Polish forum

Users who are viewing this thread

Jak wygląda ta cała sytuacja z tym serwere multiplayer? tam są bitwy? tak jak na MP czy mapa kampanii?
Na ten moment developerzy nie udostępnili jeszcze możliwości postawienia swoich własnych, dedykowanych serverów, więc go nie ma. Gdy powstanie, będzie w domyślnie w trybie oblężenie, otwarty 24/7 (z wyłączeniem eventów i turniejów). Nie do końca wiem o co pytasz z "mapą kampanii", aczkolwiek od razu do głowy przyszedł mi mod crpg z Warbanda, nad którym już rozpoczęły się prace na Bannerlordzie
 
Jeden z długo wyczekiwanych patchy, w końcu zawitał na servery live.
Balans rozgrywki w multiplayer:

Multiplayer Design & Balance
  • Troop Balance
    • Battania
      • Clan Warrior Troop Count Increased 20 > 21
      • Savage Troop Count Increased 17 > 18
      • Wildling Troop Count Increased 16 > 17
      • Mounted Warrior Armor Increased 8 > 16
      • Mounted Warrior Troop Count Increased 9 > 16
      • Oathsworn Armor Increased 40 > 43
    • Empire
      • Courser Price Increased 130 > 140
      • Palatine Guard Menavlion Perk equips correct Menavlion now.
      • Recruit Speed Increased 78 > 80
    • Vlandia
      • Sergeant Armor Decreased 41 > 37
      • Knight Price Increased 180 > 190
    • Sturgia
      • Brigand Speed Increased 75 > 79
      • Varyag Price Increased 140 > 150
      • Berserker Armor Decreased 15 > 6
      • Berserker Troop Count Decreased 18 > 17
      • Raider Troop Count Increased 7 > 9
      • Druzhinnik Price Increased 170 > 180
    • Aserai
      • Skirmisher Speed Increased 78 > 80
  • Weapon Balance
    • Menavlion Length Decreased 200 > 179
    • Menavlion Damage Decreased 147 > 129
    • Heavy Menavlion Damage Decreased 177 > 166
    • Long Menavlion Damage Decreased 149 > 137
 
Cześć, ja osobiście jestem zadowolony z powyższych zmian. Należę do graczy, którym do gustu przypadła rozgrywka multiplayerowa, dlatego też realnie odczułem buffy i nerfy związane z ostatnimi patchami. Jest nas tutaj więcej w myśl graczy skupiających się na multi :xf-wink:? Jak waszym zdaniem wypadł ostatni duży update?
 
Jako, że ostatnimi czasy grałem praktycznie na samej kawalerii, nie ukrywam, że wychodziło mi to bardzo dobrze, praktycznie zawsze wygrywałem walki 1 vs 1 a czasami nawet 1 vs 2 przeciwko wrogiej konnicy, bardzo podoba mi się nerf dla Menavlion'a. W takich starciach miałem problemy praktycznie tylko z nim. Super nerf, Thank You So Much Tale Worlds !!!!
 
Huh nie było mnie dawno na Bannelordzie, ale widzę, że menavliony w końcu znerfione. Ojcze Callumie łucznika jak wąsa - nie tykaj. Fajnie widzieć zmiany w dziale multiplayer.
 
Ufam, że jest to początkowy kłopot związany z optymalizacją. Skirmishy na ogół nie crashuje. Zakładam zatem, że utrzymanie 100 osób na stabilnym łączu będzie mankamentem early accesu tej gry. Prawdopodobnie w przyszłości to rozwiążą.
 
eloes, macie jakieś problemy na 1.4.2 z użyciem ramu i graficznej? Nakurwia mi 100% 16GB i freezuje kompa na maxa. 1.4.1 było w pytkę a tutaj takie coś.
 
U mnie na sprzecie ktory na luzie uciaga DCS World czy symulatory lotu z 10 dodatkowymi programami na Ultra bez zadnych problemow,
w Bannerlordzie mam jakby opoznienia w reakcji na przyciski, przez to gra nie reaguje odpowiednio na bloki czy kierunki ataku.

Nie laguje w normalnej rozgrywce, stale 60fps bez latency, jednak przy dużej ilosci jednostek robi sie slideshow, lub tez freeze na kilka sekund po czym widze ze jestem przesuniety o pare metrow i stracilem pare jednostek, jakby mi sie film urwal.

Jedyne co mozna slyszec to ze nadchodzi wielki patch ktory ma wszystko naprawic i ktorego nadal nie ma.
Za to wchodza w tylek duzym klanom ktorzy maja parcie na e-sport i turnieje i w tym kierunku robia zmiany "na juz".
Cos zapowiadajacego sie niesamowicie jest kolejnym gniotem jak Mordhau. Do multi trzeba bedzie poczekac na Chivalry2 o ile tego nie zjebia jak to.
 
Back
Top Bottom