Load yapınca hiçbir şey olmuyor

Users who are viewing this thread

save alman yetmiyor. yedek alacaksın. mod yükleyip girdiysen artık o modlar ile açman lazım. Hangi modları kurdun bilmiyorum ama bazı modlar sorunlu, buypetrol gibi modların ayar kısmı var onları karıştırdıysan yine bozulabiliyor. Ben bir ayar yaptım yeniden başlat dedi, oyundayken kitlendi. görev yöneticisinden kapatıp tekrar girdim açmadı save. modları sildiysen yedek aldığın saveleri yerine koyup oradan başlayacaksın.
Mod yükleyip üzerine sava yaptıysan ve sildiysen modları zaten hiç giremezsin.
yeni oyun açmaya çalıştın mı. açılmıyorsa komple gitmiştir oyun. Bu da oldu bende. dosyaları doğrula dedim düzeldi. modlar iyi güzel ama pamuk ipliğine bağlı

save alman yetmiyor. yedek alacaksın. mod yükleyip girdiysen artık o modlar ile açman lazım. Hangi modları kurdun bilmiyorum ama bazı modlar sorunlu, buypetrol gibi modların ayar kısmı var onları karıştırdıysan yine bozulabiliyor. Ben bir ayar yaptım yeniden başlat dedi, oyundayken kitlendi. görev yöneticisinden kapatıp tekrar girdim açmadı save. modları sildiysen yedek aldığın saveleri yerine koyup oradan başlayacaksın.
Mod yükleyip üzerine sava yaptıysan ve sildiysen modları zaten hiç giremezsin.
yeni oyun açmaya çalıştın mı. açılmıyorsa komple gitmiştir oyun. Bu da oldu bende. dosyaları doğrula dedim düzeldi. modlar iyi güzel ama pamuk ipliğine bağlı
Okumadın mı daha öncekileri bilmiyorum ama ayarları düzelttim daha sonra yeni bir save açtım sonra save yapıp menüye girdim sonra vazegeçtim geri oyuna girmeyi denediğimde artık giremiyordum.

Okumadın mı daha öncekileri bilmiyorum ama ayarları düzelttim daha sonra yeni bir save açtım sonra save yapıp menüye girdim sonra vazegeçtim geri oyuna girmeyi denediğimde artık giremiyordum.
Bende onu dedim hocam. Benimde öyle oldu. oyun bozulduktan sonra yeni oyuna bile başlayamadım. Bazı modlar komple oyunu bozmuştu. Seninde bu yüzden oldu diyemiyorum ama Nasıl yaptığımıda anlattım

Arkadaşlar bu sorunu yaşayan var mı daha önce ve çözümünü bilen ?
Merhaba. Girişi düzeltmek için:

Daha temiz kayıtlar için:

Bunları yükleyin.

Modlar sıkıntılı bence erken erişimde olduğu için düzgün çalışmıyorlar.

Modlar oyunun yapısını değiştirir. Erken erişimle ilgili değil. Erken erişimin mod için yaratacağı tek sıkıntı beta da oynayanların oyunları sürekli güncelleniyor dosyalar denk gelmiyor yada bozuluyor.

Back
Top Bottom