Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

steamDB de hareketlilik yok 3 gündür, refactor olayı zaten yeni bitti, şuan refactorun buglarıyla uğraşıyorlar; bu arada çok bir content eklenmesi veya balance değişikliği beklemiyorum. refactoring olmasa gerçekten güzel bir ivme yakalanmıştı oysa.
Güncelleme ne zaman gelecek beyler tam olarak varmı bir bilgi yakın tarih 1 aydır bekliyorum

steamDB de hareketlilik yok 3 gündür, refactor olayı zaten yeni bitti, şuan refactorun buglarıyla uğraşıyorlar; bu arada çok bir content eklenmesi veya balance değişikliği beklemiyorum. refactoring olmasa gerçekten güzel bir ivme yakalanmıştı oysa.
Yenilik ve denge ayarlarının gelmeyeceğini bende düşünüyorum. Keza bunların gelip sorunsuz çalışması için de temelinin düzgün olması gerekiyor. Tam olarakta kod düzenleme stratejisi burda devreye giriyor bence güzel bir yol izleniyor ama sabırsızlandık :grin:.

Beni şaşırtan olay refactor uygulamasına neden oyun çıktıktan çok sonra başladıklarıdır. Bu kadar geç çıkmasının sebebinin bu şekilde kaliteli kodlama vs olduğunu düşünüp avutuyordum. Fakat TW her seferinde beklentilerimi ağzıma tıkmayı beceriyor. İnşallah bu saatten sonra işlerini temiz yapıp ellerini çabuk tutarlar.

Beni şaşırtan olay refactor uygulamasına neden oyun çıktıktan çok sonra başladıklarıdır. Bu kadar geç çıkmasının sebebinin bu şekilde kaliteli kodlama vs olduğunu düşünüp avutuyordum. Fakat TW her seferinde beklentilerimi ağzıma tıkmayı beceriyor. İnşallah bu saatten sonra işlerini temiz yapıp ellerini çabuk tutarlar.
Oyunun çıkışı aceleye geldiğinden dolayı

Oyun aceleye gelmesi değilde verdikleri çıkış tarihini ıskalamaları diyelim refactor uygulaması yetişmemiş bence ama oyunuda ertelemek istememişler.Öyle görünüyor en azından bence ertelemeden çıkartmaları iyi oldu satışlarını yaptılar.

Umarım idam sisteminde olan ilişki düşmesini de düzeltirler. Birini idam ettiğinde alakasız olan klanlarla bile ilişkin düşüyor. Alakasız lordlar sana düşman oluyor.

Umarım idam sisteminde olan ilişki düşmesini de düzeltirler. Birini idam ettiğinde alakasız olan klanlarla bile ilişkin düşüyor. Alakasız lordlar sana düşman oluyor.
Bende şikayetçiyim. Ancak baktığın zaman zalimleri kimse sevmez :grin:

Zalimlikle alakası yok. Dengeli değil. Mesela Karakergitlerden birini idam ediyorum her krallıktan hatta paralı asker gruplarıyla bile ilişkim düşüyor. Saçmalık burada yoksa herkesi idam edersen tabi kimse seni sevmez. Sadece Karakergitler ve onlara yakın klanlarla ilişkim düşse anlarım ama alakası olmayan klanlarla bile ilişki düşüyor.

Zalimlikle alakası yok. Dengeli değil. Mesela Karakergitlerden birini idam ediyorum her krallıktan hatta paralı asker gruplarıyla bile ilişkim düşüyor. Saçmalık burada yoksa herkesi idam edersen tabi kimse seni sevmez. Sadece Karakergitler ve onlara yakın klanlarla ilişkim düşse anlarım ama alakası olmayan klanlarla bile ilişki düşüyor.

Bende bu konuda çok rahatsızım. Aseray'lılardan Hakan'ı kestim diye Rhagae ile ilişkim düşüyor. Karım Ira bana küsüyor. Ulan siz birbirinize düşmansınız manyaklar ne bu öfke ne bu kin. Dokunmayınca da habire birbirlerinin köylerini gasp ediyorlar kuşatıyorlar ben Aseray sevmiyorum diye bana kızıyorlar.

''Ama bir gün öldürmediğim her Aseraylı için bana küfür edecekler.''
Gerçek Kuzait Kağanı Kiok.

Back
Top Bottom