Wolf Quest [Yeni Versiyon] [Klan Kuruluyor]

Users who are viewing this thread

Oyunda ormanda bir kurt olarak dolaşıyorsunuz. Diğer bazı hayvanları avlayabiliyorsunuz. Oyun geniş bir orman üzerine kurulmuş. Oyunda kahramanımız vahşi doğada yaşayan bir kurt. Kahramanımızla ormanda geyik ve tavşan avlayabilir, çakallara ve ayılara saldırabilirsiniz veya haritadan kurtların yaşadığı kısma gidip diğer kurtlarla dövüşebilirsiniz.

Kurtların bölümündeki diğer kurtların cinsiyetine bağlı olarak bir aile kurabilirsiniz. Her ne kadar fazla tanınmasa da WolfQuest denenmesi gereken bir simulasyon oyunu.

Oyuna para vermeniz gerekmiyor ve sadece oyunun resmi forumunun üyeliğiyle multiplayer oyynanabiliyor
Oyunu indirmek için oyunun resmi sitesi olan http://www.wolfquest.org/ e girip get the game diyerek indirebilirsiniz community kısmından üye olup adminler üyeliğinizi onaylayınca multi playerde oynanıyor

screen_shot33.jpg

screen_shot39.jpg

screen_shot34.jpg

Oyunu İndirme:
Noventa said:
Yeni versiyon geldi.Sitesinden indirme açık öncelikle 
btn_gameinfo_over.gif
sonra
downloadwq_button.gif
butonuna basıp berde yaşadığınızı urban kent suburban varoş :grin: veya rurar kırsal olarak seçip oyunu 3 serverin 1 inden indirebilirsiniz :grin:

[size=18pt]TaleWorlds Klanı:
1-Noventa
2-ExorcisT
3-VAMP!RE
4-Apollo62
5-jiyan
6-Kül Tengri
7-memopek
8-karalord68

Üye olunca adminlerin onaylamasını bekle diyor en geç 4 günde olması lazımmış ooho ooh
Exelans sen comunity yazan yere gir sağ üstte register var üye ol onaylansın sonra üyeliğini girdiğinde linkler açılmış olur get the gamede.

Videolarıda izledim süper bir oyun tuvaleti bile geliyor yaw  :lol:

Yok ya şimdi andragandi yapmayalım paşa paşa beklerim ne olcak ynasıl olsa haftasonu pazara kadar olur.

Ayrıca üye olmadan indirme linki gerçekten yok, get the game'de indirme linki şimddilik bulunmuyor diyor january 21'e yenisi çıkcak yazıyor altlardada oyunu anlatıyo ve sistem gereksinimleri var herhalde sen indirirken serbestti ama sonradan fikirlerini değiştirdiler üye olma gereksinimi getirdiler  :smile:

Ben 2 karakter açtım,ikisinide kimse sevmiyo ya :cry:
Zaten sanırım her kurt bölgesinde 1 tane var.Ben öyle gördüm  :mrgreen:
Sonra belki severler diye kadın karakter açtım :mrgreen: ama onuda sevmediler :cry:

Sorma ya, hep çevremdekiler sağolsun, Matematikçi bana itoğlu it dedi bugün, sene başından beri it geldik it gidiyoz.

Tepede gidiyoz yerine gidiyoruz yazsaydım kafiye bozulurdu üzgünüm.

Back
Top Bottom