Ucuz Oyun Keyfi - İndirim ve Ücretsiz Oyun

Users who are viewing this thread

lucy çağrışımlı
ScarJo'nun başrol olduğu saçmalamasyon film mi? Çok daha derin Control ondan. Remedy'nin diğer oyunlarından Alan Walker'la aynı evrende geçiyor ama Control çok farklı bir yorum katıyor. Eşi benzeri pek yok.

Bu arada önümüzdeki haftaların oyunları için Civilization 6, Borderlands Handsome Collection ve Ark: Survival Evolved deniyor sırasıyla. Bakalım bu leak doğru çıkacak mı çıkmayacak mı haftaya.

ScarJo'nun başrol olduğu saçmalamasyon film mi? Çok daha derin Control ondan. Remedy'nin diğer oyunlarından Alan Walker'la aynı evrende geçiyor ama Control çok farklı bir yorum katıyor. Eşi benzeri pek yok.

Bu arada önümüzdeki haftaların oyunları için Civilization 6, Borderlands Handsome Collection ve Ark: Survival Evolved deniyor sırasıyla. Bakalım bu leak doğru çıkacak mı çıkmayacak mı haftaya.

Evet lucy filmi. Mukemmel değildi ama bana kendini izlemişti. Quantum break, control tarzı sınırlı yapımların da fikir babası oldu belki de.

Civleri hiç sevmem, bedava olsa almam, borderland yenilerden mi bilmiyorum epic kasaya yakışmaz GTA kadar eski yapimsa, ark güzel olabilir. Son haftaninki bunlardan büyük bir oyun olur bence.

civ 6'ya hayır demem.

Açıkçası rdr2 düşünüyorum ama daha da indirime girmesi için 8-10 yıl beklesem mi?
Aç origins gold kış indiriminde 54liraydi , şuan kuponla 100e geliyor sanırım. Aç oddy 28 geliyor, ama tam paket ise 170 civarı. Ufak zamlanma olsa da, temel paketler halen iyi, bence 1sene bekle. 80lere gelsin temel paketi.

Quantum break, control tarzı sınırlı yapımların da fikir babası oldu belki de.
Durduk yere bu oyunlara hakaret etme şimdi. Aklı olmadan fikri olan bir film Lucy. Tamamen kalpazanlık ya, oturup bilim gibi anlatıyorlardı her yeri plothole doluydu. :grin: Ünlü oyuncu oynuyor, bütçe ayrılıyor diye iyi film olmuyor. IMDb'de 6.4 almış çok bile. Neyse film değil konumuz zaten.

Control çok güzel ve aşırı şahsına münhasır bir oyun mutlaka oynayıp deneyimlemek lazım. Herkes anlayıp beğenmeyebilir tabi. Beleş olmasını beklemeyin yine de.

orderland yenilerden mi bilmiyorum epic kasaya yakışmaz GTA kadar eski yapimsa
Epic kasa ne bilmiyorum ama Epic Games'in haftalık verdiği beleş oyunlar genellikle indie yapımlar oluyor. Ara sıra World War Z, Assassin's Creed Syndicate ya da Just Cause 4 gibi oyunlar veriyorlardı. Rockstar heralde yeni oyun duyurusu yapacak ve GTA V'i salacak ki anlaşmışlar. Epic'ten ücretsiz 60 kadar oyun aldım ben ama ilk kez GTA beleş oldu diye bütün internetin üşüşüp siteyi çökerttiğini gördüm.

"EPIC KASASI MEGA İNDİRİM SIRASINDA HER PERŞEMBE AÇILIYOR!

Epic Kasası her Perşembe TSİ 18.00'da mükemmel bir ÜCRETSİZ oyun vermek için 2020 MEGA İndirimi süresince açık olacak. …"

Yanılmıyorsam 3 hafta daha epic kasa açılacak, 3 more epic giveaways. Then normal bedava oyun dağıtım akışına devam.

Epic Games Store Steam'in rakibi değil. Mao Zedong yoldaşımın cebinden beleşe ya da indirime oyun dağıtıyorlar başka bir numarası yok Store'un.

Arkadaşlar sabah 6 civarlarında arkadaşla online oynuyorduk. Epic Games'den aldık ve 1M para gelmedi. Bu yüzden bizde dükkan soyup polisten kaçmaya ve araba çalıp satmaya başladık. Fakat böyle para kazanmak uzun sürüyordu ve az miktarda para veriyordu (arabadan 9000, dükkandan 1500-2000). Bizde daha fazla para kazanmak ümidiyle bir şeye girdik. Uçak uçururken helikopterlerle savaşıyordun. Ama 8 kişiydik (diğer 6 kişiyi tanımıyoruz) ve oyunun ortasında hiç hile kullanmamamıza rağmen önce arkadaşımı ardından beni 1 aylık banladı. Durduk yere! Yani ben Advance, VCS,LCS haricinde ki tüm GTA oyunlarını oynadım ama böyle sorumsuzca bir nedeni yokken banlanmama çok şaşırdım. Bunun nedeni ve çözümü nedir arkadaşlar? Bilen arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi?

Arkadaşlar sabah 6 civarlarında arkadaşla online oynuyorduk. Epic Games'den aldık ve 1M para gelmedi. Bu yüzden bizde dükkan soyup polisten kaçmaya ve araba çalıp satmaya başladık. Fakat böyle para kazanmak uzun sürüyordu ve az miktarda para veriyordu (arabadan 9000, dükkandan 1500-2000). Bizde daha fazla para kazanmak ümidiyle bir şeye girdik. Uçak uçururken helikopterlerle savaşıyordun. Ama 8 kişiydik (diğer 6 kişiyi tanımıyoruz) ve oyunun ortasında hiç hile kullanmamamıza rağmen önce arkadaşımı ardından beni 1 aylık banladı. Durduk yere! Yani ben Advance, VCS,LCS haricinde ki tüm GTA oyunlarını oynadım ama böyle sorumsuzca bir nedeni yokken banlanmama çok şaşırdım. Bunun nedeni ve çözümü nedir arkadaşlar? Bilen arkadaşlar lütfen yardım edebilir mi?

Gta5in resmi sunucuları çok sıkıntılı, bağlanmak uzun sürüyor veya bağlantı başarısız oluyor yahut tekrar başka sunucuya bağlıyor, çinlilerin olduğu bir sunucuda anlamadığın konuşmalar ve pingle oyunu oynamaya zorlanma ihtimalin de var.. Anlatımından hareketle senin yaşadığın durum da söz konusu olabiliyor; hile kullananlardan etkilenebiliyorsun. Gta5 bedava olmadan önce hile kullananlar zaten çoktu, ben bile geçmişte -oyuniçi içerikleri açarken zorlandığım için ama fazlasını yaparak- iki kez kullandım. Çokça hile kullanan oyuncu olduğu için ve bu bedava Gta5 dağıtımı ile hile gani gani artacağı için banlı kaldırttıktan/bekledikten sonra resmi olmayan sunucularda oynamanı önerebilirim. Durumun muhtemelen başkasının hilesinden etkilenme durumu, hile kullananlar birçok açıdan başkasını etkileme imkanına sahip oluyorlar.

Ban için destek ekibiyle iletişime geçersen yardım edebilirler diye düşünüyorum. Sonuçta kullanmadın, etkilendin.

EK
Resmi sunucuda illa oynayacaksan ve hileye de yaklaşıksan para kazanmakla ilgili bunları bilmende fayda var:

Ben ilk hile kullanımımda 20M kadar parayı 1er 1er hesabıma aktardığım ve 1-2 ay banlandım. Oyun parayı ne şekilde kazandığını kontrol ediyor, bazı kontrol limitleri var.

İkinci kullanımımda 2-3M'i azar azar aldım ve yakalanmadım(en azından oynadıgım süre boyunca sıkıntı yoktu). (Para hilesi haricinde garibim oyuncuları havaya kaldırma - üzerlerine füze yağdırma, anlık olarak araçtan atma, sunucu hava durumunu en kötü hale getirme, görünmez olma, ölümsüzlük, uçmak, araç hasarını tamamen kapatma, seviye alma gibi bazı hileleri de test etmiştim, başkalarının kalıcı deneyimlerini etkilemedim, sadece kendiminkini)

Kahincilik de yapabilirsin ki en risksiz yöntemdir. Para kazanmak için gazinoya git, rulet masasına otur, hangi rakama oynarsan o rakam gelecek şekilde Çit Engini kullan. Bu şekilde rastgele başka oyuncularla oynarken dakikada herkese ~100bin$ civarı kazandırmışlığım var :fruity:

Gta5in resmi sunucuları çok sıkıntılı, bağlanmak uzun sürüyor veya bağlantı başarısız oluyor yahut tekrar başka sunucuya bağlıyor, çinlilerin olduğu bir sunucuda anlamadığın konuşmalar ve pingle oyunu oynamaya zorlanma ihtimalin de var.. Anlatımından hareketle senin yaşadığın durum da söz konusu olabiliyor; hile kullananlardan etkilenebiliyorsun. Gta5 bedava olmadan önce hile kullananlar zaten çoktu, ben bile geçmişte -oyuniçi içerikleri açarken zorlandığım için ama fazlasını yaparak- iki kez kullandım. Çokça hile kullanan oyuncu olduğu için ve bu bedava Gta5 dağıtımı ile hile gani gani artacağı için banlı kaldırttıktan/bekledikten sonra resmi olmayan sunucularda oynamanı önerebilirim. Durumun muhtemelen başkasının hilesinden etkilenme durumu, hile kullananlar birçok açıdan başkasını etkileme imkanına sahip oluyorlar.

Ban için destek ekibiyle iletişime geçersen yardım edebilirler diye düşünüyorum. Sonuçta kullanmadın, etkilendin.

EK
Resmi sunucuda illa oynayacaksan ve hileye de yaklaşıksan para kazanmakla ilgili bunları bilmende fayda var:

Ben ilk hile kullanımımda 20M kadar parayı 1er 1er hesabıma aktardığım ve 1-2 ay banlandım. Oyun parayı ne şekilde kazandığını kontrol ediyor, bazı kontrol limitleri var.

İkinci kullanımımda 2-3M'i azar azar aldım ve yakalanmadım(en azından oynadıgım süre boyunca sıkıntı yoktu). (Para hilesi haricinde garibim oyuncuları havaya kaldırma - üzerlerine füze yağdırma, anlık olarak araçtan atma, sunucu hava durumunu en kötü hale getirme, görünmez olma, ölümsüzlük, uçmak, araç hasarını tamamen kapatma, seviye alma gibi bazı hileleri de test etmiştim, başkalarının kalıcı deneyimlerini etkilemedim, sadece kendiminkini)

Kahincilik de yapabilirsin ki en risksiz yöntemdir. Para kazanmak için gazinoya git, rulet masasına otur, hangi rakama oynarsan o rakam gelecek şekilde Çit Engini kullan. Bu şekilde rastgele başka oyuncularla oynarken dakikada herkese ~100bin$ civarı kazandırmışlığım var :fruity:

Ben yoldan geçerken para veren ve bunları alan adamları hatırlıyorum. paraları alıp full araba satın alıyorlardı. onlarda az uç kağıtçı değil. ama ban yediklerini görmedim hiç

Biri bana 120M droplamıştı çuvallarla. Sonra ben ne güzel hile diyip yükleyip önce 200 level yapıp sonra 100 levele düşürdüğüm için 1 hafta banlanmıştım. Sonra akıllanıp 99 level ve 450 milyon bastım.

Henüz ban yemedim, arada heist atıyoruz.

Mallığınızı böyle anlatmasanız bir de.

Sence bu videoda sp için yapılanların modlardan/modcuların yaptıklarından bir farkı var mı? Oyuncu daha hızlı ve kendine uygun bir şekilde oyunu deneyimliyor.

Gta5 mp için benzer şekilde daha uygun olanı aramışız. Para kazanmak çok zor ve sunucular çok kötü durumda; sen kullanmasan bile her sunucuda hileye rastlıyorsun birkaç saat içinde, böyle bir ortamda örneğin sen istemesen de önüne bi çuval para atıbiliyorlar, hileyle milyarder olmuş elemanlar sürüsüne bereket.. Benim mallık tanımım, birkaç saat yerine onlarca-yüzlerce saat para kazanmakla uğraşıp eğlenceyi ıskalamaktan ibaret. GTA5 resmi sunucuları özelinde hileye varım. Resmi sunuculara girişim tekrar yasaklanırsa da sıkıntı yok. Sürekli değil, canım istedikçe birkaç görev, gezinti, aksiyon yeterli. Tamamen resmi sunuculara erişimim kapansa da sorun yok, gayri resmi sunucular çok daha iyi durumda.

Yalnızca hile ile diğer oyuncularda kalıcı etki bırakmamak lazım buna da dikkat ettim.

PLUS+ Hileci başka bir oyuncuyla oyun çökene kadar çarpışmam çok eğlenceliydi. %100 worth.

Umarım epicte bugün bu kötü oyun gelmez:

Kasa açılışına ~9 saat..

Mallığınızı böyle anlatmasanız bir de.
Hilenin her türlüsüne, (easy mod da oyun oynamakta dahil) SP olsun MP olsun karşıyım ama GTA 5 de hile yapanları anlayabiliyorum. Denildiği gibi GTA 5 deki hileler modlama gibi duruyor. açıkçası adamlar online kısmına biraz özen gösterse bu tür 'mallık'ların bu kadar fazla olacağını sanmıyorum.

Doğru çıktı. Haftaya Borderlands, 2 hafta sonraya da Ark verecekler.

Umarım epicte bugün bu kötü oyun gelmez
Mao reis beleş oyun veriyor burun mu kıvırıyorsun bir de?

Civ 6 veriyorlar da ben çıktığında alan biri olarak bazı bilgiler paylaşayım. 2k burada Paradox'a bakıp özenmiş. Ama özendiği konu DLCleri. Civ 5 oynayan varsa bu oyuna geçtiğinizde katıra binmiş gibi olursunuz. Civ 5'te olan bazı basit özellikleri bile kaldırmışlar. Oyunda win almak çok çok basit. Kültür win oyundaki en kolay win. Kültür focus gitmeseniz bile kültürden kazanabilirsiniz. Kültür kasan adamın şehrini alın yine kültürde 1. olursunuz. Deneme amaçlı full bilim gitmeme rağmen kültür win aldım oyunda. AI'lar gereksiz agresif. Sanki adamların mandasıymışsınız gibi davranıyorlar size. Saçma sapan isteklerde bulunup savaşıyorlar. Üstelik savaşı kazanırsanız diğer ülkelerle aranız kötü oluyor ve yine bu kötü ilişki döngüsüne dönüyorsunuz. Aranızı iyi tutmak istiyorsanız kölesi olacaksınız. Başka türlü iyileşmiyor. Ve base game olarak çok az oynayabileceğiniz ülke var. Ana oyunun bu kadar kötü olmasının tek sebebi var. DLC satmak istemeleri. İlk getirdikleri DLCler bile scamlemek için dandik ülke DLCleri getirdiler. Böylece sonra çıkan büyük DLCleri satacaklarını düşündüler. Kısacası Paradox 2.0. Oyunu yarım çıkarıp 1 sene insanlara eziyet çektirip sonra büyük DLCler çıkarmaya başladılar. Strateji oyunu alacaksanız eski oyunları almanızı tavsiye ederim. Civ 6 şuan verilen beleş hali çöp. Dengesiz. DLCsiz de çözümü yok. Civ 5 alıp oynamanız daha mantıklı olacaktır. Paradox şuan CK3'ü çıkarıyor. Onu da alıp almamak sizin kararınız. Ama bitmemiş bir oyun çıkacağından emin olabilirsiniz. Strateji oyunlarının para kazanma yolu hep DLCdir.

Mao reis beleş oyun veriyor burun mu kıvırıyorsun bir de?

Veya şu

daha çok yakışırdı.

Haritası parçalara ayrılmış ve de temsili birkaç birim kullandıran oyunları sevmem, kütüphaneme dahi eklemeyerek bu tarz bir oyunun beleşe bile istenmediği tezine +1 katkı sunmak, geliştiricileri civ7 güzel bir oyun hazırlamaya teşvik etmem istiyorum. Eklemeyecem bu oyunu. Hangi platforumun beleş oyun dağıttığı önemli değil.

Civ 6 veriyorlar da ben çıktığında alan biri olarak bazı bilgiler paylaşayım. 2k burada Paradox'a bakıp özenmiş. Ama özendiği konu DLCleri. Civ 5 oynayan varsa bu oyuna geçtiğinizde katıra binmiş gibi olursunuz. Civ 5'te olan bazı basit özellikleri bile kaldırmışlar. Oyunda win almak çok çok basit. Kültür win oyundaki en kolay win. Kültür focus gitmeseniz bile kültürden kazanabilirsiniz. Kültür kasan adamın şehrini alın yine kültürde 1. olursunuz. Deneme amaçlı full bilim gitmeme rağmen kültür win aldım oyunda. AI'lar gereksiz agresif. Sanki adamların mandasıymışsınız gibi davranıyorlar size. Saçma sapan isteklerde bulunup savaşıyorlar. Üstelik savaşı kazanırsanız diğer ülkelerle aranız kötü oluyor ve yine bu kötü ilişki döngüsüne dönüyorsunuz. Aranızı iyi tutmak istiyorsanız kölesi olacaksınız. Başka türlü iyileşmiyor. Ve base game olarak çok az oynayabileceğiniz ülke var. Ana oyunun bu kadar kötü olmasının tek sebebi var. DLC satmak istemeleri. İlk getirdikleri DLCler bile scamlemek için dandik ülke DLCleri getirdiler. Böylece sonra çıkan büyük DLCleri satacaklarını düşündüler. Kısacası Paradox 2.0. Oyunu yarım çıkarıp 1 sene insanlara eziyet çektirip sonra büyük DLCler çıkarmaya başladılar. Strateji oyunu alacaksanız eski oyunları almanızı tavsiye ederim. Civ 6 şuan verilen beleş hali çöp. Dengesiz. DLCsiz de çözümü yok. Civ 5 alıp oynamanız daha mantıklı olacaktır. Paradox şuan CK3'ü çıkarıyor. Onu da alıp almamak sizin kararınız. Ama bitmemiş bir oyun çıkacağından emin olabilirsiniz. Strateji oyunlarının para kazanma yolu hep DLCdir.

Bakın, hem kötü bir yapıda(harita ve temsili askeri birimlerle) hem de dlc ile sazan avına çıkmış bir strateji oyunuymuş oynayan adam yazıyor. Pubgye yaklaşmadığım gibi hiçbir cive yaklaşmadım, gayet memnunum.

Pubg= Performansta sorunlar, ping farkı, görsel zayıflık.. APEX ve Fortnite varken hiç gerek yok. Ha civ'in aksine beleş olursa alır takılırım bunda o ayrı.

Back
Top Bottom