Bannerlord çok zor değilmi ?

Users who are viewing this thread

Last48

Recruit
Oyun bi bana mı zor geliyor warbant da savaşırken spartacus gibi olurken şimdi iki kişiye bile kafa tutamıyorum

Combat sistemi evet bana da öyle geldi ilk başta. Özellikle oto blok olmaması zorladı beni. Nereden ne vuracak anlayamıyorum. Zamanla alışılır. Ama bu hali Warband'dan daha iyi bence.

şu problemi hala çözemedim 30 kişilik ekibimle sığınak'a saldırıyorum ama yanıma sadece 8 kişi geliyor

şu problemi hala çözemedim 30 kişilik ekibimle sığınak'a saldırıyorum ama yanıma sadece 8 kişi geliyor
Hocam adı üstünde baskın. Pusu kuruyorsun, bilerek öyle tasarlamışlar ama saçmalık var o da şu: lejyonerlerim var ama sığınak baskınında acemiler yanıma geliyor. Hayır parti sırasında üstte falan da değiller, savaşırken falan adımlarımızı seçebilmeliyiz, böyle sacma oluyor.

Hocam adı üstünde baskın. Pusu kuruyorsun, bilerek öyle tasarlamışlar ama saçmalık var o da şu: lejyonerlerim var ama sığınak baskınında acemiler yanıma geliyor. Hayır parti sırasında üstte falan da değiller, savaşırken falan adımlarımızı seçebilmeliyiz, böyle sacma oluyor.
Hacım sonuçta baskın atıyorsun yani tüm varlığınla saldırman gerekmiyor mu ? daha fazla kişiyle girmen gerekmiyor mu tamam 30 kişiyle girmeyelim ama 20 kişiyle filan girelim.

Hacım sonuçta baskın atıyorsun yani tüm varlığınla saldırman gerekmiyor mu ? daha fazla kişiyle girmen gerekmiyor mu tamam 30 kişiyle girmeyelim ama 20 kişiyle filan girelim.
baskınlarda fark ettiysen düşmanlar seni fark etmiyor mesela bu ilk düşman olsun x buda ikinci y ilk düşman x ile aranda 5metre falan varken seni fark edip saldırıyor ama y uzakta olduğu ve baskınlar gece olduğu için fark etmiyor aslında 20v8 atmıyosun sıra sıra gelen düşmanlar gibi düşün onları 30 kişi olsan hemen fark edilirsin ve etrafta ne kadar o sığnağın yıkılmasını istemeyen yağmacı varsa gelirdi ama gerçekten yanımıza alabildiğimiz adamları seçebilsek güzel olurdu

Back
Top Bottom