HD 3200 Ati mi Geforce 8600 GT mi?

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ATI hakkında bilgim yok ama ben Geforce 8800 GT kullanıyorum gayet iyi ama nedenini hala çözemediğim takılmalar yapıyor. Takılma deidğim aniden 1 saniyeden çokk kısa bir sürede durması o da arada sırada oluyor. Sanırım işlemcim kasıyor. Ama bence Geforce 8800 GT alman daha mantıklı

İkisi de günümüz için çok yeterli kartlar değil, ama illa ki ikisinden birisi tercih edilecekse kesinlikle 8600GT.

Bunu da bilenin ya da bilmeyenin fikrini sormak yerine internetteki zibil gibi testi karşılaştırarak daha iyi yapabilirsin. 8600GT ile HD3200 arasında performans bakımından uçurum var.

Ativan said:
İkisi de günümüz için çok yeterli kartlar değil, ama illa ki ikisinden birisi tercih edilecekse kesinlikle 8600GT.

Bunu da bilenin ya da bilmeyenin fikrini sormak yerine internetteki zibil gibi testi karşılaştırarak daha iyi yapabilirsin. 8600GT ile HD3200 arasında performans bakımından uçurum var.
ya hazır konudayken, yeni konu açmayayım dedim. Önerebileceğiniz uygun 100TL altı Agp kart varmı? Assasin Cred, Modern Warfare2, stalker bu oyunları oynamak istiyorum. En üst ayarlarda değilde. Normal düzeyde?

Hepinize çok teşekkürler peki bana 200 tl arasında güzel bir ekran kartı önerirmisiniz günümüze gçre

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom