98° Gaming Community // Greztens [GRZ]

Users who are viewing this thread

custom sunucular açılana kadar pr girip takılalım dedik fakat biraz ciddiye aldık :cool:
Adsz.png

unknown.png

screen006.png

screen034.png

Başarılar dilerim. Bannerlord'da da [98] tagini kullanmaya devam edecek misiniz yoksa daha özgün bir tage geçmeyi düşünüyor musunuz?

İlk olarak belirtmeliyim ki 98 tagı zaten özgün bir tag. Daha önce kullanıp, bizim kadar başarılı ve büyük bir kitleye sahip olmuş bir klan ben görmedim varsa belirtin düzelteyim.

Bannerlord için adımızı ilk olarak ''Greztens Gaming Community'' yapacaktık fakat sonra fark ettik ki insanlar bizi ''98'' olarak biliyor ve ''Legion XCVIII'' şeklinde klan konumuzu açtık. Bannerlord'da da böyle kullanmayı düşünüyoruz. Adımızda bir değişiklik olmayacak. Nasıl ki insanlar 98 adını duyduklarında akıllarına Türkiye'nin en güçlü ve en iyi NW-TR alayı geliyorsa, Bannerlord'da da bizi böyle bilmeye devam edecekler. Biz, her zaman örnek alınan ve en özenilen klan olmaya devam edeceğiz. Bu yola ilk çıktığımızda hedefimiz buydu, hala da böyle. Bu hedeflerimiz sayesinde NW-TR'de kalan son alay biz olduk. Bu sayede bu kadar oyuncuya eriştik. Bizim karşımızda olan herkes gitti, biz kaldık. Bu arada diğer NW-TR klanlarının da bizim temamızı kullanmaları çok hoşumuza gitti. İlk olarak bizden gördükleri için, bizden izin alarak temamızı kullanmak isteyen klan(lara) teşekkür ediyoruz. Tabiki kimsenin bizden izin almasına gerek yok fakat etik olması adına böyle bir şey yaptıkları için, izin alan klanlara bizzat kendi adıma da teşekkür ediyorum. Bize sormadan temayı alıp kullanan NW-TR klanlarını da görmek bizi çok memnun etti. Bizi taklit etmeye devam edin çünkü başarılı olarak yapabildiğiniz tek iş bu. x)

winners focus on winning, losers focus on winners

Last edited:
İlk olarak Greztens Gaming Community yapacaktık fakat sonra fark ettik ki insanlar bizi 98 olarak biliyor ve Legion XCVIII şeklinde klan konumuzu açtık. Bannerlord'da da böyle kullanmayı düşünüyoruz. Adımızda bir değişiklik olmayacak. Nasıl ki insanlar 98 adını duyduklarında akıllarına Türkiye'nin en güçlü ve en iyi NW-TR alayı geliyorsa Bannerlord'da da bizi böyle bilmeye devam edecekler. Biz her zaman örnek alınan ve özenilen klan olmaya devam edeceğiz. Bu arada diğer NW-TR klanlarının da bizim temamızı kullanmaları çok hoşumuza gitti. İlk olarak bizden gördükleri için, bizden izin alarak temamızı kullanmak isteyen klan(lara) teşekkür ediyoruz. Tabiki kimsenin bizden izin almasına gerek yok fakat etik olması adına böyle bir şey yaptıkları için, izin alan klanlara bizzat kendi adıma da teşekkür ediyorum. Diğer NW-TR klanlarının da bizden görüp bu temayı kullanmaları çok hoşumuza gitti. Bizi taklit etmeye devam edin çünkü başarılı olarak yapabildiğiniz tek iş bu. x)
Evet ben bunları sormamışken hiç ilgi alakam olmayan konular hakkında bu kadar şeyi niye beni alıntılayarak açıkladınız anlamadım ama birçok NW alayının yaptığı gibi devam şeklinde 98 tagini kullanacaksınız. Umarım Bannerlord'da da burada iddia ettiğiniz NW başarılarını gösterirsiniz.

Sana ofansif olarak söylemedim bunları zaten üstüne alın veya alınma pek umrumda değil açıkçası. Ben, senin o küçük beyninde ne amaçladığını çok iyi anlıyorum. Sen o yoldan giderken ben dönüyordum. Genel olarak bir açıklama yapacaktım. Senin yorumunun altına bir daha yorum yazmak istemedim. Sana verdiğim cevap ilk cümlelerimde var zaten. İyi dileklerin için ty. Bu zamana kadar ben ve arkadaşlarım hangi oluşumda bulunursak bulunalım, o oluşumu zirveye taşıdık. Bannerlord'da da amacımız bu yönde olacak.

Last edited:
İlk olarak belirtmeliyim ki 98 tagı zaten özgün bir tag. Daha önce kullanıp, bizim kadar başarılı ve büyük bir kitleye sahip olmuş bir klan ben görmedim varsa belirtin düzelteyim.

Bannerlord için adımızı ilk olarak ''Greztens Gaming Community'' yapacaktık fakat sonra fark ettik ki insanlar bizi ''98'' olarak biliyor ve ''Legion XCVIII'' şeklinde klan konumuzu açtık. Bannerlord'da da böyle kullanmayı düşünüyoruz. Adımızda bir değişiklik olmayacak. Nasıl ki insanlar 98 adını duyduklarında akıllarına Türkiye'nin en güçlü ve en iyi NW-TR alayı geliyorsa, Bannerlord'da da bizi böyle bilmeye devam edecekler. Biz, her zaman örnek alınan ve en özenilen klan olmaya devam edeceğiz. Bu yola ilk çıktığımızda hedefimiz buydu, hala da böyle. Bu hedeflerimiz sayesinde NW-TR'de kalan son alay biz olduk. Bu sayede bu kadar oyuncuya eriştik. Bizim karşımızda olan herkes gitti, biz kaldık. Bu arada diğer NW-TR klanlarının da bizim temamızı kullanmaları çok hoşumuza gitti. İlk olarak bizden gördükleri için, bizden izin alarak temamızı kullanmak isteyen klan(lara) teşekkür ediyoruz. Tabiki kimsenin bizden izin almasına gerek yok fakat etik olması adına böyle bir şey yaptıkları için, izin alan klanlara bizzat kendi adıma da teşekkür ediyorum. Bize sormadan temayı alıp kullanan NW-TR klanlarını da görmek bizi çok memnun etti. Bizi taklit etmeye devam edin çünkü başarılı olarak yapabildiğiniz tek iş bu. x)

Adam sana naber diye sormuş, sen kanka sıkıyorum bak kaç cm demişsin. Egon çok yukarıda geziyor göremiyorum bile. 2. shepherd falan mı olmayı planlıyorsun ?

Yazdıklarım sadece 98 topluluğunu rezil bir biçimde temsil eden bu arkadaşı kapsar, gerisinin alınmasına gerek yok.

Adam sana naber diye sormuş, sen kanka sıkıyorum bak kaç cm demişsin. Egon çok yukarıda geziyor göremiyorum bile. 2. shepherd falan mı olmayı planlıyorsun ?

Yazdıklarım sadece 98 topluluğunu rezil bir biçimde temsil eden bu arkadaşı kapsar, gerisinin alınmasına gerek yok.

Beni tanıyan insanlar nasıl biri olduğumu biliyorlar. İnsanlar senin de nasıl biri olduğunu biliyorlar. Seni ciddiye almıyorum, o yüzden cevap verme gereği de duymuyorum.

Edit: Ben de seni tanımıyorum. Seni zaten ciddiye almıyorum. Seninle bir sorunum yok, sorun yaşayabileceğim biri bile değilsin. Attığım mesajları bazen editleme sebebim de şu ki, az yazmışım biraz daha yazayım diyorum. O yüzden editliyorum.

Last edited:
Seni ciddiye almıyorum ve o yüzden cevap verme gereği duymuyorum.

Tamam kral devam. Ben taht odasından çıkayım hatta çağır korumalarını madem gölge ettim sana

Edit : Benimle sorunun varsa düzgünce belirt çözelim. ben seni tanımıyorum ama sen beni ciddiye almayacak kadar tanıyormuşsun. Attığın mesajları editleyip tribünlere oynamakla yürümez bu işler. Warband ortamı mı sandın burayı da eski usul forum kavgası dönsün.

Last edited:

gıral buraya şu ssi atıyorum
Not:6 7 aylık bir ss

Bannerlord için olduğunu belirtmiştim adilciğim. Biliyorsun ki, attığın ss'deki modda herkes roma teması kullanıyordu.. Ben zaten izin almalısınız gibi bir şey söylemiyorum. Kendi fikrimi, kendi klanımın konusu altında belirttim. İstediğinizi yapmakta özgürsünüz, size bir şey diyemem. :smile:

Luz1ka burada kime mesaj yolladığınızı ben bilmem ama bu şekilde gönderme yaparak sadece huzursuzluk çıkar ve bannerlordun nwden pek bir farkı kalmaz

Gönderme yapmadım. Ben açık sözlü bir insanım, üstüne alınması gerekenler alınır zaten. Ben insanların yüzüne karşı gülüp, arkasından konuşacak bir tip değilim. Buraya pat diye koyarım düşüncelerimi. İlk başladığımda da böyleydi hala da böyle. Beni seven, sayan arkadaşlarım bu yüzden beni sevip, sayıyorlar. Huzursuzluk çıkarmak değil amacım az da olsa saygı gösterilmesi gerektiğini anlatmaya çalışıyorum.

Back
Top Bottom