e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Users who are viewing this thread

Şimdi ben 1.1.0 betasına katılmıştım 1.0.11 daha mı yeni onu mu yapmalıyım eğer öyleyse steamden hiçbir beta programına katılma seçeneğini mi işaretleyeceğim?

Bu sığınak sorununu ben yaşamıyorum. Beta kullanıcısıyım ve yeni save açarak girdim oyuna. Çok enteresan gerçekten

Ben okudum cevabımı alamadım? Hangisi oynanmalı bununla alakalı bir şey yazmıyor?
Yardımcı olayım 1.0.11 de olan hersey ve daha fazlası 1.1.0 hotfixdede var.Eğer betaya girdiyseniz ve çıkmak istiyorsanız dediğiniz gibi beta programına katılma derseniz 2 gb günceeleme ile tekrar 1.0.11 e dönebilirsiniz.

Beta Mini Yaması
  • Yukarıda geçen tüm yamalar.
Yani betada kalabilirsin Beta en güncel versiyon şu anda.

Yardımcı olayım 1.0.11 de olan hersey ve daha fazlası 1.1.0 hotfixdede var.Eğer betaya girdiyseniz ve çıkmak istiyorsanız dediğiniz gibi beta programına katılma derseniz 2 gb günceeleme ile tekrar 1.0.11 e dönebilirsiniz.

Teşekkür ederim duruma duruma göre betadan çıkıp normal versiyondan devam edecektim çünkü. Ama en güncel beta ise şimdilik betadan devam o zaman.

Selam millet,

Son çıkan beta yamasında oynuyorum. Yüksek ayarlarda gayet başarılı bir performans alıyorum diyebilirim. Ancak dün 5 saat içerisinde oyunum 3 kere aynı kompozisyon yaşanırken çöktü. Bu kompozisyon, shift'e basılı tutarken oku gerdiğim ya da salıverdiğim sırada çökmeye neden oluyor. Bunlar dışında bir çökme yaşamadım.

Oyun içerisindeki geri bildirim kısmına durumu anlatan bir içerikle hata raporlarını göndermeyi denedim ancak 10 küsür dakika beklemiş olsam da raporu göndermiyor. Bu hatayı forum üzerinden nerede bildirebilirim?

Back
Top Bottom