[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

Öncü birlikler görevini yaptım kurtuldum sonra yeni seneryo yeni modda gelcek ne zaman gelcek ya da şuan varmı modum ; v4

Win 8 32 bit kullanıyorum mod açılmıyor malesef. Kaplamalar yüklendikten sonra run time hatası alıyorum. Sadece cihat ve haçlılar da değil tüm modlarda aynı sorun var.(native de sıkıntı yok)
Cmd kodu denedim , uyumlulukları, grafik ayarlarını denedim, oyun son sürüm , pc de herşey güncel ama yine aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olur musunuz ?

Eskiden Cihat ve Haçlılar modunda silah savurma efektleri Nativedeki gibiydi, ancak oynamayalı uzun zaman olmuş ve mekanikler değişmiş. Söylemem gerek AŞIRI DERECE BERBAT olmuş. Silahlı nereden savurup, nereden blokladığını göremiyorum. V4 için söylüyorum. Eski sürümlerinde böyle bir sorun olmadığını düşünüyorum. V3.1'i indireceğim, görüşünüzü almak istedim ve bu silah mekaniklerini eski haline getirme şansımız var mı ?

modun güzel olup olmadığını bilmiyorum çünkü ilk görev geçilmiyor 1.5 saat uğraştım koşa koşa kaçmayıda denedim olmadı savaşayım dedim adamlar sıkıntılı gibi hareket ediyor ölüp beni tek bırakıyor 5-6 kişi dalıp yok ediyor en baştan başlaya başlaya moddan bıktım ve bıraktım belki sonra tekrar denerim

modun güzel olup olmadığını bilmiyorum çünkü ilk görev geçilmiyor 1.5 saat uğraştım koşa koşa kaçmayıda denedim olmadı savaşayım dedim adamlar sıkıntılı gibi hareket ediyor ölüp beni tek bırakıyor 5-6 kişi dalıp yok ediyor en baştan başlaya başlaya moddan bıktım ve bıraktım belki sonra tekrar denerim
İlk baştakileri alın çatıdan meydana gittiğiniz yerden değil evlerin arkasına atlayın. Oradaki aradan geçip, surlara çıkın. Surlarda da atlayarak kaçmaya çalışın. Gerçekten saçma olmuş o görev ama onu yapmadan başlayabiliyorsunuz unutmayın. Başlangıç seçeneklerine dikkat edin.

Konstantinopolisin limanına sızma görevinde askerlerimin yarısı denizin üstünde kalıyor bazen bende kalıyorum yenmem imkansız oluyor. Bu görevi nasıl yaparım?

Modda eksik olanlar:
1.Var olan krallığın askerlerini kullanma seçeneğı yok
2.Hisarlar ve köyler çok sık çıkıyo bu aralıgın uzatılması lazım
3.Bide senaryo devam ettirilirse muhteşem bir mod olur
Lütfen bunları dikkate alın

Krallık askerlerini oluşturma sistemi düzenlendi.
Askerinizle konuşup pazardan satın aldığınız ekipmanları onun envanterine koyuyorsunuz, yeteneklerinide konuşup ayarlıyorsunuz.

4a55c5b7f10cd6e0dea963f975663442.png

fd31b27377ec57ff2804c3d44b9dd067.png

Modda eksik olanlar:
Reis lütfen bunları yaparmısın

Modda eksik olanlar:
Reis lütfen bunları yaparmısın
1. seçenek sıkıntılı, birkaç kez denedim çalışmadı.
hisarları ayarladım,
senaryo bir sonraki iş hem çevirmende lazım senaryo için,

Selamlar @frozenpainter Hisarları düzenlediğini söylemişsin. Şuan mobil verideyim de, nasıl bir düzenleme getirdin? Tamamen kapatma seçeneği geldi mi? Yoksa azalttın mı? Ona göre indireceğim. Şimdiden teşekkürler.
Hem çıkma sürelerini uzattım, hem hisarlarda yetenekleri kullanmayı aktive ettim hem yenilince tüm asker ve ekipmanları kaybetme olayını makul hale getirdim hemde kamp menüsünden açma kapama ayarı ekledim, yeni sürüm çıkınca bakarsın.

Hem çıkma sürelerini uzattım, hem hisarlarda yetenekleri kullanmayı aktive ettim hem yenilince tüm asker ve ekipmanları kaybetme olayını makul hale getirdim hemde kamp menüsünden açma kapama ayarı ekledim, yeni sürüm çıkınca bakarsın.
FrozenPainter merhaba Kervanlarla ticaret osp kodunda bir mesaj attım ordaa belirttiğim gibi tüm Kervanlar aynı envanteri kullanıyor nasıl çözülebilir Ben trigger da her hafta değilde her saat başı yenileme yaptırdım kısmen çözüm oldu

FrozenPainter merhaba Kervanlarla ticaret osp kodunda bir mesaj attım ordaa belirttiğim gibi tüm Kervanlar aynı envanteri kullanıyor nasıl çözülebilir Ben trigger da her hafta değilde her saat başı yenileme yaptırdım kısmen çözüm oldu
Ona çok yapacak birşey yok, kervanla herkarşılaştığında kodun çalışması içinde ekleme yaparsan herkervanda farklı olur hatta aynı kervana 2 kez tıklarsan farklı eşyalar gelir.

Back
Top Bottom