Döviz kuru sağolsun burayla ilgilenen yok !

Users who are viewing this thread

MeNq3Ne

Recruit
Sözde güncelleme notlarını çevirisini paylaşacaklardı. Uzun zaman sonra baktım ki hala bir değişiklik yok. Verdiğim paraya acıdım resmen. Döviz kuru sağolsun sürekli yabancı forumdalar burayla ilgilenen yok kendin pişir kendin ye, tabi yersen.!

Uzun sürmesinin sebebi bugün'e kadar yayınlanmış olan tüm Güncelleme notlarını çevirmeleri. Az sabır etmeyi öğrenin.

İşlerini düzgün yapmış olsalardı böyle bir beklenti içine girilmezdi. sabr derken neyden bahsettiğini anlamadım uzun süredir girmiyorum zaten bir bakayım güncellemeden sonra dedim hala bir şey yok. Çeviren arkadaş anında yapabiliyordu. İngilizce bilen biri için 10 dk almaz. Para kazanma hizmetten önde geliyor kimse itiraz edemez.

İşlerini düzgün yapmış olsalardı böyle bir beklenti içine girilmezdi. sabr derken neyden bahsettiğini anlamadım uzun süredir girmiyorum zaten bir bakayım güncellemeden sonra dedim hala bir şey yok. Çeviren arkadaş anında yapabiliyordu. İngilizce bilen biri için 10 dk almaz. Para kazanma hizmetten önde geliyor kimse itiraz edemez.
peki

Back
Top Bottom