Bannerlord Epic Games'te 60 TL

Users who are viewing this thread

ben istediğim kadar uzatırım bu konuyu. Bu oyun steam geri ödeme koşullarına uygun bir biçimde sunulmadı. ilk 5 10 saat takır takır, sistemi anlayana kadar ve gelişene kadar gayet ilerleyen şekilde yapıldı. tamamen cöp bir oyun bunu aksine iddia eden yalaka dan farkı yoktur.
ilk cıktığı zaman ea dedik , crash yedik bir şekilde girdik genede, 30 dk oynadık cpu %90 lara dayandı gene cıkıp girdik. o 2 saat değilde 10 saat geri ödeme olsa 100binlerce kez geri verirdim. 1 ihtimal bile olsun böyle oynarım demezdim.
o yüzden biz kazıklandık kardeş bu kadar basit. senin görüşün benim görüşüm yok bu işte. biz geri veremedik. ea oyunlarında bir oluru vardır... beğenmeyen almayabilir demek , zorla aldırmak demek tamamen dolandırılmaya açık birşey. genel bir söylem. oyuna bakmadan beğenip beğenmediğimi anlayamazdım. yukarda yazdığım gibi 2 saat yeterli değil kurallara göre . ona göre yazıp çizilmiş. hype çoşkusuyla olan birşey bu.
warband ea değilken modlarla oynamış birisiyim. dedimki o kadar sene geçmiş. hatalarını vs fark etmişlerdir. nasıl ilerleyeceklerini az çok görmüşlerdir dedik . yoksa milyonlar kişi beklemiyordu bunu
Defalarca kazıklanmadığımı ve fiyat karşılığında aldığım hizmetten genel anlamda memnun olduğumu ve bundan sonra da yapılacak güncellemelerden emin olduğumu belirtmeme rağmen hala yalaka ve kazıklandık gibi ithamlarda bulunuyorsun. Öncelikle üslubuna dikkat et ondan sonra da kendi zevklerin ve kapasitenle genelleme yaparak diğer insanları da aynı kefeye koyma. Raporladım daha da fazla cevap vermeye gerek yok çok lüzumsuz konuşuyorsun.

Flaming
Defalarca kazıklanmadığımı ve fiyat karşılığında aldığım hizmetten genel anlamda memnun olduğumu ve bundan sonra da yapılacak güncellemelerden emin olduğumu belirtmeme rağmen hala yalaka ve kazıklandık gibi ithamlarda bulunuyorsun. Öncelikle üslubuna dikkat et ondan sonra da kendi zevklerin ve kapasitenle genelleme yaparak diğer insanları da aynı kefeye koyma. Raporladım daha da fazla cevap vermeye gerek yok çok lüzumsuz konuşuyorsun.
malesef senin gibi kesimler her yerde var %10 %5 ler. davulu kulağında çalsan duymazlar. he he devam et

Back
Top Bottom