Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

zaten güncellemenin ne zaman çıkıcağını gün olarak vermeselerde hafta olarak veriyolar mesela bu hafta yeni bi beta gelicekmiş buda yeni güncelleme demek bence yeterince bilgi veriyolar tek sıkıntıları bunu yabancı forumlarda paylaşıyolar ve birçok kişinin haberi olmuyor keşke burdada paylaşşalar
Hangi forumda paylaşıyorlar bilgin var mı?

Hangi forumda paylaşıyorlar bilgin var mı?
Yetkililerden gelen hiçbir açıklamayı önemsemeyin derim. En son resmi hesaplarından yeni patch yolda diyerek sneak peek yayınladılar 2 hafta geçti yaprak kıpırdamıyor yeni patch konusunda. Bir buçuk ayda 200k oyuncu kaybedilince telaş baş gösterdi bu yüzden böyle bir paylaşıma ihtiyaç duydular sanırım.

Yani ben açıkçası 1.4.1 beklemiyorum çok daha iyi bir patchle gelirler diye umuyorum .
Public için 1.4.1 yayınlarlar. Beta içinde daha iyi bir şey çıkarırlar bence. 2-3 haftadır hata düzeltiyorlar. Büyük bir güncellemeyi betada denemeden yayınlamazlar gibi. (Büyük bir güncelleme demek bir sürü hata demek)

Public için 1.4.1 yayınlarlar. Beta içinde daha iyi bir şey çıkarırlar bence. 2-3 haftadır hata düzeltiyorlar. Büyük bir güncellemeyi betada denemeden yayınlamazlar gibi. (Büyük bir güncelleme demek bir sürü hata demek)
Bende büyük bir güncelleme beklemeyin derim.

Developer şuan ki betanın yeteri kadar stabil olduğunu ve gelecek betanın da hazır olduğunu söyledi.Süresi için de kısa zaman içinde ve hazır olduğunda demiş.

Developer şuan ki betanın yeteri kadar stabil olduğunu ve gelecek betanın da hazır olduğunu söyledi.Süresi için de kısa zaman içinde ve hazır olduğunda demiş.

Hangi postta gördün bilmiyorum ama Beta 1.4.1 postunda developer, bir sonraki patchin 1.4.1 yeterince stabil çalıştığında ve bir sonraki versiyonun da tamamlanmasıyla, yani ne zaman hazır olursa çıkacağını söyledi.

When the current beta branch is sufficiently stable and the next beta branch is ready to go. So in short... when it's ready :razz:

Hangi postta gördün bilmiyorum ama Beta 1.4.1 postunda developer, bir sonraki patchin 1.4.1 yeterince stabil çalıştığında ve bir sonraki versiyonun da tamamlanmasıyla, yani ne zaman hazır olursa çıkacağını söyledi.

Haklısın yanlış çeviri buraya yazana kadar wheni unutmuşum pardon arkadaşlar

Büyük ihtimalle bugün ya da yarın gelir. Bence bugün gelme olasılığı %80 yarın gelme olasılığı ise %90 falan :grin:

SteamDB güncellenmiş, teyakkuzdayız:

SteamDB güncellenmiş, teyakkuzdayız:

Public olmayınca büyük güncelleme olmuyor galiba ?

Back
Top Bottom