PERİSNO TÜRKÇE YAMA %99

Users who are viewing this thread

nustycash

Recruit
morgan-adam-miller-perisno-menu-screen-with-logo.jpg

Selam Beyler ; Bizi Çevirmenliğe itecek kadar sevdiğimiz mod sonunda Türkçe dilinde. Oynanabilir mod arayanlar için egzotik bir deneyim olacaktır.Oyunun az bir bölümü Türkçe değil.Neyseki yaklaşık 25 k satırı bir haftadan az bir sürede çevirdik.

Emeğe Saygı Bakımından @Türkşad kardeşim büyük saygıyı hakediyor.

İNDİRME LİNKİ; https://mega.nz/file/duQyWaaT#P1bB-Pz1xidLP7s1tcApQnUMNWB65hlbSDr1bFwAM70
İNDİRME LİNKİ ; https://www.moddb.com/downloads/perisno-1-00-trke-yama

Last edited:
Elinize sağlık ama özensiz bir çeviri. Örnek olması için söylüyorum, elflerin leydisi Kral Graveth olarak geçiyor.
Çeviriyi 4 günde yaptık haliyle hatalar olabilir kusura bakmayın ilk çevirimiz.Dediğiniz sorunu düzelttim Fark ettiğimiz diğer hataları düzeltir dosyaları güncelleriz.Arkadaşa dosyaları attım aktif olduğunda konuyu güncelleyecek.

@nustycash @Türkşad
Estağfurullah kötü bir niyetim yoktu söylerken.
Bu hata da büyük ihtimal oyunun orijinalinde olup da modla birlikte değişen satırlar direkt eski dil dosyasından alındığı için oldu. Keza köy, kale, lord isimleri de bu şekilde aynı kalmış.
Tekrar söylüyorum elinize sağlık, kolay gelsin.

bu valahir halkına karşı ne yapabileceğimizi bilen var mı? adamlarla savaştayım karşıma 800, 1400, 1500 kişilik Valahir Halkı adlı gruplar çıkıyor, oyun oynanmıyor.

Lütfen Prophesy of Pendor modunun da Türkçe çevirisini yapar mısınız yıllardır bekleniyor kimse tarafından yapılmadı, yapılırken vazgeçildi hep çok isteyen ve bekleyen insan var

Lütfen Prophesy of Pendor modunun da Türkçe çevirisini yapar mısınız yıllardır bekleniyor kimse tarafından yapılmadı, yapılırken vazgeçildi hep çok isteyen ve bekleyen insan var
Güzek kardeşim mesajını 4 kasım da atmışsın ben 6 kasım sabah saat 14:07 de fark ettim.
Ben çıkartırım fakat artık kafama göre çıkartırım 3 tane modun türkçesini çıkarttım ne kadar iyi bilebiliyorsam
1.Calradia Boderlands
2.Perisno
3.Legacy Of The Dragon

Bu modun 3 tanesini türkçe yaptım farklı translate kaynaklarından yardım aldım ve bazen oyunun türkçesini düzelttim bazıları için, Neyse
Prophesy Of Pendorun türkçesini çıkartıcaktım ama yapmadım yalan yok şimdi yaparım ama yapmak istemiyorum bazı türkçe translateci warbandcılara ulaş onlar belki yüzde %35 lik prophesy of pendorun türkçe halini birleştirip öyle yapabilirler ben şayet buradaki perisno türkçe yamasından yardım alarak bazı şeyleri yaptım ve birleştirip öyle hale getirdim bir tek bunu diyebilirim

Ama yorum için sağ ol

İyi günler...

yüzde 35lik çeviri başlığındakiler suikaste uğradı galiba biri çıkıyor çevircem diyor bir kaç ay sonra ortada yoklar :grin:

Güzek kardeşim mesajını 4 kasım da atmışsın ben 6 kasım sabah saat 14:07 de fark ettim.
Ben çıkartırım fakat artık kafama göre çıkartırım 3 tane modun türkçesini çıkarttım ne kadar iyi bilebiliyorsam
1.Calradia Boderlands
2.Perisno
3.Legacy Of The Dragon

Bu modun 3 tanesini türkçe yaptım farklı translate kaynaklarından yardım aldım ve bazen oyunun türkçesini düzelttim bazıları için, Neyse
Prophesy Of Pendorun türkçesini çıkartıcaktım ama yapmadım yalan yok şimdi yaparım ama yapmak istemiyorum bazı türkçe translateci warbandcılara ulaş onlar belki yüzde %35 lik prophesy of pendorun türkçe halini birleştirip öyle yapabilirler ben şayet buradaki perisno türkçe yamasından yardım alarak bazı şeyleri yaptım ve birleştirip öyle hale getirdim bir tek bunu diyebilirim

Ama yorum için sağ ol

İyi günler...
reis şimdi yapsam yaparım dedin ya lütfen yap insanlar bekliyo ben bekliyorum yıllardır sordum her yere yapan yok şuan

reis şimdi yapsam yaparım dedin ya lütfen yap insanlar bekliyo ben bekliyorum yıllardır sordum her yere yapan yok şuan
Pekala prophesy of pendorun türkçesini çıkartıcağım ama şunu söylim

Ne zaman çıkartacağım belli olmaz. Biraz geç olucak ama değicek

Back
Top Bottom