Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Siege modu arada bir açılıyor diye biliyorum, ama şimdi sanırsam sürekli bir aktif sunucu yapmışlar, o değilde siege sunucusunda ping bende dengesiz sizde de aynı sorun varmı?

Siege modu arada bir açılıyor diye biliyorum, ama şimdi sanırsam sürekli bir aktif sunucu yapmışlar, o değilde siege sunucusunda ping bende dengesiz sizde de aynı sorun varmı?

Ben dün zorla bir kaç kere girebildim. Her girdiğimde de oyun çöktü. Dün siege sunucularına girerken aynı böyleydim :grin:

gtx 1650 i5 9300h ve 8gm ram ile low da bile kasmadan oynayamıyorum. her update geldikçe benim performansım daha da düşüyor:sad:
Siege nasıl olmuş o yüzden bilemiyorum. Sadece çanları duyabildim çok hoş bir detay olmuş
ryzen 5 3550h+gtx 1650 laptopumda "very high" ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorum arada 46 fpslere kadar düşüyor tek sorun bu.

Oyundaki karakter ve npclerin boyu biraz kısa mı özellikle çevredeki nesnelerle karşılaştırınca.
Bir de troopların içinden yürüyerek geçerken biraz iç içe giriyor sanki karakterler. Bence bu ikisi dışında bizi güzel bir oyun bekliyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom