Epic games ve Steam ile lobi kurma

Users who are viewing this thread

Fidelenin

Recruit
Merhaba,
Arkadaşlar ben Epic Games üzerinden satın aldım Bannerlordu arkadaşlarım Steam üzerinden aldılar online oynamak istiyoruz ama lobi kuramıyoruz farklı platformlarda olduğumuz için nasıl kuracağımızı bilen var mı ?

Oyunda henüz lobi kurma yok, steam'den oynayanlar da kendi aralarında kuramıyorlar henüz. Geldiği zaman konuyu tekrar gündeme getirip herkesi bilgilendiririz.

@Firates Merhaba,
Değinmek istediğim nokta şuydu oyunun multiplayer kısmına girildiğinde sağ altta arkadaş davet etme kısmı var ve bu kısım üzerinden arkadaşlarımı davet edemiyorum steam'den oynadıkları için ve fark ettiğim diğer kısım Taleworlds arkadaşlarını davet edebildiğimiz ancak anladığım kadarıyla hesabım yeni bir hesap olduğu için Taleworlds üzerinden kimseyi arkadaş ekleyemiyorum

@Firates Merhaba,
Değinmek istediğim nokta şuydu oyunun multiplayer kısmına girildiğinde sağ altta arkadaş davet etme kısmı var ve bu kısım üzerinden arkadaşlarımı davet edemiyorum steam'den oynadıkları için ve fark ettiğim diğer kısım Taleworlds arkadaşlarını davet edebildiğimiz ancak anladığım kadarıyla hesabım yeni bir hesap olduğu için Taleworlds üzerinden kimseyi arkadaş ekleyemiyorum

Anladım, parti kurmaktan bahsediyorsun hocam sen. Taleworlds'ten arkadaş ekleyip davet etmek dışında şu an için başka bir çözüm yok sizin için. Sanırım şimdilik bunu bekleyeceksiniz.

Oyun yapımcıları gerekli altyapıyı hazırlayıp oyunu valve ve epic'e teslim etmiş, bu iki firmanın kendi aralarında bu sorunun çözülmesi bekleniyor şimdilik. Yani görünen o ki şu an beklemek dışında başka çareniz yok gibi.

Umarım kısa süre içerisinde sıkıntınız çözülür.

Merhaba, bende Epic Games üzerinden almak istiyorum ama Steam'den alan arkadaşlarım ile oynayabilir miyim?

Back
Top Bottom