Nüfus

Users who are viewing this thread

Öncelikle merhaba arkadaşlar "Sefer" modunda uzun vakit geçirdim çok eğleniyorum, 2 tane kalem 3 tane köyüm bir de dükkanım var. Ordum da bayağı bir sağlam. Khuzaitler'e bağlıyım ve Kalradya'da çok güçlüyüz ama ben iki tane kervan yağmaladım nüfusum -620 oldu nasıl artırabilirim. Bir yolu var mı hızlı artırmanın.
Şimdiden Teşekkürler

hahaha :grin: doğrudur dikkat etmemişim

nasıl artırabilirim peki tekrardan.
Nüfuz arttırmak için, bağlı olduğun krallık arayüzünde politikalar kısmından nüfuz veren ve kanul edilebilecek politikaları geçirebilirsin günlük olarak + nüfuz veren politikalar var. Ama şuan nüfuzun ekside olduğu için yapabileceğin şey esir aldığın askerleri krallığına ait ama senin olmayan bir şehrin zindanına bağışlayabilirsin gayet güzel nüfuz veriyor. Onun dışında yine o şehirlerin garnizonuna asker bağışlarsan nüfuz verir.

Nüfuz arttırmak için, bağlı olduğun krallık arayüzünde politikalar kısmından nüfuz veren ve kanul edilebilecek politikaları geçirebilirsin günlük olarak + nüfuz veren politikalar var. Ama şuan nüfuzun ekside olduğu için yapabileceğin şey esir aldığın askerleri krallığına ait ama senin olmayan bir şehrin zindanına bağışlayabilirsin gayet güzel nüfuz veriyor. Onun dışında yine o şehirlerin garnizonuna asker bağışlarsan nüfuz verir.
Çok teşekkür ederim. Yardımın için sağol

Back
Top Bottom