Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
gtx950m
i7 6700hq
16gb ram

en düşük ayarlarda oynuyorum menü de 200 fps oyunda ortalama 60fps alıyorum. Bu sistemle daha iyisini bekleyemezdim, en yükseğe aldığımda da ortalama 30fps alabiliyorum, gerçekten beni tatmin etti bir de bahsettikleri optimizasyonu tam oturtma işlemi başarıyla gerçekleşirse tadından oynanmaz :grin:
hi,i'm I7 4710MQ+8G+GTX 950M 2GB,so according to your game experience,can i get 30 fps at low graphics settings?(not very low,a bit better)

hi,i'm I7 4710MQ+8G+GTX 950M 2GB,so according to your game experience,can i get 30 fps at low graphics settings?(not very low,a bit better)
Yes, I think you can. Arkadaş bu sistemlerle low ayarlarda 30 fps alır mıyım diye sormuş, ben de bence alırsın dedim ingiliççe bilmeyenler için çevirim dedim. Ama son zamanlarda benim de oyunun bana ilk gelişine göre biraz fps dropları yiyorum anlamadığım bi şekilde.

En fazla 1000 kişi oluyor bir savaş alanında. Battle Test modundaki ayarlar kısmında muharebe büyüklüğünü ayarlaya biliyordun en fazla 1000 gözüküyordu ama daha fazla da olabilir.

Birkaç sayfa önce EA'daki eksik kısımlar hakkında tartışma dönmüştü. Bu kısımların sayısı artmış anlaşılan, steam sayfasına yeni bir güncelleme gelmiş, oradan bakabilirsiniz.

En azından çıkacağı belli. İnsanoğlunun doymaz bilmeyen nefsi işte. 1 sene önce 10 sene sonra çıksın ama tarih belli olsun derdik hey gidi... :smile:

Tek Oyunculu Özellikler: Planlanan birkaç tek oyunculu mod özelliği, tamamlanmamış ya da tamamen eksik olabilir. Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bazı eksiklikler şu şekildedir: tüm oyun kontrol desteği, bazı beceri ve olanaklar, zanaatkarlık, kuşatmaların, klan, ordu ve krallık yönetiminin bazı yönleri

teşekkürler taleworlds

Hayirli ugurlu olsun. Klan, ordu ve krallik yonetiminin bazi yonlerinin olmamasi uzdu acikcasi. Var olan ozellikler bizi bir sure de olsa tatmin eder umarim. Erken erisim sonucta tabi. Ozellikler eklenerek devam eden bir yil ve sonunda tam cikisi guzel bir donem olur hepimiz icin insallah.

31 Mart saat 23.59 diye aylar öncesinden söylemiştik. Hayırlı olsun, en azından tarih belli artık. Kaç gün saydığımızı bilelim. :smile:
Yani anlamıyorum gerçekten 31 Mart nedir yani, warbandden sonra 10yıl + bir gün hatta yuvarla direkt 11yıl aradan sonra çıktı diye goygoyu dönecek? haftasonuna denk gelse anlıycam canı mı çıkmış 28in 30un tuhaf gerçekten, ne yapmayı planladılar acaba arta kalan o bir kaç günde?

Tek Oyunculu Özellikler: Planlanan birkaç tek oyunculu mod özelliği, tamamlanmamış ya da tamamen eksik olabilir. Bunlarla sınırlı olmamakla birlikte bazı eksiklikler şu şekildedir: tüm oyun kontrol desteği, bazı beceri ve olanaklar, zanaatkarlık, kuşatmaların, klan, ordu ve krallık yönetiminin bazı yönleri

teşekkürler taleworlds
zanaatkarlık :sad:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom