e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Linkler için sağol.3'ünün de ses seviyesi fazla yüksek ve genel olarak kafa ütülüyor gibi açıkcası. Flüt mü o emin değilim ama çok baskın olmuş. MP lobi kısmında çalan müziklerin kalitesinde birşeyler güzel olurdu açıkcası ama Warband'dekilerin remaster versiyonlarının gelmesi güzel yinede. Gönül isterki ziyafetlerde (geri getireceklerini umuyorum) şu kalitede birşeyler çalsın:

Oyundan kaldırılmış bazı taverna müzikleri var. Dinlediniz mi bilmiyorum. Çok güzel parçalar var

Oyundan kaldırılmış bazı taverna müzikleri var. Dinlediniz mi bilmiyorum. Çok güzel parçalar var

osmanlı müziği yapmışlar aserai müziği diye bu yüzden vazgeçmişlerdir yada en azından ilerde umarım bu aserai müzikleri gelmez.

Başkası karşılaştımı bilmiyorum. 1.4.1 Betada 40 kişilik birliğimle 141 kişilik bir düşman lorduna yakalandım. Savaşmak yerine barışma isteğinde bulundum, teklif olarak 1 dinar verip, 50k ve atlarının hepsini talep ettim. İlginç şekilde düşman lord benden 1 dinar aldı, bütün parasını ve atlarını da bana verip barış teklifini kabul etti. Herif ezip geçeceği savaştan donuna kadar soyulup yoluna gitti.

Last edited:
Başkası karşılaştımı bilmiyorum. 1.4.1 Betada 40 kişilik birliğimle 141 kişilik bir düşman lorduna yakalandım. Savaşmak yerine barışma isteğinde bulundum, teklif olarak 1 dinar verip, 50k ve atlarının hepsini talep ettim. İlginç şekilde düşman lord benden 1 dinar aldı, bütün parasını ve atlarını da bana verip barış teklifini kabul etti. Herif ezip geçeceği savaştan donuna kadar soyulup yoluna gitti.
Söz konusu sizin krallığınız ile barış mıydı? Öyleyse biraz mantık barındırıyor durum.

Şuanda koşulları sağlamama rağmen ana görevde krallık kuramıyorum. Diğer yol zaten crash veriyor 600 günlük oyunumda öylece kaldım ortada. Bu ana görev niye çalışmıyor bilen birisi var mı?

nsqrlu.jpg

e6oys2.jpg

Last edited:
TaleWorlds ekibi güncellemeleri Türkçe yayımlamaya başlayana kadar, biz yine bu sayfa üzerinden gelen güncellemelerin çevirisini yapar ve paylaşırız.

@Mordors , Emeklerin için teşekkürler dostum. Klavyene, parmaklarına, ayırdığın vakitlere sağlık.

Şuanda koşulları sağlamama rağmen ana görevde krallık kuramıyorum. Diğer yol zaten crash veriyor 600 günlük oyunumda öylece kaldım ortada. Bu ana görev niye çalışmıyor bilen birisi var mı?

nsqrlu.jpg

e6oys2.jpg
Birşey sormak istiyorum.Paralı asker ya da vassal değilseniz nüfuzunuz nasıl olabiliyor hocam? Bir yerleşkeye sahip olduğunuz için mi acaba

Az önce 10 yıl geçtiği için ana görev başarısız oldu. Ardından bozuk olan krallık kurma butonunu denediğimde crash vermedi. Muhtemelen krallık kurmak ana görevle çakıştığı için crash veriyordu. Geliştiricilere yardımı dokunur belki diye buraya yazayım dedim.

Evet arkadaşlar, @MArdA TaleWorlds 'ün dediği gibi "Her güzel şeyin bir sonu vardır". Oyunun çıkışından şu ana kadar yapmış olduğum 11 bin kelime tutan Bannerlord Yama çevirilerime son verdiğimi üzülerek bildiriyorum. Çeviri projeme ilgi gösteren, destekleyen ve emeğe saygısını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Konu artık benim tarafımdan güncellenmeyeceği için @Kiron @Homerøs isteğe göre konuyu sabitten çıkarıp kapatabilirsiniz.

Oyunun çıkışından beri güzel bir hype yaşadık. Umarım devamını TaleWorlds ekibi getirebilir.

Herkese İyi Oyunlar,
Mordors
@Mordors Reis silahımı sana bahşediyorum. Bu kutlu yolda bizimle olup, fedakar yardımlarını esirgemediğin için sana teşekkür ediyorum...

Az önce 10 yıl geçtiği için ana görev başarısız oldu. Ardından bozuk olan krallık kurma butonunu denediğimde crash vermedi. Muhtemelen krallık kurmak ana görevle çakıştığı için crash veriyordu. Geliştiricilere yardımı dokunur belki diye buraya yazayım dedim.
Az önce güncellemeyle çözmüşler

Aynı durumu bende yaşadım bir kaç defa. Genelde oto teklif tuşuna bastığınızda adam bir şey talep etmediğinde oluşuyor bu durum.Ama adamdan bir şeyler talep etme iyiymiş hiç aklıma gelmedi yoksa söğüşlerdim üç beş bir şey :smile:

Geliştirici İngilizce forumda hotfix geldiğini söylemiş sadece birkaç hata giderilmiş.
Klan ekranından krallık oluştururken olan çökme,
Kaçak Avcı ordusu ile kan davası görevi aynı anda aktif olduğunda oluşan çökme,
Skill odaklarının tamamlanması ile ilgili bug,
Bir köyü iki kere yağmalayınca olan çökme giderilmiş.

Back
Top Bottom