Güncelleme ne zaman gelir?

Users who are viewing this thread

Küçük bir hata düzelttik.
Crash i düzelttik bitti
Gidişatın kötü yönlerini eleştirirken işi bok atmaya dönüştürmeyin. Son gelen patch ile beta patch'i okuyup incelemem 40 dakikamı aldı. Son güncellemelerin hepsi büyük güncellemeler. İlk haftalar stabiliteyi arttırmak adına küçük güncellemeler sık sık geldi. Şimdi ise büyük olanlar üzerinde çalıştıklarını söylediler. Hiçbir zaman 1 hafta bekledip 1-2 hatta ve crash düzelttik diye oldu bittiye getirmediler.

Gidişatın kötü yönlerini eleştirirken işi bok atmaya dönüştürmeyin. Son gelen patch ile beta patch'i okuyup incelemem 40 dakikamı aldı. Son güncellemelerin hepsi büyük güncellemeler. İlk haftalar stabiliteyi arttırmak adına küçük güncellemeler sık sık geldi. Şimdi ise büyük olanlar üzerinde çalıştıklarını söylediler. Hiçbir zaman 1 hafta bekledip 1-2 hatta ve crash düzelttik diye oldu bittiye getirmediler.
Haklisin.

son güncellemede yazanları çoğu fostu.optimizasyonu,yapay zekayı felan bir sürü şeyi düzelttik yazmasına rağmen çoğu şey tam tersi daha kötü olmuştu.

son güncellemede yazanları çoğu fostu.optimizasyonu,yapay zekayı felan bir sürü şeyi düzelttik yazmasına rağmen çoğu şey tam tersi daha kötü olmuştu.
Bende ise iyiye gitmişti. Bilgisayarın ve grafik ayarların ile ilgili olabilir.

+1

"Fostu" ne tarz bir kavram? Optimizasyon ve yapay zekayı tamamen hallettik diye bir şey yazılmamıştı orada. Bence sen okumayı öğren ilk önce. Yazılanların hepsi oyuna eklenen şeyler. Sanki yazmalarına rağmen içi boş çıkmış veya yalan söylemiş/başaramamışlar gibi davranmanız çok yersiz.

Yeni oyun başlatmak için ben de oynanış kalitesini arttıracak bir patch bekliyorum. Oyun erken erişime açıldığından beri yeni patchin gelmesi ilk kez bu kadar uzadı sanırım.

Edarin, ateşli ok konusundaki bu bilgiyi nerede paylaştılar acaba ben de böyle bilgilere ulaşmak istiyorum oyunu çok büyük bir heyecanla takip ediyorum.

Anladım teşekkür ederim , inşallah gelir reis isterim öyle değişik şeyler .Bildiğin başka bir yenilir var mı oyuna gelecek

Anladım teşekkür ederim , inşallah gelir reis isterim öyle değişik şeyler .Bildiğin başka bir yenilir var mı oyuna gelecek
Bir önceki yorumumda da belirttiğim gibi sancaklar var onun dışında reddit de oyun dosyalarını karıştıran bir adamdan öğrendiğim kadarıyla isyanlar (sen tüm haritayı ele geçirdiğinde bazı vatanseverler isyan başlatıp ülkelerini kurtarmaya çalışıyorlar gibi) ve loşlarla duello yapma olayı (o da sanırım lordu direk infaz etmek yerine düello yaparak öldürme gibi bir şey olacak)

Çok hoş şeyler gerçekten, diplomasi ve diyalog adına beklediğin veya geleceğini bildiğin bir şey var mı burayı okuyan arkadaşlar da bilgilenmiş olur

Back
Top Bottom