At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

Users who are viewing this thread

Herkese selam,

Resmi Türkçe yamasının ikinci versiyonunu sitenin download sayfasından ya da aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. İlk versiyondaki hataları bize bildiren tüm arkadaşlara çok teşekkürler.

http://www.taleworlds.com/download/atvekilic_turkce_yama.exe

Bu arada Türkçe yamanın sorunsuz çalışabilmesi için yeni oyuna başlamak gerekiyor. Aksi takdirde oyundaki pekçok metin İngilizce olarak kalacaktır. Bu metinlerin İngilizce kalması yamanın eksikliğinden değil, sözkonusu metinlerin savegame'lerin içinde kayıtlı olmasından kaynaklanıyor.

2. Yorum benden :grin:. Oyunun multiplayerını ve başarılarıınızın devamını diliyorum :grin:  Evet eksiklikler vardı köye build yaprken vb. düzeltilmesi çok güzel.

elinize sağlık armağan bey Allah çalışmalarınızın devamını getirsin inşallah..

Bendede eset var ama virüs uyarısı vermedi..

Yamayı kurdum ve inceledim..İlk yayınlanan versiyona göre daha az hata var.İlk versiyondan daha iyi olduğu da tartışılmaz bir gerçek.
Birkaç hata var yamada.Fakat şu anda hataları yazacak vaktim yok.Yarına yetiştirmem gereken biraz ödev var.Malum össde 3 sene :smile: ipin ucunu sıkı tutmak lazım..

Ben ESET'i Bir süreliğine etkisiz hale getirip indirdim.
İndirdikten sonrada Setupu Tarattım ama birşey çıkmadı  :mrgreen:
Bence Gayet iyi
Görevler ve Şehir İdare Et Bölümleri  bana yeter

Arkadaşlar,

Desteğiniz için çok teşekkürler. Virüs uyarısının nedenini bilemiyorum, ancak kendi sistemlerimizi sürekli tarıyoruz ve yukarıdaki arkadaşların söylediği gibi programı indirip tarayınca virüs bulunmadığı çıkıyor.

Download yaparken %99da virüs uyarısı veriyor.AV'yi kapatıp yükledim.Hatalar düzeltilmiş sağolun :smile:

Ben Daha Oyunu Yeni Oynuyorum
Aslında Oyunun Nasıl olduğunu biliyordum da İnternet kafede oynadığım için zevksizdi
Şimdi Evde Mutlu mesut Tam bir Türkçe Yamayla Oynuyorum
Emeği Geçen herkese Çok Çok Teşekkürler...

oμzzz said:
Teşekkürler Armağan abi. 1mLegend Avatarını çözdüm :lol:

bravo çözen 2. kişisin

Back
Top Bottom