Mount & Blade 1.011

Users who are viewing this thread

Firates

Steppe Dragon
Archduke
Mount & Blade 1.011 Tam Yükleme

M&B v1.011 İndir (FileFront)
M&B v1.011 İndir (TaleWorlds)

1.000+ versiyonlardan 1011'a yükseltme paketi (11.52MB):

M&B v1.011 Yükseltme Paketi (FileFront)
M&B v1.011 Yükseltme Paketi (RapidShare)
M&B v1.011 Yükseltme Paketi (TaleWorlds)

Minimum Sistem Gereksinimleri:

Bellek: 512 MB Ram
Ekran kartı: 64 MB
İşletim sistemi: Windows 98/2000/ME/XP/Vista
Gerekli Sabit Disk Alanı: 700 MB

Oyun içi Ekran Görüntüleri

http://www.paradoxplaza.com/Mount&Blade/?p=gallery

1.011 ile gelen Değişiklikler

- Windoes Vista ile uyuşmazlık sorunu düzeltildi
- Oyundan daha yüksek performans verimi elde edebilmek için bazı oynamalar yapıldı
- Köyün İhtiyarından alınan görev hataları düzeltildi
- Kale saldırılarındaki buglar düzeltildi
- Köy yağmalama seçenekleri,artık mevcut bulunduğu faction ile dostluk ilişkilerini etkiliyor
- Khergit Atlılarının itemleri düzenlenmiş
- İz sürme özelliği geliştirilmiş
- Savaşa başlarken,kundaklı yayınız dolu olarak başlamıyor
- Görevlerde alınan hatalar düzeltildi
- Ve birçok küçük hata giderildi

1.003 ile gelen Değişiklikler

- Yeni savaş animasyonları var...Adama kılıcı düz sapladığınızda,gerçekçi bir biçimde geri gidiyor veya sağdan darbe alan adam,sola doğru gidiyor...
- Atlar çok daha iyi görünüyorlar,aynı zamanda yeni anmasyonlara sahipler ve bu gerçekten tatmin edici...
- Kargılar daha iyi vuruyorlar ve gördüğüm kadarıyla daha kullanışlılar...
- Karakter ekranında ve envanter ekranında kendi karakterinizin,ön izlemesini görebiliyorsunuz.
- Yeni sesler eklenmiş,adamların konuşmaları ve çıkardıkları sesler daha bir "gaz verici" diyebilirim :smile:
- Oyunun yeni tema müziği gerçekten olağan üstü...
- Daha fazla flama var
- Kılıcı tutuş şekliniz,kalkanı sırtınızdan çıkarmanız,adamızın koşuş şekli vb. şeyler değiştirilmiş
- Karakter ekranında 5 özellik puanı ile başlıyorsunuz,bu eskiden 4'tü...
- Arka plan daha bir aydınlık...Buda ekrandaki yazıları vb. şeyleri daha rahat okuyabilmemizi sağlıyor :smile:
- Tahta objeler,sopalar,kalkanlar için yeni sesler eklenmiş...
- Yeni miğferler,zırhlar var...
- Demir dokuları daha güzel,ve gerçekçi olmuşlar...
- Yeni item özellikleri,Masterwork,Lordly gibi...
- Ganbat Badamkand'dan yeni konsept çalışmaları,
- Ve eğer oyunu indirirseniz,sayamadığım kadar yeniliği bir arada göreceksiniz... :wink:

Oyun Yapımcısı: Taleworlds Stüdyoları
Oyun Dağıtıcısı: Paradox Interactive

Mount & Blade eski versiyonu (v.960 Beta): http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,39206.0.html

Teşekkürler: Ativan

bugfix'lenmiş halimi bu armağan beyin bahsettiği

There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...

If this error persists, please contact FileFront support.

bu site adamı katil eder

Herşey tamam da, aklımdaki şu soru işaretini gidermeme yardımcı olursanız sevinirim. Oyun bu sefer adamakıllı Türkçe mi?

Ekran görüntüleri için :grin::
http://www.gamershell.com/pc/mount_and_blade/screenshots.html

Oynadığım ilk sürümünden çok çok daha güzel olacağı (ki o bile oldukça güzel gelmişti) kesin. En çok da Isolla'nın bayrağının değişmesine sevindim.

Ne gıcık siteymiş filefront.

Abi bu filefront ne lanet bir site yaaa.Bir türlü indiremedim.E böyle yoğunluk olacağı belliydi zaten insan bir kaç siteye upload eder yahu.

Evet arkadaş ya filefront ne kadar lanet bi site. burdan indirmek imkansız sanki :evil:  İndirebilen biri başka yerden upload etse hayrına :cry:

<knight> said:
Valthord:açılmayan nedir ? :roll:

FileFront bana mısın demiyor.

"There was an error processing your request. Please wait while your request is retried in 10 seconds...

If this error persists, please contact FileFront support."

İndirmeye başladım sonunda:grin: şimdilik 30-60kb arası değişerek indiriyor. Ama hala bir cevap alamadım. Oyun Türkçe mi?

oμzzz said:
Türkiye'de dağıtım başladımı acaba?

Bugün başlaması gerekiyordu...Belli başlı oyun satıılarına bakmanı öneririm...

@Valthord: Herkesteki sorun şu,oyunu download edebilmemiz için gerekli server yok  :roll:

@kamilin: Bunu şu an cevaplayabilecek kimse yok,380 mb 15 dkda inmiyor  :wink:  Hatta şu anda hiç inmiyor,benim %2'de kaldı  :mad: Sorunu armağan beye ilettim...cevap atmasada ciddiye alacaktır  :smile:

Alın size çözüm
su anda 105 kb hızla indiriyorum
http://www.proxybrowsing.com'a gir  filefront  linkini yapıştır aç downlad'a tıkla kaydet finito :p

Back
Top Bottom