Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

üzerine çalışılan problemler diğer yamalarla birlikte sunulucak derken büyük güncelleme yine mi gecikicek ?
evet. yani ben öyle anladım. Global Forumdan bakabilirsiniz. 1.4.1 beta yama notları sayfasında yazmıştı geliştirici şahıs.

Tatil ve dışarı çıkmak güçlü bir ikili kabul fakat, çokta beraber düşünmeyelim bu ikiliyi bence. Evde de olsalar rahatlamaları için iyi bir koşul sağlar tatil. Tüm çalışanlara iyi tatiller diliyorum. Umarım daha motive olmuş bir şekilde dönüp bizi oynaması keyifli bir oyunla buluştururlar.
Nerde belirttiler büyük güncelleme gelmeyeceğini?

Oyun erken erişime açılalı neredeyse 2 ay oldu performans geliştirmeleri üzerine daha çok yoğunlaşmaları doğal ama artık yeni bir şeyler görmemiz lazım bence.

Twitter'da sneak peek mesajı yayınlayıp gözünüz kulağınız bizde olsun dedikten sonra 1 hafta daha bekleyin demeleri de bana Bannerlord'un duyuruluşunu hatırlattı. Demek ki bazı şeyler hiç değişmemiş.

Oyun erken erişime açılalı neredeyse 2 ay oldu performans geliştirmeleri üzerine daha çok yoğunlaşmaları doğal ama artık yeni bir şeyler görmemiz lazım bence.

Twitter'da sneak peek mesajı yayınlayıp gözünüz kulağınız bizde olsun dedikten sonra 1 hafta daha bekleyin demeleri de bana Bannerlord'un duyuruluşunu hatırlattı. Demek ki bazı şeyler hiç değişmemiş.
şahsi düşüncem sneak peek olayına girmeleri senin de dediğin gibi artık daha fazla yeni features görüceğiz gibi geliyor bana.

şahsi düşüncem sneak peek olayına girmeleri senin de dediğin gibi artık daha fazla yeni features görüceğiz gibi geliyor bana.
Twitte bahsettikleri şeylere bakınca pekte yeni feature ekleyeceklermiş gibi gelmedi bana açıkçası.

Bir ara ya burada ya da yabancı forumda erken erişim sürecinde elden geçirilecek ya da eklenecek binlerce feature ve görevden bahsediliyordu. Bir tane sağlam, oynanışı pozitif yönde etkileyecek bir yenilik görseydik keşke bayram öncesinde.

bayram tatilinden önce büyük bir yama gelmez yazmış bir arkadaş.talewords küresel bir şirket bayram tatili olacağını sanmam.eğer öyle birşey olursa şirketde hristiyanlar felanda var.nasıl olacak o iş.

bayram tatilinden önce büyük bir yama gelmez yazmış bir arkadaş.talewords küresel bir şirket bayram tatili olacağını sanmam.eğer öyle birşey olursa şirketde hristiyanlar felanda var.nasıl olacak o iş.
Bayram tatilinden önce gelmemesinin sebebi oyunumuzu rezil etmek istememeleri.

Regarding our transition from internal to beta and beta to live, we decided against that this week. This Tuesday and next week's Monday and Tuesday are national holidays in Turkey. We didn't want to take an unnecessary risk by releasing a larger patch when there would be fewer developers to address potential problems. Of course, this just means that the content will be bundled into another update and not a halt of production.
Bu posta göre Salı'ya kadar resmi tatil olduğu için geniş bir patch yayınlamaları durumunda oluşabilecek potansiyel problemler ile uğraşacak geliştirici sayısı az olacağından dolayı risk almak istememişler. Yani Çarşamba'ya kadar paydos demiş kısacası... Bence geçerli bir sebep ama sneak peek twiti yine de çok gereksizdi :xf-smile:

Bu posta göre Salı'ya kadar resmi tatil olduğu için geniş bir patch yayınlamaları durumunda oluşabilecek potansiyel problemler ile uğraşacak geliştirici sayısı az olacağından dolayı risk almak istememişler. Yani Çarşamba'ya kadar paydos demiş kısacası... Bence geçerli bir sebep ama sneak peek twiti yine de çok gereksizdi :xf-smile:
Bence de oldukça mantıklı. Sneak peek konusunda da ufak bir buhran yaşadık gelmeyince güncelleme.

Bence de oldukça mantıklı. Sneak peek konusunda da ufak bir buhran yaşadık gelmeyince güncelleme.
Bir sonraki güncellemenin içine katılarak yayınlanacakmış çıkarmayı planladıkları patch. Yani ya bayramda da çalışacaklar ya da önümüzdeki hafta da patch gelmeyebilir zira tatilden sonra Çarşamba-Perşembe-Cuma kalıyor ellerinde.

Resmi tatil bu hangi dinden olduğunun önemi yok ateist içinde tatil. Ulusal bayram ve genel tatil günlerinde işçiler çalıştırılmaz.

Düzeltmemişler 1.4.1 betaya 600kilobayt güncelleme geldi güncelleme notu hiç bir yerde yazmıyor girdim denedim düzelmiş mi sürekli savaş açılması veya açlık sorunu diye düzelmemiş ee neyin güncellemesiydi bu ??

Back
Top Bottom