Fire Arrowla ilgili sorular

Users who are viewing this thread

turkhani

Sergeant at Arms
Arkadaşlar ilkten araştırma yaptıgımı söylemek istiyorum çogu konuya baktım ama tam net cevap alamadım yada ben anlamadım
1-fire arovu nasl türk çe yapabiliriz
2-lortlara nasıl kale verebiliriz
3-ben ariemer ialdım onu lort yaptım ama hep beni takip ediyor onu nasıl serbetçe gezdirebilirim
lütfen terslemeyin lütfen cevap verin bu modu adam gibi oynamak istiyorum

turkhani said:
Arkadaşlar ilkten araştırma yaptıgımı söylemek istiyorum çogu konuya baktım ama tam net cevap alamadım yada ben anlamadım
3-ben ariemer ialdım onu lort yaptım ama hep beni takip ediyor onu nasıl serbetçe gezdirebilirim
lütfen terlemeyin lütfen cevap verin bu modu adam gibi oynamak istiyorum
1:Native'de kullandığın Türkçe yama dosyasını alıp Fire arrow modunun klasörünün içine atarak yapabilirsin.
2:Önce lordları esir olarak alıp "esir al"seçeneğinden lordları grubuna aldıktan sonra yapabilirsin.
3:Maalesef bilmiyorum.

turkhani said:
lütfen terlemeyin lütfen cevap verin bu modu adam gibi oynamak istiyorum
1-Fire arov'u bilmiyorum ama Fire Arrow'u Türkçe yapamazsın.
2-Lortlara nasıl kale verileceğini de bilmiyorum ama sanırım Lor'd'lara kale vermeyi bir yerde yazmışlardı.
3-Ben Ariemer kim? ialmak nasıl bir fiil?
Son söz: Ne terlemesi donuyorum.

Artimenner in bi kaç gün seni takip edip sonra gitmesi lazım veya emir ver şurda devriye gez diyeben hep kilit noktalara koyarım şurda devriye gez koçum düşman askeri görürsen mıhla :grin:

lortlara kale vermenin yane  onların olmasını saglamak yokmu ben kergitleri yendim şimdi lortları bana geçmeye başladılar onlara kale veremezmiyim onların olarak

1. Aşama:Lordları grubuna al.
2. Aşama.Aldıktan sonra bir  kaleye yada şehire git.Vermek istediğin lordu o şehire bırak.Sonra o şehirin menüsünün alt kısımlarında bir buton olmalıydı.tek tek deneyip bak.O lordun isim ile birlikte resminin de olduğu butonu bulana kadar devam et aramaya.Bulunca o lorda tıkla.Sonra o şehir-kale o lordun olmuş olur.

Bir koy , sehir yada kaleyi kendi lordunuza vermek icin hicbir Kral a bagli olmamaniz veya hic bir isyancinin lordu olmamaniz gerekiyor.Sadece kendi kralliginizi kurup kendi gucunuzle bir yeri kazanirsaniz o zaman verebilirsiniz.

Vermek istediginiz yere gidin; yada o yerin dunya haritasinda uzerine sag mouse tusu ile tiklayin ve "menu" yu secin.
Simdi menude "Manage this **** "  var (* koy-sehir-kale ismi) ; bunu secin.Sonra  "Give this fief to companions" i secin" . Ordanda cikan menuden companion i secin.

EDIT:

ayrica companion lara emir vermek icin sunu yapabilirsiniz. Dunya haritasinda bir yere sag tikladiginizda "All parties *** to ***"  gibi secenekler cikacaktir. Bu seceneklerden attack= saldiri ;  follow=takip etme  ; Patrol = devriye gezme  dir.Fakat bu emir butun partileri yonlendirir.
Eger sadece tek bir lord un partisini kontrol etmek istiyorsaniz; bir kale yada sehire gidin. Oradan "Other" menusunu , sonrada "World Map" i secin.Bu sizi Fire Arrow un kendi "Mini dunya haritasi" na goturur. Burada emir vermek icin once Lord/companion a tiklayin (sol ustte **** 's Party diye ismi cikicak) ondan sonrada soldaki simgelerden yaptirmak istediginizi secin. Mesela lordunuz  Halmar in yakininda, Lord un mini dunya haritasindaki resmine tikliyorsunuz (adi yazar altinda) sonra "Enter (iceri gir)" tusuna basiyorsunuz, sonrada mesela Ichamur a basiyorsunuz. O zaman lordunuz tek basinda Halmar dan Ichamur a gidiyor ve Ichamur un icine giriyor.

Back
Top Bottom