Users who are viewing this thread

@Montewar stok yok diye fiyat doğru mu bilemedim ama kesin kes kasa alamıyorsan, 5kya notebook almak zorundaysan ve bunda oyun oynamak önemliyse en azından şöyle bir şey olabilir. https://www.hepsiburada.com/acer-ni...-nh-q6ney-001-p-HBV00000Q970E?magaza=Teknorya

1050 Ti artık eski kart falan ama notebook için yapabileceğin bir şey yok. Bannerlord sistem gereksinimlerinde önerilen 1060 3g ama bir notebookta 1060 sürümleri bulmak için 7-10k arası fiyat vermen gerekir zaten 5k bile yazıkken onu hiç tavsiye etmem.

Ama ille de böyle bişi almam lazım diyorsan ekran kartında 1050 Ti'dan aşağı bir şey alma da bari oyun oynama şansın olsun. N11'den attığında ekran kartı göremedim zaten bitikmiş.
Bazı 1050ti ekran kartıları 1060 ekran kartlarından daha iyi performans verebiliyor. Etkenleri de diğer bilgisayar parçaları ve ekran kartının markası oluyor. Şu anda Bannerlord için sistem dizilmemesi gerekir bence. Daha oyun tam optime değil.

En kötü 1060, en iyi 1050 Ti'dan iyidir. Dediğin gibi donanımın kalanı kötüyse, darboğaz yapıyordur zaten baya leştir o işlemci.

Ben şahsen oyun için notebook alınmasına karşıyım eğer aşırı zengin değilseniz. Ama öğrencilik ya da iş gibi sebeplerden masaüstü toplayamıyor insanlar ne yazık ki.

Sevgili tavern memberlar. Yarın, yani pazar akşamı, yani "12 Nisan 2020 tarihinde saat 20.00'da" Discord'da toplantı vardır. Bannerlord hakkında ilk toplantımız olduğu için çok önemli. Klan içi lig sisteminin de konuşulacağı bu toplantıya, özellikle etkinliklerde yer almak isteyenlerin ve aramıza yeni katılan üyelerin katılmasını önemle rica ediyorum. Toplantıya katılamayanlar kısa vadede önümüzdeki etkinliklerde yer alamayacaklar. Hepinizi bekliyoruz.

640 sayfa hepsini okuyamadım ama warband'den bannerlord'a geçen sizlere başarılar diliyorum ?
Aynı zamanda custom serverlar açılmamışken maç yapmayı nasıl başardınız ve nasıl bir maç formatı belirlediniz sorabilir miyim?

Oyunun skirmish modunu temel alarak, 6v6 rastgele taraflar ve rastgele haritalarda maç yapıyoruz. Bunu yapmak için de 6 kişilik maç kadromuzu oyunda parti olarak kurup, sesli konuşma üzerinden aynı anda aratarak aynı oyuna düşüyoruz. Bazen çalışmasa da, yaklaşık 10 denemenin 8inde başarılı sonuç veriyor ve maç yapabiliyoruz. Doğru bağlanılamayan oyunlardan da çıkıp, tekrar maç aratıyoruz. Oyun dedicated serverları destekleyene kadar bu şekilde devam edeceğiz.

Oyunun skirmish modunu temel alarak, 6v6 rastgele taraflar ve rastgele haritalarda maç yapıyoruz. Bunu yapmak için de 6 kişilik maç kadromuzu oyunda parti olarak kurup, sesli konuşma üzerinden aynı anda aratarak aynı oyuna düşüyoruz. Bazen çalışmasa da, yaklaşık 10 denemenin 8inde başarılı sonuç veriyor ve maç yapabiliyoruz. Doğru bağlanılamayan oyunlardan da çıkıp, tekrar maç aratıyoruz. Oyun dedicated serverları destekleyene kadar bu şekilde devam edeceğiz.
Bu yaptığınız maç 2-0 olarak bitmiş. Son elde karşı takım pes mi etti yoksa adil olması için tarafları bir şekilde değiştirip bir daha mı maç yaptınız da onu da mı kazandınız?

Back
Top Bottom