Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Ümit singil internet ve kamerayla savaşmaktan sorulara cevap veremedi. Cevapları pek tatmin edici değildi siz ne düşünüyorsunuz? Benim soruyada süre yetmedi.
bu arkadaşlar kesin bi bildirimde bulunamazlar, armağan bey bile kesin bir şey söyleyemez şu aşamada. şunu yapacağız bu özelliği getireceğiz deyip getiremezlerse çok büyük sıkıntı olur.. politik cevap vermeleri son derece normal.. hatta bana göre güncelleme güncelleme yeni sürprizlerle karşılaşmak daha güzel oluyor heyecanlı oluyor.. oyunun çok başındayız bekleyip göreceğiz..

Kaç para götürdünüz diye soran vardı ya şaka gibi.Yapılan yayın ne olursa olsun zaman ayırıp yapmaları biz playerlar için çok güzeldi.Her soru cevaplanamadı ve gayette normal bir durum bu.

ümit singil beyin internet problemlerini çözüp bir yayın daha yapmalarını isterdim.

Publice güncelleme ne zaman gelecek ki. Akşam ki yayında açıklama olursa buraya yazar mısınız? Teşekkürler.
Dostum haftaya kadar buyuk bir guncelleme beklemiyorum dedi bir moderator beklemeyin.

Yine de bir beklenti idi. Madem bir yayına konuk olma durumu da var. Belki bir sürpriz olabilir. Yayın da rahat geçer.
Bir guncellemeyi herhangi bir yayina katildi diye dile getirmesi sofistike olur. Bunu bir moderator soylediyse de bir bildigi vardir. Zannimca beklemiyorum demesi kesin olarak konusmamak yinede gelmiyecegini belirtmesidir.

Yeni güncelleme bekleyen bir sürü insan var oyuna baştan başlamak için. Çok fazla geciktirip umarım arayı soğutmazlar. Barış süresi kesinlikle olmalı durmadan savaşların bir sonu gelmeli diye düşünüyorum sadece bunu çözseler bile oyun tadından yenmez . Bir de çocuğumuzu evlendirme diğer lordların da evlenip çocuk yapması gibi oyunun içine çekecek öğeler de eklediniz mi tamamdır

Yeni güncelleme bekleyen bir sürü insan var oyuna baştan başlamak için. Çok fazla geciktirip umarım arayı soğutmazlar. Barış süresi kesinlikle olmalı durmadan savaşların bir sonu gelmeli diye düşünüyorum sadece bunu çözseler bile oyun tadından yenmez . Bir de çocuğumuzu evlendirme diğer lordların da evlenip çocuk yapması gibi oyunun içine çekecek öğeler de eklediniz mi tamamdır

kuzait kralı monchug’un çocuğu olduğuna şahit olmuştum ben ama sonradan başka lordlarda göremedim

Var ama şuan çalışmıyor maalesef.

Armağan Yavuz'un forumu sürekli dolaştığını duyduk en azından. Buradaysa bir işaret bekliyorum valla. Seviliyorsun abi ellerine sağlık. Oyun gurur kaynağımız oldu.

Armağan Yavuz'un forumu sürekli dolaştığını duyduk en azından. Buradaysa bir işaret bekliyorum valla. Seviliyorsun abi ellerine sağlık. Oyun gurur kaynağımız oldu.
Kesinlikle takip ettiğini duymak iyi oldu.

Haftada bir ri yamalar gelirken, haftalık akışta kesilmenin olası sebepleri neler olabilir?? Düşünelim:

Launch gerçekleştikten sonra ilk ayda yoğun güncellemeler aldık... Artık yeni normalleşmelerle birlikte olağan yama sıklığına geçilmiş olabilir(8-15 gün/birkaç hafta). Veya artık mümkün mertebe aylık yama çıkartma şeklinde bir hedef benimsenmiş olabilir. Yahut yoldaki next patch'in fazla yenilik getirici/aşırı dolu bir yama olması isteniyor olabilir. En kötü ihtimal ise çalışma şartlarında karşılaşılabilecek zorluklar/engeller nedeniyle inatçı bugların üstesinden gelmenin zorlaşması ve dolaysıyla yama akış sıklığının bu sebeple azalması.

Last edited:
Haftada bir ri yamalar gelirken, haftalık akışta kesilmenin olası sebepleri neler olabilir?? Düşünelim:

Launch gerçekleştikten sonra ilk ay da yoğun güncellemeler aldık... Artık yeni normalleşmelerle birlikte olağan yama sıklığına geçilmiş olabilir(8-15 gün/birkaç hafta). Veya artık mümkün mertebe aylık yama çıkartma şeklinde bir hedef benimsenmiş olabilir. Yahut yoldaki next patch'in fazla yenilik getirici/aşırı dolu bir yama olması isteniyor olabilir. En kötü ihtimal ise çalışma şartlarında karşılaşılabilecek zorluklar/engeller nedeniyle inatçı bugların üstesinden gelmenin zorlaşması ve dolaysıyla yama akış sıklığının bu sebeple azalması.
Toygun bey yayında oyunun çıktığı ilk zamanlarda ekipçe çok fazla çalışıp güncellemeleri hızlıca çıkardıklarını, ancak artık normalleşme sürecine girdiklerini ama yinede çok çalıştıklarını düşündüğünü söyledi.

bir umut bakıyorum güncelleme var mı diye ama sanırsam bu hafta gelmeyecek bir güncelleme,yabancı forumda da insanlar güncelleme için çok heycanlanıyorlar

Hayır, en azından bir takvim verilebilir güncellemenin ne zaman çıkacağı ile ilgili. insanlar sürekli forumlara bakıyor bir heyecanla. bu ne gizemdir arkadaş. açıkçası heyecanımız zamanla ölüyor, bunu steamda günlük oyuncu sayılarındanda görebiliriz. moderatörlere sesleniyorum, en azından sosyal medya hesaplarından sürekli bilgilendirici mesajlar vermeleri gerekiyor. mevcut durum cidden can sıkıcı noktaya geldi.

Hayır, en azından bir takvim verilebilir güncellemenin ne zaman çıkacağı ile ilgili. insanlar sürekli forumlara bakıyor bir heyecanla. bu ne gizemdir arkadaş. açıkçası heyecanımız zamanla ölüyor, bunu steamda günlük oyuncu sayılarındanda görebiliriz. moderatörlere sesleniyorum, en azından sosyal medya hesaplarından sürekli bilgilendirici mesajlar vermeleri gerekiyor. mevcut durum cidden can sıkıcı noktaya geldi.
Gizem mi? Cidden bu ekibin yeterince bilgilendirici olmadığını mı düşünüyorsun

zaten güncellemenin ne zaman çıkıcağını gün olarak vermeselerde hafta olarak veriyolar mesela bu hafta yeni bi beta gelicekmiş buda yeni güncelleme demek bence yeterince bilgi veriyolar tek sıkıntıları bunu yabancı forumlarda paylaşıyolar ve birçok kişinin haberi olmuyor keşke burdada paylaşşalar

Back
Top Bottom