlı yaparken multide tam hatırlamıyorum aldım mı almadım mı fazla oynamadım zaten multi ama fena değilimdir :smile:

1.4.3 betasinin geleceğini zannetmiyorum, çünkü haftaya 1.4.3 hakkında konuşuruz diyor.
Hmmm evet, büyük ihtimalle öyle olur.
güncellemeden tek temennim crash hatası veren oyunumu açması 1.2.1 güncellemesinde almıştım 1 kere oynamışlığım yok.
Oyunu silip yeniden yüklemeyi, driver güncellemeyi veya Steam'den oyunun dosyalarını güncellemeyi denedin mi?

güncellemeden tek temennim crash hatası veren oyunumu açması 1.2.1 güncellemesinde almıştım 1 kere oynamışlığım yok.
hocam ben de 1.4.1 de başladım 2bin gün oldu oyunda şimdi kimle savaşa girersen crash yiyorum oyunda sadece savaş vardı başka hiçbir içerik yoktu boş bidon gibi oyundu şimdi o da yok

Hmmm evet, büyük ihtimalle öyle olur.

Oyunu silip yeniden yüklemeyi, driver güncellemeyi veya Steam'den oyunun dosyalarını güncellemeyi denedin mi?

Oyunu Epic Games üzerinden aldım driverlar ve windows güncel internetim kötü olduğundan tekrar silip yüklemek istemedim ama başka çarem olmadığı için sildim şuan yükleniyor.

Allah rızası için yoldaşa ordu kurdurtuyorum fakat krallıkta olmadığım için veya krallığım olmadığı için(toprak sahibi değilseniz krallık oluşturamıyorsunuz) yoldaşınızı yanınıza alıp ordu kuramıyorsunuz veya yoldaşınızın ordusunu hiçbir şekilde yönetemiyorsunuz aşırı sinirimi bozan bi olay. ordunuz 200'ün altındaysa cidden kuşatmalar zorlayıcı oluyor.

Hala aynı herşeyi yaptım ama oynayamıyorum neyse kyk bursumdan verdiğim para Talewordsun gelişimine katkı sağlasın oynayamadık ama olsun...
Gelde şu fedakarlığı ingiliz de, alaman da gör görebiliyorsan... :grin:

Back
Top Bottom