Mount Blade v1011-En iyi zırhlar, silahlar hangileridir? Nerelerde bulabilirim?

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar iyi günler. Başlıktanta anlaşılacağı üzere en iyi zırh, silah vs hangi şehirlerde nasıl bulabilirim? Bir ara forumda bunların anlatıldığı bir konu vardı ama şimdi bulamadım. Belli bi miktar dinar biriktirdim ve bu dinarlarla almışken en iyi silahları, zırhları almak istedim. Eğer o konu hala duruyorsa ve link verirseniz sevinirim.

Birde yanımıza aldığımız bireysel adamlarımız 16 tanemi? Ben şehir şehir han han dolaştım yanıma 16 kişi alabildim Jeramus, Artimenner, Bunduk, Desthavi vs gibi. Bu bireysel adamların sayısı 17'idi galiba yalnışmı hatırlıyorum? (Kendimi saymadan)  Bunlarla ilgilide bir konu vardı sanırım ama onuda bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Selametle...

Belli vakitlerde belli şehirlerde en güçlü silahları+zırhları keşfeden yada bilen yada başka bir yeden öğrenen bir arkadaş benim konum ile ilgili bir konu açmıştı. O konuyu bulamıyorum. Yoksa en iyi silahların, zırhların nerede olduğu biliniyor yani...

en iyi silah ve zırh Thir Şehrindeki sandık :razz: :grin: garip kılıc ile garip zırh falan filan işte :grin: bana göre onlar cok iyi güç 11 istiyor ama süper bişiy :grin:

kemikaze1234 said:
Kerem41 said:
en iyi silah ve zırh Thir Şehrindeki sandık :razz: :grin: garip kılıc ile garip zırh falan filan işte :grin: bana göre onlar cok iyi güç 11 istiyor ama süper bişiy :grin:
yok Masterwork sword of war (çift elli) ondan iyiydi.

onu nerden buldun xD

I think you shouldn't do this. Because you have grammar mistakes like: Best weapon is this. It means "En iyi silah bu mu?" in Turkish. 

Ben Şahsen Kral Harlaus'un Zırhından Kullanıyorum.Üstündede Onun Renginde Yanında Kırmızı Birşeyler Var Onu Kullanıyorum.Kılıçta Ne Varsa İşte :grin:

Zırh Ve Kaskın Adını Hatırlamıyorum.Resmi Sitedeki Galeride Vardı Birtane Aynı Onun Gibi Dizdim :smile:

Silah erimini göz önüne almıyormusunuz??:grin:
Masterwork Sword of War favorim
Masterwork WarBow da yaylarda favorim :grin:

Eğer oyunda "en iyi zırh ve silah" varsa, bu insanlar neden bu kadar fazla item eklemiş oyuna? Çok derin bir felsefe, değil mi? O yüzden foruma her gelen düşünmeye üşeniyor.

Bildiğim kadarıyla seviyen arttıkça satıcılarda daha kalitelisi çıkmaya başlıyor hepsinin.Şahsen ustaişi ağır yay, dengeli kancalı teber, şerit zırh kullanır koşu atıyla savaşırım.Gizli sandıkların biri de Rivacheg de.Silahın uzunu makbuldür bence.

Bence at alma. Yani eğer zırhın var ise piyade ol. Yok ise kagıcı ol.
Huscarl's Round Shield(Kahramanın Yuvarlak Kalkanı) + Çift-Tek Elli kılıç
Bayağı sağlam zırh var ise:
Dengeli teper benim idealim.
Menzilli saldırıda: Ustaişi Savaş Yayı kullan
Bırak ağır yayı. :wink: :mrgreen:

batu6000 said:
biniciliğin iyiyse kargıyla 400 kusur vurabilirsın hızlanınca

Ha birde onun isabet etmesi gerek. Aşağıdakindede kargı varsa işin zor. Oyüzden hızlı atı değil. Zırhlı atı seçmelisin. :wink:

Yada en iyisi al eline şu Rhodokların çok kullandığı kalkanı öbürkünede cirit, tek elli balta, yada çift-tek el kılıç al. Huraaa huraaa

batu6000 said:
eğer oyunda acemiyse haklısın atsız

tek elli muhabere baltası
rodokların at üstünde kullanmadıkları kalkan
önlem olsun :grin:battal balta
fırlatma baltası

bunlar varsa zırhın önemli deil ortalama oynuyosan en kötü durumda 5 adam öldürme garantın var :grin:

Duvar kalkan diyorum ona oyunun en büyük ve etkili kalkanı. Yakındur ve Burada kal gib emirler verinci tam bir duvar örüyorlar.
talimrodokmz1.png

Sırtındaki kalkanı diyoruz ikimizde. :wink:

Back
Top Bottom