1.010 Modül Sistemi

Users who are viewing this thread

Öhm Modlama derslerine bak bir sabit konulardan karka nın açtığı çeviri konusuna bak derim ..  :wink:

Python.

Mrb arkadaslar bir sorum olucak kendi capımda amatör olarak modlama derslerini ögrenip birseyler yapmak istiyorum fakat 1,010 modul sistemini indirdim aynı sekilde denilenleri de yaptım karakanın actıgı mod derslerini okudum ve herseyi yaptım suanki oyun sürümüm de 1,010 dur.Bir sorunla karsılastım vede bu sorunu aramalarda bulamadım ne yazıkki...Sizlerden istegim bilen bir arkadasdan bu sorunuma care bulabılmek..sorum su: module.info dosyasından edit with idle yapıp "export_dir = "C:/Program Files/Mount&Blade/Modules/MyNewModule/" yapıyorum bu sürümde derslerde söylenildigi gibi vede conversation.txt dosyasını silip build_module calıstırıyorum fakat herseyı yapmam rağmen

script processing has ended
press any key to exit

ibaresi cikiyor yani olmadıgını soyluyor sanırım.neyaptıysam olmadı mount&blade klasörümde program filesda kurulu yanı yanlıs bırsey yok hersey tamam ama tanımıyor yada bulunamadı dıyor module sistem.yardımcı olabılecek varsa bekliyorum simdiden tesekürler

Hmm..

Sen process_scripst py le oynadın anlaşılan yada onu sildin module systemi bir daha indir bu sefer en baştan yap ama sadece infoyla oyna..

Yada yarım indirdin sadece indirme yeri açık kalsın başka program değil yarım inmiş de olabilir process.

Küçük bir not bunu yaptıktan sonra olcaktır modul systemin yedeiğini al her işlem yapmadan önce  :smile:

Sağ tıklayıp edit with idle diyeceksin dosyaları editlemek için. build_module diyince o ekranın çıkması exporting yazan yazıların gözükmesi gerekir

borcha12 said:
ben birsey soracagım şimdi bu module sisteminin conversationu yok nasıl yapacagız

conversation.txt klasörü module sistemde değil native klasörü içinde dersleri iyi oku derim..

beyler nolur bana su 1.011 Napıcam lütfen yardımcı olun yalvarırım bu oyunun hastasııyım . Osmanlı mod u nu nasıl iindircem yardımcı olun lütfen .

daha çıkmamıştır heralde ama çıkmasıyla derslerinin yapılması bence 1 ay falan sürer. (tabi çok farklı olmazsa)

Back
Top Bottom