Warband single player

Users who are viewing this thread

GeN

Master Knight
Arkadaşlar şu anda multi playeri deneniyor Bunun single playeride denenecekmi yoksa direk piyasaya sürlecek
Çıkış tarihi nisan ayları civarında önce herhangi bir deneme piyasaya sürülecekmi
Her hangi bir bilgisi olan söylüyebilirmi

oguzhan falan gelmeden kilitle hemen
cevabın için:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,79455.0.html

Antifiriz said:
oguzhan falan gelmeden kilitle hemen
cevabın için:
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,79455.0.html
Yapma bunu Antifiriz. Böyle yapınca millet genelde bunu yazana antipati duyuyor. Ben zaten toplayabileceğim kadar antipati toplamışım, sen kendinden kıl kaptırtma. Ben hallederim o işi :razz:
Forumum için canım feda!!11

Hatırlatırız bu forumun kralı Oğuzhan (kılıcımı önerdim kendisine)  :mrgreen: . Yani krallık onun her konuda bi izi vardır. Dimi  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Ölümüne "Acılı Recruit Ezme"  :lol:  :mrgreen:  :lol:

KhanksGeneral said:
Hatırlatırız bu forumun kralı Oğuzhan (kılıcımı önerdim kendisine)  :mrgreen: . Yani krallık onun her konuda bi izi vardır. Dimi  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: Ölümüne "Acılı Recruit Ezme"  :lol:  :mrgreen:  :lol:
Ben onun mareşaliyim bi kere taam mı ? :mrgreen: :mrgreen:

Oguzhan said:
Sir Peter said:
Oguzhan said:
SnowtiqeR said:
2 yazıyı nerenden okudun bilmiyorum  ama FeaLord orda oğuzhan ve oğuzhan gibi kendini bu forumun kralı zanneden insanları eleştirdi seni değil
Tabi len kralım ben diz çökün önümde :lol:
Gittikçe komikleşiyorsunuz. Yakında forumdan ayrılacak olmam güzel.
Size kılıcımı önermeye geldim . Vassalınız olmak isityorum lordum . :grin:
TaleWorlds imparaotrluğunun bana verdiği yetkiye dayanarak seni Mareşal Peter ilan ediyorum. Gelini öpebilirsin.
:lol:

1 ay sonra seçimlerde görüşürüz taam mı? bide tahtta hak arayıp adının sonuna ilk uzağa giden sonra adının başına leydi, gene adının sonuna (en sonuna) han ekleyip takma adını piç koysaydın  :mrgreen:  :lol:  :mrgreen:  :lol:  :mrgreen:

of course he is. Ben onun karşısından Oğuzhan krallığına geçtim çünkü beni ilkinde azarladı.  :mrgreen: sonra ona teslim oldum. sonra kılıcımı önerdim. Zamanı geldiğinde mareşalde olur oğuzhana şu konuya git şuna laf et die emir yağdırırım (tabiki sanada  :mrgreen: )

GeN76 said:
kimse soruma cevap yazmıyacak mı  :evil:

Çıkmaz. Çünkü eski oyunlarında da tek kişilik oyun vardı. Bu beta sürüm sadece çok kişilik oyunun nasıl olacağı, tutulup tutulmayacağı yada sorun, bug veya başka bir sorun olup olmadığını kontrol etmek içindi. Bunun için büyük ihtimalle çıkmaz, nisanı beklemek zorunda kalırız

Back
Top Bottom