e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Düzelmiyor. Yeni save açtım denedim 15 gün bekledim aynı. 1.1 geri döndüm ben.
neyi düzelttiler acaba.yapay zekayı iyileştirdik diyorlar bir fark yok diyor insanlar reddite,üstüne ekonomiyi düzelttik diyorlar o da yok.kuşatmalarda hâlâ koçbaşı kapıyı kırdıktan sonra merdivenlere gidiyor askerler. bunuda düzelttiklerini söylediler.komployu durdur görevini düzelttik dediler onu da tam anlamadım.

Şehirlerde 30 - 40k altın var benim yeni kayıtta.
QRI5AN.png

Aynı sürümden bahsediyoruz değil mi ? Bir kaç saat önce 1.2.0 önce geri döndüm.

Bozuk üslup
1.2.0 kullanıp da şikayet edenin beyni tek işlemcilidir. pentium 3 falan. adamlar bunu beta çıkarıyor, alın test edin gönüllü sonra geri bildirim yapın diye. ağlaşan insanlar görüyorum. birader gidin mis gibi stabil 1.1.0 oynayın. neden zorla ve inatla beta patch oynama derdindesiniz?

ayrıca neden oyunda savelerinize bu kadar bağlısınız siz anlamıyorum. sırf tüm krallıkları denemek için birkaç yamada bir yeni oyun açıp farklı krallıklarda oynadım. şu an 1.1.0 ile daha kalıcı bir karakter yaratıp oynamayı planlıyorum. oyun çok daha iyi bir hale gelmiş. foruma girince bir tane bilgilendirici yazı göremiyorum. herkes hüngür hüngür. bence kesinlikle bu tip yazılar "gereksiz yazılar" diye farklı bir bölüme yönlendirilmeli. boş zamanı olan gitsin onları okusun.

1.2.0 kullanıp da şikayet edenin beyni tek işlemcilidir. pentium 3 falan. adamlar bunu beta çıkarıyor, alın test edin gönüllü sonra geri bildirim yapın diye. ağlaşan insanlar görüyorum. birader gidin mis gibi stabil 1.1.0 oynayın. neden zorla ve inatla beta patch oynama derdindesiniz?

ayrıca neden oyunda savelerinize bu kadar bağlısınız siz anlamıyorum. sırf tüm krallıkları denemek için birkaç yamada bir yeni oyun açıp farklı krallıklarda oynadım. şu an 1.1.0 ile daha kalıcı bir karakter yaratıp oynamayı planlıyorum. oyun çok daha iyi bir hale gelmiş. foruma girince bir tane bilgilendirici yazı göremiyorum. herkes hüngür hüngür. bence kesinlikle bu tip yazılar "gereksiz yazılar" diye farklı bir bölüme yönlendirilmeli. boş zamanı olan gitsin onları okusun.
Garip olan,ben bu beta patchlerinde daha iyi performans alıyorum ve üstüne çıkan normal patchlerde aldığım değerler düşüyor :grin:

Terbiyesiz insan düzgün konuş. Burası forum, bu konu da 1.2 beta hakkında. İstediğimiz gibi konuşur, yazar, çizeriz.Sana mı soracağız, keyfimizin kahyası mısın ? Ne biçim insanlar var yahu. Warbanddan beri böyle çirkeflikler devam ediyor. Münasebetsiz.

Terbiyesiz insan düzgün konuş. Burası forum, bu konu da 1.2 beta hakkında. İstediğimiz gibi konuşur, yazar, çizeriz.Sana mı soracağız, keyfimizin kahyası mısın ? Ne biçim insanlar var yahu. Warbanddan beri böyle çirkeflikler devam ediyor. Münasebetsiz.
İstedigin gibi yazıp konusup cizemezsin kardesim. Arkadasın dedigi gibi bu Beta surum, buradaki amac feedback verip oyunun gelismesini saglamak. Bunun icin oyunlara yeni saveden baslayın. Zaten betadaki birisi savenin gitmesine uzulmemeli cunku sen testersın. Eski save ile isin yok senin. Oyunun degisen bircok yapay zekası yeni savede etkili oluyor.

Sizi sayı
İstedigin gibi yazıp konusup cizemezsin kardesim. Arkadasın dedigi gibi bu Beta surum, buradaki amac feedback verip oyunun gelismesini saglamak. Bunun icin oyunlara yeni saveden baslayın. Zaten betadaki birisi savenin gitmesine uzulmemeli cunku sen testersın. Eski save ile isin yok senin. Oyunun degisen bircok yapay zekası yeni savede etkili oluyor.

Betanın ne olduğunu senden daha iyi biliyorum. Yanlış olan onun üslubu ve kalkıpta bunu bana savunamazsın. Oyun zaten erken erişimde ve hataları zaten olacak. Yine tekrarlıyorum, bu konunun amacı patchleri karşılaştırmak.

Konuyu uzatmaya lüzum yok.

Sen betayi savundun. Savunmadim , çıkar göster

Sizi sayı

Betanın ne olduğunu senden daha iyi biliyorum. Yanlış olan onun üslubu ve kalkıpta bunu bana savunamazsın. Oyun zaten erken erişimde ve hataları zaten olacak. Yine tekrarlıyorum, bu konunun amacı patchleri karşılaştırmak.

Konuyu uzatmaya lüzum yok.
Ben, sen daha iyi biliyorsun ben daha iyi biliyorum tartısmalarına girmeyecegim. Arkadasıda savunmuyorum fakat soyledigi seyleri bu forumda bircok kez gordum. Arkadasın uslubunu tabiki de tasvip etmiyorum fakat bu tarz mesajları bircok kez gordugu icin bir anlık sinirle yazmıs olabilecegını dusunuyorum.

Kimse fark etmemiş mi bilmiyorum teknik desteğe konusunu da açtım. şehir ve kalelerimde askerlerim kendiliğinden kayboluyor. Aşşağıda ss ekledim. Ain Baliq Kalesi hariç oraya asker yığdım. onun dışındakilere dikkat edin gün gün eridi askerlerim.

2 gün (gerçek zamanla)önceki save

eWcaGG.jpg

oyun saatiyle 2 gün bekledikten sonrası (ilyakis'e dikkat)

N1bQJQ.jpg

oyun saatiyle 2 gün beklemeden öncesi
a1Peae.jpg
bahsettiğiniz şey bir hata değil ama oyuncuların hoşuna gitmeyen bir özellik.Büyük ihtimalle kalelerinizde yeterli gıda stoğu olmadığı için askerleriniz her geçen gün azalıyor.Klanın tımar bölümünden genel olarak hangi tımarda ne kadar gıda stogu var ve artma azalma miktarlarını görebilirsiniz

Bende şöyle bir hatayı söyleyeyim. Casus görevinde herkese sordum. Kel olmadığını ve yüzünün boyalı olmadığını söyledi. Adamı buldum 2 tane vardı zaten biri boyalı biri boyasızdı. Boyasız olana gittim. Arenaya çıkınca saçlı adam kel oldu. Böyle olunca görev de başarısız oldu tabii. Saçma bir hata gerçekten. O kadar düzelttik yazmalarına rağmen böyle bir şeyle karşılaşmak sinir bozucu.

Üç hafta sonra olsada sonunda Yapay Zeka sorununu bir nebze çözmüşler. Kuşatmada artık yapay zeka daha zeki davranıyor. Merdiven kaldırılana kadar siper arkasında saklanıyorlar. Sonra saldırıya geçiyorlar. Önceden merdiveni kaldırıp bekliyorlardı. Saldırmaları için emir vermeniz gerekiyordu. Artık gerekmiyor. Kuşatma Kalesi - Koçbaşı tarafında ise artık Kuşatma kalesine direk tırmanıyorlar. Koçbaşı ile dış kapıyı kırdıktan sonra iç kapıya saldırıyorlar. Meydan Savaşlarında Okçular artık sağ sola hareket ederken saldırıyor. Önceden tepkisiz kalıyorlardı.

Warband'da kendi beylerine ya da diğer beylere tavsiyeler verilebiliyordu. Şurada devriye at yada buraya doğru düşman geliyor gibisinden. Bu oyuna neden böyle birşey koyulmamış bilgisi olan var mıdır ?

Warband'da kendi beylerine ya da diğer beylere tavsiyeler verilebiliyordu. Şurada devriye at yada buraya doğru düşman geliyor gibisinden. Bu oyuna neden böyle birşey koyulmamış bilgisi olan var mıdır ?
Çünkü oyunun tam sürümü çıkmadı. Muhtemelen gelecek yamalarda eklenir.

Back
Top Bottom