!!Counter Strike ve Hife Life 2side ücretsiz 2side eğlenceli!!!(2d)

Users who are viewing this thread

Code:
-Conter Strike 2d-
oyunda multiplayer seceneği ve daha fazlası var
oyunun aslınnın tüm özelliklerini barındırıyor
görevler aynı rehine kurtar bomba imha gibi

Link

http://rapidshare.com/files/239915588/cs2d_0114_setup.rar  (5.5 mb)

Code:
-Hife Life 2d-
hiffe life'ın ilerleme bölümünden esinlenmiş
hikaye yine aynı biraz metal Slug'ı andırıyor herkes denemeli Bence

Link

http://rapidshare.com/files/239923871/codenamegordon.zip  (40 mb)

!!Upload By Nokchy!!

yorumları bekliyorm(Tamamen Yasaldır!!)

Ben Nokchy yi kardeşimizin verdiği linkden oyunları indirdim süper ya manyak bişi.
Ben çok severim de 2 boyutlu oyunları.

Arkadaşlar yasal!!!
ücretsiz dağıtım hakları (sitelerinde var bi arkadaş link vermiş) var biliyorum yanlız fazla aramamak  için direk kendim deneyip uploadladım sizin için
virüs ve trojanı da yok ellerim le tarattım 2 programla gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz!!!

Nokchy said:
Hiç Bir Çıkar İçin Değil Dostlar Sadece paylaşım için İlla bi karım olması lazım değil ki

Bence bu paylaşımın çok saçma olmuş Gerçek cs keyfini yaşamak varken 2d sinin download linklerini vermişsin Onun yerine cfg veya half life için oyuna etkisi olan bir şey tanıtabilirdin

fanfar12 said:
Nokchy said:
Hiç Bir Çıkar İçin Değil Dostlar Sadece paylaşım için İlla bi karım olması lazım değil ki

Bence bu paylaşımın çok saçma olmuş Gerçek cs keyfini yaşamak varken 2d sinin download linklerini vermişsin Onun yerine cfg veya half life için oyuna etkisi olan bir şey tanıtabilirdin

arkadaşım bak ben faztazik bişiler verdim ve bana daha eğlenceli geliyor böyle şeyler eminim ki bazılarının da hoşuna gidicektir hep aynı şeylerden bıkıyor insan bazen
bence sende denemelisin hem zorlanınca insanın hoşuna gidiyor

fanfar12 said:
Gerçek cs keyfini yaşamak varken 2d sinin download linklerini vermişsin Onun yerine cfg veya half life için oyuna etkisi olan bir şey tanıtabilirdin
kızma ama hacı 9 sene geçmiş be daha ne keyfi

bu cs2 yi yapan adamın stranded diye de bi oyunu var.  esas o çok iyi...  teknen batıyo adaya çıkıyosun falan.  20 mb olması gerek.

link

Nokchy said:
Arkadaşlar yasal!!!
ücretsiz dağıtım hakları (sitelerinde var bi arkadaş link vermiş) var biliyorum yanlız fazla aramamak  için direk kendim deneyip uploadladım sizin için
virüs ve trojanı da yok ellerim le tarattım 2 programla gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz!!!
Evet doğru söylüyor.Chip dergisi verdi 3 ay önce mi ne :razz: Gerçek Counter verseydi yasal olmazdı.

az oynamadım bunları hastasıyım cs2d 'nin .Arkadaşlar madem  o kadar indiren var multiplayer oynayalım(Gerçi benim olduğum takım her zaman kazanacağı için pek sıkıcı olur sizin için :cool:)

Bunca zamandır forumdayım .İlk kez havalanıyorum çok görmeyin

Back
Top Bottom