Need More Info Beta 1.4.2 Sonrası Sorunlar

Users who are viewing this thread

1. Savaşta ekranın siyah olması.Savaş bitene kadar düzelmiyor.
  2. Lordları görüşerek tarafımıza çekmeye çalıştığımızda bu ekranda tepki vermiyor.
  3. Savaş esnasında askerler taşların içine girip sıkışıyor.
  4. Sürekli savaş ilan ediliyor, sürekli savaşıyorsun.
    1)
    2
    3

Last edited:
Merhabalar, lütfen Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord adresindeki "Shader" dosyasını silip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulatın. Oyun ayarları içinden performans sekmesinin altındaki "screen space reflection" ayarını devredışı bırakın. Bu adımlardan sonra sorun devam ederse lütfen bana bildirin.

perkler de çalışmıyor maalesef..acilen düzeltilmesi lazım
Bazı perklerin tasarımları hala bitmediği için oyuna eklenmediler. Tasarımları bittiğinde hepsi aktifleşecektir.

Merhabalar, lütfen Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord adresindeki "Shader" dosyasını silip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulatın. Oyun ayarları içinden performans sekmesinin altındaki "screen space reflection" ayarını devredışı bırakın. Bu adımlardan sonra sorun devam ederse lütfen bana bildirin.

Bazı perklerin tasarımları hala bitmediği için oyuna eklenmediler. Tasarımları bittiğinde hepsi aktifleşecektir.

iyi güzel de oyundan bıktık hala perklerın tasarımı bitmemiş..ilk bitmesi gereken şeylerden değil midir bu perkler?neyse ki modlar var da oynanıyor oyun...biraz hız verin lütfen ..şimdi çalışanlarınızın yetenekli kendi dallarında gayet basarılı olduklarına ınanıyorum fakat geldiğimiz nokta da demek witcher 3 gibi veya totalwar warhammer gibi bir oyun çıkartmaya kalksalar 20 yıl falan sürecek gibi..sıkıntı nedir ?yazılımcı eksikliği mi ?çok yavas ilerliyor herşey..

Back
Top Bottom