Warband ile ilgili!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

galata_kadir

Sergeant
Bununla ilgili çok konu açıldı ama yinede tam çözemedim zannedersem şimdiki serialimizle warbandı indirebiliyoruz.fakat indirdiğimiz zaman oynayabilior muyuz bunu merak ettim ona göre indiricem ?

ask? said:
eğitim ve hızlı savaş bölümünü oynayabiliyorsun.

tmm ozaman sıcağıyla bi soru daha sorayım normal oynama bölümü açılınca tekrardan mı indiririm yoksa update çıkarmı?

galata_kadir said:
ask? said:

tmm ozaman sıcağıyla bi soru daha sorayım normal oynama bölümü açılınca tekrardan mı indiririm yoksa update çıkarmı?

normal oyun bölümü derken? oyunu açtığında "start a new game" (yada her neyse) bölümü kapalı oluyor

Suleiman said:
galata_kadir said:
ask? said:

normal oyun bölümü derken? oyunu açtığında "start a new game" (yada her neyse) bölümü kapalı oluyor

evt o bölümü diorum?

galata_kadir said:
ask? said:

Suleiman said:
işte dedim ya kapalı oluyor orası tıklayamıyorsun
"Normal oynama bölümü çıkınca"

zaten warband normal oynadığın gibi değil hızlı savaş yapıyosun henüz o yüzden start new game kapalı diye tahmin ediyorum :roll: çıkınca yeni versiyon verirler sanırım

galata_kadir said:
Suleiman said:
işte dedim ya kapalı oluyor orası tıklayamıyorsun

sorumu yanlış okudun

tamam tamam şimdi anladım orası betası bitince açılacak uptade de olur ama warband için bir daha serial satın alman gerekecek

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom