At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

Users who are viewing this thread

1mLegend said:
Ben Daha Oyunu Yeni Oynuyorum
Aslında Oyunun Nasıl olduğunu biliyordum da İnternet kafede oynadığım için zevksizdi
Şimdi Evde Mutlu mesut Tam bir Türkçe Yamayla Oynuyorum
Emeği Geçen herkese Çok Çok Teşekkürler...

oμzzz said:
Teşekkürler Armağan abi. 1mLegend Avatarını çözdüm :lol:

bravo çözen 2. kişisin

Son derece anlaşılır bi avatar.  :cool:

Şehri idare et dediğimde ....TOKEN'lı uyarı hala devam ediyor  :neutral:

GlikoZ said:
1mLegend said:
Ben Daha Oyunu Yeni Oynuyorum
Aslında Oyunun Nasıl olduğunu biliyordum da İnternet kafede oynadığım için zevksizdi
Şimdi Evde Mutlu mesut Tam bir Türkçe Yamayla Oynuyorum
Emeği Geçen herkese Çok Çok Teşekkürler...

oμzzz said:
Teşekkürler Armağan abi. 1mLegend Avatarını çözdüm :lol:

bravo çözen 2. kişisin

Son derece anlaşılır bi avatar.  :cool:

Şehri idare et dediğimde ....TOKEN'lı uyarı hala devam ediyor  :neutral:

bende o sorun kalktı :grin:
hatta kaç gün kaldığınıda yazıyor

Armağan bey bence 1. yama daha iyi olmuş çünkü ben birkaç yazım hatası buldum ve ''Svadyalı'' yerine ''Swadialılar'' gibi yazım yerleri var.3.yama çıkarsa daha iyi olur diye düşünüyorum :razz: :smile: Ha bu yazım hatalarını isterseniz s.s ile çekebilir ve koyabilirim.(Gerek duyuluyorsa)

theepower said:
Armağan bey bence 1. yama daha iyi olmuş çünkü ben birkaç yazım hatası buldum ve ''Svadyalı'' yerine ''Swadialılar'' gibi yazım yerleri var.3.yama çıkarsa daha iyi olur diye düşünüyorum :razz: :smile: Ha bu yazım hatalarını isterseniz s.s ile çekebilir ve koyabilirim.(Gerek duyuluyorsa)

bence o kadar ayrıntıya girmeye gerek yok eğer anlayamayacağımız şekilde hatalar olsaydı haklısın.

1mLegend said:
theepower said:

bence o kadar ayrıntıya girmeye gerek yok eğer anlayamayacağımız şekilde hatalar olsaydı haklısın.

Öyle diyorsunda eski yamada 2-3 hata varken bunda 15-20 tane buldum ben :smile: Ayrıntı da değil :smile: Titiz biri değilimdir merak etme :grin:

wwwaykut said:
indirme tam bitecekken nod32 virüs uyarısı veriyo?

nod 32 'yi kapat da indir.Ben öyle yapıp indirdikten sonra 5-6 kere tarattım(nod32 ve kaspersky ile) virüs çıkmadı korkmana gerek yok  :wink:

Ya bir taht talibini yanıma alıp kazandığımda NO STRING !! diye bişeyler diyor onda ne yazıyor gerçekte bilen var mı??
:?: :?: :?:

theepower said:
wwwaykut said:
indirme tam bitecekken nod32 virüs uyarısı veriyo?

nod 32 'yi kapat da indir.Ben öyle yapıp indirdikten sonra 5-6 kere tarattım(nod32 ve kaspersky ile) virüs çıkmadı korkmana gerek yok  :wink:

cevap için sağol kardeş

ya şimdi yeni karaktere başlıycam 2. tr yamayla, yeni bi yama çıkıp savem giderse yine oynadığım karakter boşa gitmiş olacak :sad: Şu yeni çıkartılacak versiyon patch yama vb şeyler geriye dönük tam uyumlu yapılsa daha güzel olacak böyle her an tedirgin oluyorum... Şimdi günlerce oynayıp karakteri kasıp yeni versiyon çıktığında onun çöpe gittiğini görmek çok kötü. Şu da var ki yeni bi patch yada yama çıktıgında hala eskı versiyonu oynamak bana garip geliyor kesınlkle en yenısını oynamak istiyorum ama işte...

hqn.34 said:
Şu da var ki yeni bi patch yada yama çıktıgında hala eskı versiyonu oynamak bana garip geliyor kesınlkle en yenısını oynamak istiyorum ama işte...

Tam olarak ne demek istedin?

hqn.34 said:
ya şimdi yeni karaktere başlıycam 2. tr yamayla, yeni bi yama çıkıp savem giderse yine oynadığım karakter boşa gitmiş olacak :sad: Şu yeni çıkartılacak versiyon patch yama vb şeyler geriye dönük tam uyumlu yapılsa daha güzel olacak böyle her an tedirgin oluyorum... Şimdi günlerce oynayıp karakteri kasıp yeni versiyon çıktığında onun çöpe gittiğini görmek çok kötü. Şu da var ki yeni bi patch yada yama çıktıgında hala eskı versiyonu oynamak bana garip geliyor kesınlkle en yenısını oynamak istiyorum ama işte...

Yoo yama indirdiğinde karakterin gitmez ki? Sadece mod indirirsen gider -ki o da doğal yeni bir hikayeye başlıyorsun-

Yani korkmadan indirebilirsin ayrıca versiyon yenilendiğinde de save dosyaları gitmez :wink: Yoksa kimse oynamaz oyunu herkes hile yapar hemen level almak için...

Arkadaşlar 39 farlı virüs malware spyware vs ile tarama sonucu yanlızca bir şüpheli dosya uyarısı çıktı :grin:

Result: 1/39 (2.57%)

o yeni oyun beni bozar abicim :sad:
hilesiz oynuyorum ben zevki çıksın diye zarzor 100 adama eriştim daha valla yeni oyun açmam :razz:
açmadan indircem söz XD
elinize sağlık.

(bu oyunu 2 taraf varkene tutmuştum zaten daha başlarda XD)

Back
Top Bottom