Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Users who are viewing this thread

Hocam hayırlısıyla dördüncü çocuğum doğacak oyunda.. 5 dakika karımı ziyaret ediyorum ayrılırken hop hamile kalıyor. Bu gidişle çocuklardan ordu kuracağım. Fabrika gibi çoğalıyoruz. Yok mu şunlara bir dur deme yolu.
hocam allah analı babalı büyütsün de bizim hanımda dördünceye hamile hanımın yüzünü bir kere gördük biz sarayda yokken neler dönüyor:ROFLMAO:

Bu konu altında oyun oynarken yaşadığınız oyun içi zorluklar ile alakalı tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Bu konu hakkında yeni başlık açılmasına izin verilmeyecektir.

Örnek:
Khuzait krallığına her girmek istediğimde bu uyarıyı alıyorum fakat başka hiç bir krallıkla düşmanlığım yok sadece güney imparatorlukla savaştaydım bir ara ama barıştım. Şuan yalnızca klanlarla düşmanım fakat onlarla barışamıyorum bu yüzden klanı temizleyene kadar tüm üyelerini öldürüyorum. Doğru olanı mı yapıyorum yoksa barışmak için farklı bir yol var mı?
8sjyiz.png

Khuzait krallığına her girmek istediğimde bu uyarıyı alıyorum fakat başka hiç bir krallıkla düşmanlığım yok sadece güney imparatorlukla savaştaydım bir ara ama barıştım. Şuan yalnızca klanlarla düşmanım fakat onlarla barışamıyorum bu yüzden klanı temizleyene kadar tüm üyelerini öldürüyorum. Doğru olanı mı yapıyorum yoksa barışmak için farklı bir yol var mı?
8sjyiz.png
öldürürsen onurun düşüyor sanırım. Para teklif ederek barışman daha güzel.

Bence görev çeşitliliği daha da arttırılabilir ayrıca bazı görevler arasında mantıksal bağ yok mesela ben bir lorddan paralı asker satma görevi aldım başka bir lorda onları sattım sonra o paralı askerleri sattığım lorda bir şeye ihtiyacınız var mı diye sordum fazla paralı askerlerim var satar mısın dedi tabi daha erken erişim ama görevler daha çeşitlendirilirse iyi olr

8sjyiz.png

Bazen krallıklara hizmet eden paralı klanlar oluyor onlarla ayriyetten barışman gerekiyor birebir savaşmışsan benimde karşıma çıkmıştı kellesini aldım. Sorun ortadan kalktı.

Çalıntı malları şehir dışına çıkarma görevi aldım. Şehirden çıkarken görevi aldığım tüccarın rakip tüccarlarından biri beni durdurdu, suç işliyorsun aldığın mallar için sana 400 dinar verelim onları bırak dedi (Tüccardan alırken 526 dinar vermiştim 20 tane çalıntı fur almıştım) ben de doğal olarak reddettim, ve o şehirde suç kaydım 10'a yükseldi. Fakat sorun şu, envanterimde aldığım mallar ''çalıntı mal'' olarak görünüyor ve değeri 1 dinar. Yani elimden çıkaramıyorum. Oyun buga mı girdi yoksa onları satmam gereken özel bir yer mi var bilemiyorum, aynı sorunla karşılaşan veya çözen olursa bu yoruma reply atarsa sevinirim.

Bu Aseray Memlük askerini nerden bulucam ben.Yok hala bulamıyorum.Krallığa girdim hala yok.Habire aseray kabile üyesi alıyorum ve süvariye dönüşemedikleri için ordum full piyade oluyor.Ne yapmam lazım şu memlükleri bulmam için

Bazen krallıklara hizmet eden paralı klanlar oluyor onlarla ayriyetten barışman gerekiyor birebir savaşmışsan benimde karşıma çıkmıştı kellesini aldım. Sorun ortadan kalktı.
Hadi ya :smile: 4 klan ile düşmandım ve bu 4 klanda Khuzaitler ile dosttu :smile: 2 sini yerle bir ettim tüm üyelerinin kellesini aldım. Aynı şekilde diğer 2 klandanda herkesin kellesini aldım fakat 1'er kişi kaldılar bunlarda girdikleri şehirlerden günlerce çıkmıyorlar bu yüzden öldüremiyorum. Onları çıkartmanın farklı bir yolu var mı?

Çalıntı malları şehir dışına çıkarma görevi aldım. Şehirden çıkarken görevi aldığım tüccarın rakip tüccarlarından biri beni durdurdu, suç işliyorsun aldığın mallar için sana 400 dinar verelim onları bırak dedi (Tüccardan alırken 526 dinar vermiştim 20 tane çalıntı fur almıştım) ben de doğal olarak reddettim, ve o şehirde suç kaydım 10'a yükseldi. Fakat sorun şu, envanterimde aldığım mallar ''çalıntı mal'' olarak görünüyor ve değeri 1 dinar. Yani elimden çıkaramıyorum. Oyun buga mı girdi yoksa onları satmam gereken özel bir yer mi var bilemiyorum, aynı sorunla karşılaşan veya çözen olursa bu yoruma reply atarsa sevinirim.
Malları aldığın şehirde mi satmaya denedin eğer öyleyse başka şehire gidip satmaya çalış.

Oyunu en zor ayarda oynuyorum. Ancak saçma bir durum var. Son seviye haydut sığınaklarına koyulmuş 40 kişi ve bunları 30 u bir arada toplu duruyor. Bana veriyor 10 tane asker. 30 vs 10 imkansız meydan savaşına giriyorum anlayacağınız.Asker seviyeniz ne kadar yüksek olursa olsun tost ediyorlar. Kale kuşatmak daha kolay... Haydut sığınağına bu şekilde girip canlı çıkmak imkansız. Tamam oyun en son zorluk ayarında illaki zor olacaktır da, imkansız yapılmasın en azından. Sonuç olarak haydut sığınaklarının ya asker sayısının ya da yerleşim düzeninin değişmesi gerektiğini düşünüyorum.

Back
Top Bottom